PDA

Zobacz pełną wersję : czy ma ktos strop leiera z keramzytu?



gosia@
01-07-2005, 12:03
Dzisiaj mnie capnąl na budowie przedstawiciel Leiera, i bardzo polecał strop z keramzytu, to co mówił brzmiało zachecajaco.Pokiwałam mu głową, powiedziałam ze sie zastanowie, a w myslach juz smarowałam posta do Was z zapytaniem :P

Grzegorz63
01-07-2005, 14:06
:D gosia@, nie eksperymentuj i nie wymyślaj żadnych egzotycznych technologii. Buduj tradycyjnie a zaręczam, że Twoje piękne, ciemne włosy nie pokryją się w krótkim czasie srebrnym nalotem... :wink:

gosia@
01-07-2005, 15:14
:D gosia@, nie eksperymentuj i nie wymyślaj żadnych egzotycznych technologii. Buduj tradycyjnie a zaręczam, że Twoje piękne, ciemne włosy nie pokryją się w krótkim czasie srebrnym nalotem... :wink:No,a l eto podobno zaden eksperyment,murzaze moi tez juz takie robili :roll:

Grzegorz63
01-07-2005, 16:40
Czytałem szybko i niedokładnie. Myślałem, że rozchodzi się o coś innego a nie o pustaki z keramzytu. Aż sam się dziwię, że mogłem tak pokręcić tematy... Nieważne... W tym temacie nie mam zdania. Sorry za zamieszanie...

Mały
01-07-2005, 16:58
Gosiu ostatnio stałem przy rozmowie dwóch budowlańców na temat takiego stropu.Wynikło z niej że strop żelbetowy jest o ok. połowę tańszy niż teriva (bo sądzę iż leier o tym właśnie mówił).Niestety ma pewną wadę -działa jak bęben ,chodzisz po piętrze a małżonek na dole wyraźnie Cię słyszy. Teriva jest cichsza (kładłem ja u brata-ja mam żelbetowy).
Co do cen zobacz w Szemudzie - tam jest producent takich stropów.Po prawej stronie na wjeździe.

rispetto
01-07-2005, 20:39
Ja mam taki strop. Nie wiem, jakich informacji oczekujesz, ale ja byłem (i jestem) zadowylony, a ekipa też nie narzekała. Jedyne, co mogę zarzucić, to że dwa pustaki przyjechały pokruszone oraz niezbyt kompetentną przedstawicielkę w Gdańsku - Św. Wojciech. Może znajdziesz kogoś innego. U niej możesz spokojnie kupić, jeśli dokładnie wiesz co chcesz.

gosia@
01-07-2005, 21:11
Ja mam taki strop. Nie wiem, jakich informacji oczekujesz, ale ja byłem (i jestem) zadowylony, a ekipa też nie narzekała. Jedyne, co mogę zarzucić, to że dwa pustaki przyjechały pokruszone oraz niezbyt kompetentną przedstawicielkę w Gdańsku - Św. Wojciech. Może znajdziesz kogoś innego. U niej możesz spokojnie kupić, jeśli dokładnie wiesz co chcesz.Fajnie, dzieki za info, ja mam namiar na fabryke w Malborku i dowoza za darmo