PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie żaluzje do mieszkania wybrac?



Ewa68
17-09-2023, 14:42
Witam

Zamierzam jeszcze przed okresem grzewczym założyć w mieszkaniu żaluzje na okna.
Przyczyna jest taka, że zasłony na jednym z okien zakrywają także kaloryfery zasłaniając
część ciepła. Żaluzje chcę założyć na wszystkie okna.
Nie mam jednak pojęcia jakie wybrać, a zauważyłam w Internecie, że jest sporo różnych
rodzajów. Oglądanie w Internecie niewiele mi niestety daje.
Pytanie: gdzie w Warszawie lub bliskiej okolicy, w salonie lub markecie, można obejrzeć
różne rodzaje żaluzji, ich działanie i ceny. Im większa różnorodność tym lepiej
Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Ewa

Greengaz
17-09-2023, 15:18
We wszystkich marketach budowlanych są wystawione produkty którymi handlują. Doprawdy nigdy nie byłaś w Obi, Leroy Merlin, Casto ramie itp.

PS. Link = ban

Ewa68
17-09-2023, 16:36
Dziękuje za odpowiedź.


We wszystkich marketach budowlanych są wystawione produkty którymi handlują. Doprawdy nigdy nie byłaś w Obi, Leroy Merlin, Casto ramie itp.
PS. Link = ban

Co znaczy to Postscriptum?

Na pewno we wszystkich? Gdy wpisałam w Google pytanie o żaluzje, pokazały mi się głównie
salony, a nie markety. Ale odwiedzę je i sprawdzę. Byłam kiedyś w Obi, ale w celu zakupu czegoś
konkretnego i nie rozglądałam się w innych działach.
Nasuwa mi się jeszcze pytanie, czy w markecie można od razu zamówić montaż z podaną ceną?

Jeśli ktoś ma jakieś szczególnie dobre lub szczególnie złe doświadczenia z jakimś konkretnym
rodzajem żaluzji, to proszę o podanie.Opinie wynikające ze stosowania są zawsze najcenniejsze.

Pozdrawiam
Ewa

Greengaz
17-09-2023, 21:36
Widzę, że biegle posługujesz się komputerem i jnernetem
Proponuje zatem wpisać w google castorama/ leroy/ obi żaluzje/rolety i wszystko będzie jasne.
PS znaczy dokładnie to co napisałem.

Pozdrawiam