PDA

Zobacz pełną wersję : MEBELPLAST? Jakie zdanie o kanapach?



Fiołka
28-06-2005, 15:55
Ogladam, szukam kanapy do pokoju i trafiłam na oferte firmy Mebelplast.
Podoba mi sie wzornictwo ale ciekawa jestem jak z jakoscia. Moze ktos z Was uzytkuje i sie podzieli opinia.
pozdrawiam :D

www.mebelplast.com

martta
28-06-2005, 19:35
Mi tez się spodobały :D
czekamy na opinie? :)

kasiulka
04-06-2006, 11:22
Podnosze wątek,
może ktoś ma kanapy z tej firmy ,chętnie poczytam opinie.

bluebell
04-06-2006, 13:03
sa piekne, maja oferte takze dla Swarzedza - specjalna kolekcja sprzedawana w salonach mebli SWZ - nowy salon jest na Powsinskiej w Warszawie .

toms-77
06-06-2006, 22:55
Witam
i ja ... i ja ....
mi też sie bardzo podobają te kanapy, i też jestem ciekawa opinii użytkowników ....

dorotah
12-06-2006, 07:51
Ja mam! Kupiliśmy (po oglądaniu chyba tysięca sof) kanapę Fantasi, półokrągłą z obiciciem ze sztruksu w trzech odcieniach od ciemnego brązu do kremu. Jest po prostu boska! Samym wyglądem zachęca do lenistwa, do tego nie jest ani za twarda ani za miękka, poduchy można dowolnie podkładać pod plecki w zależności od nastroju no i jest bardzo starannie zrobiona. I ważne: wszystkie obicia (poza bokami i skrzynią) można zdjąć i uprać. I można też dokupić materiału obiciowego, co dla nas było ważne, bo akurat Mebelplast nie ma w ofercie małych puf i podnóżków, więc mamy zamiar zrobić je sami, ale z tym samym obiciem.
My jesteśmy bardzo szczęśliwi z naszą sofą :D i z czystym sercem polecam.

mww
12-06-2006, 08:37
Ja mam kanapę od roku, w zeszłym tygodniu dokupiliśmy fotel. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości (obicie - skóra), co do wygody to nasza kanapa akurat zbyt wygodna nie jest, ale taki niewygodny model wybraliśmy bo stylistyką nam bardzo pasował.
Też domawialiśmy osobno materiał obiciowy, żeby zrobić pufy, niestety przyszedł odrobinkę różniący się odcieniem (byliśmy o takiej ewentualności uprzedzeni - skóra tak ma). Jak teraz domawialiśmy fotel, to obawialiśmy się jaki przyjdzie, ale o dziwo, odcień idealnie taki sam jak kanapa!!!

premiumpremium
29-07-2006, 17:10
A jak cenowo wygląda oferta MEBELPLASTU???

joola
29-07-2006, 23:13
Mam od prawie roku sofy MEBELPLASTU model eton (http://www.mebelplast.com/start_pl.htm) alcantaropodobne. Jestem z nich bardzo zadowolona tak jakościowo jak i cenowo. Za dwie trójki + duży puf wyszło coś ok.3300zł.

premiumpremium
30-07-2006, 09:30
Mam od prawie roku sofy MEBELPLASTU model eton (http://www.mebelplast.com/start_pl.htm) alcantaropodobne. Jestem z nich bardzo zadowolona tak jakościowo jak i cenowo. Za dwie trójki + duży puf wyszło coś ok.3300zł.

No to wcale nie tak dużo! Nastawiłam się na dużo wyższe ceny :wink:
Bardzo mi się podoba kilka modeli narożników z ich strony. Muszę się w takim razie wybrać do ich salonu, zobaczyć meble "na żywo".

Dzięki serdeczne za odpowiedź! :)

editta
30-07-2006, 18:13
Mam od prawie roku sofy MEBELPLASTU model eton (http://www.mebelplast.com/start_pl.htm) alcantaropodobne. Jestem z nich bardzo zadowolona tak jakościowo jak i cenowo. Za dwie trójki + duży puf wyszło coś ok.3300zł.

dobra cena. a z jakiego materiału są wykonane?

joola
30-07-2006, 20:58
Mam od prawie roku sofy MEBELPLASTU model eton (http://www.mebelplast.com/start_pl.htm) alcantaropodobne. Jestem z nich bardzo zadowolona tak jakościowo jak i cenowo. Za dwie trójki + duży puf wyszło coś ok.3300zł.

