PDA

Zobacz pełną wersję : Problem wskazania temperatury w klimatyzacji LG



Paweł.Dk
10-10-2023, 04:30
Witam panowie i panie
Mam mały problem.. na tyle mały, że nie przeszkadza mi korzystać w pełni z klimatyzacji, ale jednoczesnie na tyle istotny, że mnie wkurza ;)
Posiadam 3 klimatyzatory LG, Dual, z jonizacją itd. dwie sztuki 3,5 i jedną 5. Jednostki wewnetrzne scienne. Kazda zamontowana w innym pomieszczeniu i do kazdej mam odrebny standardowy pilot. No i używanie 3 sztuk identycznych pilotów moze byc uciazliwe. Wiec zainstalowalem sobie aplikacje LG ThinQ, żeby sobie sterowanie nimi ułatwic. I w tym miejscu pojawia sie problem - wskazania temeperatury pomieszczenia w aplikacji są srednio 4-5 stopni wyższe (dla kazdej z klim) niż te które wyświetlają mi sie na pilocie. Dodam, ze wskazania na pilocie są tymi prawodlowymi - sprawdzane termometrem, oraz klimatyzacje pracują dla takiej wlasnie temperatury. Tj. włączam klime przy 20 stopniach w pokoju, ustawiam nawiew na 23*, pilot pokazuje temp pokoju 20*, apka 25*.. ale klima dziala i nagrzewa, osiagajac 23*... a na apce juz 28*
Czy ktos z Was mial juz taki problem? Gdzie lezy błąd? oprogramowanie? Problem wystepuje na wszystkich 3 klimatyzacjach niezależnie.
Pozdrawiam i liczę, że jakos uda sie znaleźć rozwiazanie.