PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Vidok, okucia roto nx



Olkoholik
10-05-2024, 12:19
Czy posiada ktoś z forumowiczów okno rozwierno uchylne z okuciami roto nx?
Zakupiłem takie okno i problemem jest taki że przy otworzeniu okna, górne sanki kołyszą sie, są poprostu luźne. Przez to całe okno ma luz ok 5 mm,
Nie zauważyłem czegoś takiego w żadnym oknie współczesnym ani sprzed 20 lat.
Serwis odmówił gwarancji, bo rzekomo tak ma być.
Czy ktoś mógłby mi to potwierdzić?
Przecież to nonsens, idąc tym tokiem rozumowania to wszystkie drzwi i okna mogą latać na wszystkie strony, no bo czemu by nie?
Przesyłam link do nagrania przedstawiające problem. Mam nadzieję, że to nie jest sprzecznie z regulaminem forum.
https://www.youtube.com/shorts/Wkbkra5Nzs4

finlandia
10-05-2024, 21:30
Żenadą jest formułować takie tytuły filmów.
Tak jak na filmie jest prawidłowo. Ciesz się że nie masz okuć ukrytych, bo tam to dopiero jest luz!

Olkoholik
11-05-2024, 10:27
Dziękuję za odpowiedź, ale z czego mam się jeszcze cieszyć? Może z tego, że łaskawie mi sprzedali? Brawo, gódźmy się na bylejakość nazywaną najnowszymi technologiami.
Jako klient mam prawo być niezadowolony i mam prawo dzielić się moimi wnioskami w internecie. Jakby mnie ktoś wcześniej ostrzegł, że okna lata jak szatkownica to bym w życiu nie kupił. W związku z powyższym wszelkie uwagi i rozważania moralne dotyczące mojego subiektywnego opisu nagrania bardzo proszę zostawić dla siebie.
Pytanie było proste, na które udzielono mi odpowiedzi. Jeżeli jeszcze ktoś z użytkowników jest w stanie potwierdzić lub zanegować prawidłowość pracy tego okucia, będę wdzięczny.

finlandia
11-05-2024, 13:33
Tak, masz prawo pokazywać że nie masz pojęcia o oknach i w związku z tym chcesz rządzić tym światem. Tak, mogłeś nie kupować okna i zatkać sobie dziurę folią.

Nie miałeś okazji zobaczyć okna na żywo? Kupiłeś je w ciemno?!??!?! To dopiero jest beztroska!