PDA

Zobacz pełną wersję : Przyłącze prądu i wody



BostonPrime777
29-06-2024, 08:41
Witam miałbym kilka pytań.

Jeżeli linia niskiego napięcia znajduje się po drugiej stronie drogi dojazdowej a słup z nim znajduje się na posesji działki to czy jest możliwość, że doprowadzą mi jakoś prąd do mojej działki? Przy mojej działce stoi też słup ale to od czegoś innego. Czy jest możliwość żeby dali przewody górą od nieskiego napięcia do tego słupa co jest przy mojej działce a później od niego w dół i na skrzynke do działki? (Na zdjęciu czarne kropki, niżej to ten słup który jest na działce a wyżej kropka tam gdzie jest słup obok mnie). Narazie pytam czy jest możliwość, w najbliższym czasie będę wnioskować o warunki przyłącza do warunków zabudowy.

Druga sprawa. Jeżeli teraz będę chciał prąd docelowy bez jego używania (tylko skrzynka na terenie działki) to czy jest to możliwe? Wiem że są długie terminy na to. Budowę domu prawdopodobnie zacznę i tak za sporą ilość czasu (rok/dwa) ale chciałbym jak najszybciej wystąpić o warunki zabudowy.


Wodociąg, czy jest możliwość doprowadzenia wody na teren działki aby była woda ale bez jeszcze doprowadzania do domu? Chciałbym tylko aby ta woda była w kranie a w późniejszym terminie gdy będzie projekt domu i fundament to wtedy ją doprowadzić do docelowego miejsca? Jeżeli takie rozwiązanie jest skomplikowane to jestem w stanie ogarnąć wodę w beczkach (tymczasowo). Też będę potrzebować wniosek do warunków.

pandzik
29-06-2024, 11:44
A ska mamy wiedziec? Możesz zapytać ksiedza lub swój zakład en.
Ja mam słup przy działce i drodzę, a skrzynkę będe miał od pola, z zupełnie innej lokacji.

BostonPrime777
29-06-2024, 12:35
Będę pytać ale myślałem że jest ktoś kto miał podobną sytuację i zna temat.

Adiš
30-06-2024, 16:13
Jesli chodzj o wode to jest taka mozliwosc .