PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy żołądkowe po wodzie z lodówki



Andrzej367
01-12-2023, 16:08
Witam wszystkich, trochę nietypowy temat, czy ktoś z was miał może podobnie, mianowicie praktycznie tego samego dnia problemy żołądkowe po użyciu wody z dyspensera oraz kostek lodu w Lodówce side by side LG z oryginalnym filtrem wody LG. Może komuś udało się obejść ten problem wymieniając na przykład filtr wody bądź coś innego. Dodam jeszcze że przy piciu wody z kranu w tym samym mieszkaniu nie ma takich problemów?

d7d
01-12-2023, 21:46
Albo w lodówce i w wodzie siedzi jakaś cholera albo nie możesz pić zimnej wody.

Odkaź spirytusem i może lepiej nie pij tego.

Andrzej367
03-12-2023, 12:16
Tak jak napisałem nie ma to związku z wodą w tym mieszkaniu, bo testowałem kranowke i nie ma problemu. Zimna woda też nie ma znaczenia. Co ciekawe inni domownicy nie mają tego problemu. Dlatego może ktoś gdzieś też tak miał i rozwiązał jakoś problem, a nie chciałbym rezygnować z wody z lodówki i kostek lodu bo po to kupiłem ta lodówkę.

d7d
03-12-2023, 14:20
Pisałem o zakażeniu wody w lodówce i zimnej wodzie z lodówki a nie o zimnej wodzie z kranu.

Jeżeli przypadłość dotyczy tylko Ciebie to może znaczyć, że masz jakąś szczególną wrażliwość.
Spróbuj jednak odkazić cały układ.

Zwykła woda z kranu wlana do butelki, wsadzona do lodówki i mocno schłodzona też Tobie szkodzi?

Andrzej367
10-12-2023, 15:57

Andrzej367
10-12-2023, 16:02
Tak mam 30 lat i nie mogę pić zimnej wody :)))
Nie no tak jak mówiłem temperatura nie ma znaczenia i kranówka też nie szkodzi w żadnej postaci, tylko woda przechodząca przez lodówkę.

d7d
10-12-2023, 16:12
Jaki mas model lodówki?
Czy lodówka ma "kran" z zimną wodą?
Woda z butelki z lodów też szkodzi?
Zwykła woda z kranu wlana do butelki, wsadzona do lodówki i mocno schłodzona też Tobie szkodzi?

Hipka
11-12-2023, 13:53
Witam wszystkich, trochę nietypowy temat, czy ktoś z was miał może podobnie, mianowicie praktycznie tego samego dnia problemy żołądkowe po użyciu wody z dyspensera oraz kostek lodu w Lodówce side by side LG z oryginalnym filtrem wody LG. Może komuś udało się obejść ten problem wymieniając na przykład filtr wody bądź coś innego. Dodam jeszcze że przy piciu wody z kranu w tym samym mieszkaniu nie ma takich problemów?

Odznacz w opcjach w menu serwisowym (o ile masz dostęp) produkcję wody strukturalnej. Więcej u wuja google

fotohobby
11-12-2023, 14:49
Odznacz w opcjach w menu serwisowym (o ile masz dostęp) produkcję wody strukturalnej. Więcej u wuja google

Uważasz, że to zabawne ?
A nie chcesz czasem pójść po banany ?

Hipka
12-12-2023, 12:42
proszę o ponowienie wiadomości priv - ktoś do mnie pisał a wiadomość znikła zanim zdążyłam ją odczytać