dobra cena. a z jakiego materiału są wykonane?
editta moje sofki są z materiału podobnego do alcantary. Ponoć materiały "teflonowane" są lepsze ale ja na swój nie narzekam. Mam dosyć jasne obicia i ostatnio wylała mi się kawa na sofę :-? - zmyłam zwykłą wodą z płynem do naczyń i nie ma śladu :D .
Dziewczyny moja mała rada: jak już sobie wybierzecie obicie, to weźcie próbkę materiału z wybranym kolorem do domu(dostaniecie go za niewielką kaucją) i zastrzeżcie, że ma być taki sam. Ja tak zrobiłam, bo znajoma kupowała sofy i okazało się, że inny kolor zamawiała a inny odcień dostała. U mnie nie było problemów.

editta
31-07-2006, 08:21
joola ładny komplet. tak z czystej ciekawości może wiesz ile kosztował by w skórze.

ogólnie ładną mają kolekcję.

joola
31-07-2006, 20:21
edittko niestety nie wiem...mnie akurat skóra nie interesowała bo w starym mieszkaniu miałam skórzane sofy i szczerze przeklinałam wieczne koce na nich :-? . Sprawdziły się za to jak synalek był mały :wink: :D A szukałaś na ich stronce, może mają jakiś cennik? Myślę, że za skóry cena może być o jakieś 20-30% większa.

editta
01-08-2006, 16:46
edittko niestety nie wiem...mnie akurat skóra nie interesowała bo w starym mieszkaniu miałam skórzane sofy i szczerze przeklinałam wieczne koce na nich :-? . Sprawdziły się za to jak synalek był mały :wink: :D A szukałaś na ich stronce, może mają jakiś cennik? Myślę, że za skóry cena może być o jakieś 20-30% większa.

za nim kupiliśmy nasz wypoczynek, próbowałam rozeznać się w cenach i wygląda na to, że mało która firma zamieszcza cennik. u nich też brak informacji. ciekawe z czego to wynika? tak tylko pytałam z czystej ciekawości. dzieki za odpowiedź :wink:

magda762
18-09-2009, 07:36
Bardzo spodobała mi się kanapa Normandii z Mebelplastu. Czy ktoś ma? Jak się użytkuje? Niestety, jeszcze nie byłam w sklepie i nie widziałam jej, ale na stronie producenta wygląda bosko. Dokładnie takie cuś bym chciała.

elbo8
15-05-2011, 14:06
Podbijam temat. Czy meble sie sprawdzają?

kalafiorek
15-05-2011, 19:57
My mamy 2 kanapy a mebelplastu od 6 lat. Chyba model alegro (?). Jedna jest w czekoladowym - 3 os., a druga w mlecznym - 2os. materiałwym, jakby tkanym obiciu (plus dla każdej obicie na zmianę). Sprawują sie super. Nic się z nimi nie dzieje. Pierzemy pokrowce. Zakładamy i super. Użycie mega intensywne. Jedna z nich jest z funkcją spania- trochę ciężko się wyciąga. Ale raz na jakiś czas - goście, teściowa - może być. Są w tak dobrym stanie, że chyba przeprowadzą sie z nami do nowego domu. kalafiorek

kamykow
16-05-2011, 20:36
jak w tytule; czytam czytam o tych kanapach bo też jestem w trakcie wyboru, ale w trackie podróży po stronach na fajne krzesła natrafiłem: http://www.porthouse.pl/porthouse/artykul/542/folkowe-krzesla-w-twoim-domu

dobre bo polskie:)

Ilona Agata
16-05-2011, 21:19
Jaka subtelna reklama :rotfl: I całkiem na temat :cool:

elzbietkask
17-05-2011, 22:15
ja mam sofę narożną + 2 fotele mebelplastu. zadoolona jestem bardzo, z jakości, wygdy i urody :-). obicie skóropodobne (jakaś cuo-ekoskóra, zapomniałam jak sie nazywa), myje sie rewelacyjnie (dla porównania mam tez sofe skórzaną - mycie, polerowanie, pielęgnacja....) - woda z płynem do mycia naczyc i na koniec suchą szmatką przetrzeć. i jak nowa. super sprawa podnoszone zagłowki.
zachwyciłam sie tymi meblami jeszcze w sklepie i nadal się zachwycam. tylko zmieniła mi się koncepcja salonu i dojrzewam do myśli o odsprzedaży zestawu... choć szkoda :/

joola
18-05-2011, 22:18
Po ponad pięciu latach nadal jestem bardzo zadowolona z tych mebli. :)

akukuuu
19-05-2011, 12:01
użytkuje kanapę z mebelplastu ok pół roku i generalnie jestem bardzo zadowolona. Korzystałam od razu z serwisu, ponieważ kanapa przyjechała z zaciągniętymi nitkami - Pan pojawił się błyskawicznie, usterkę usunięto. Żeby każdy serwis tak działał :-).