PDA

Zobacz pełną wersję : Okna M&S ze Słupska



gosia@
01-07-2005, 20:13
Dzisiaj dostałam wycene M&S kwota z brama garazowa i Fakro opiewa na ok 70.000, do tego dali mi 5% rabatu????Na moje pytanie, czy jest szansa na wiecej, powiedzieli ze o tym porozmawiamy jak beda juz na budowie i beda brali wymiary :o a, jak ja, mam sie zdecydowac na okna, jezeli nie znam ich ostatecznej ceny :roll:To jest normalna praktyka przy zamawianiu okien????nastepne pytanie, czy w 3 miesie jest jeden przedstawiciel? bo na razie ten sam co W Sopocie, to i w Wejherowie jest

henzo
01-07-2005, 22:12
gosia@ na stronie www.ms.pl uzyskasz wszystkie informacje na temat promocji itp. Przy problemach pytania elektronicznie do producenta, reakcja szybka ze strony fabryki.

gosia@
01-07-2005, 22:27
gosia@ na stronie www.ms.pl uzyskasz wszystkie informacje na temat promocji itp. Przy problemach pytania elektronicznie do producenta, reakcja szybka ze strony fabryki.dziekuje

GrzegorzR
01-07-2005, 22:51
Byłem zadowlonym użytkownikiem okien produkcji tej firmy i teraz też prawdopodobnie będę je wybierał. Wstępną ofertę mi już przygotowali i na samym początku zaproponowali większy upust, rozmowy o dalszych obniżkach ceny pozostawiliśmy sobie jak już będziemy podejmować konkretną decyzję.

Kon111
01-07-2005, 23:37
Mi zaproponowali 7% gdy zapłacę za okna z góry.

ronin
02-07-2005, 00:12
70.000 za okna, bramę garażową i okna dachowe ?? Przepraszam to na blok ;-) ??. Nie napisałaś tez czy planujesz zakup okien drewnianych czy PCV. Jeśli masz okna nietypowe, czyli kształtki to są firmy które robią okna co najmniej klasy M&S, a maja kształtki zdecydowanie taniej, np. FERNO. Zreszta na upust nigdy nie warto patrzeć. Jak mnie pamiec nie myli to M&S ponad rok temu miał promocje na okna PCV rzędu 40%. Promicja ta trwała i trwała, a cena ich okien PCV i tak była chyba najwyższa na rynku po tym uwzględnieniu tego 40% upustu. Fakt robią dobre okna.

jareko
02-07-2005, 00:46
70.000 za okna, bramę garażową i okna dachowe ?? Przepraszam to na blok ;-) ??.....
Niekoniecznie - nie znasz wersji w jakiej sa wykonane - co powiesz na 9 okien za 54 tysiace? I to w PVC? I okazalem sie w tym segmencie profili jednym z najtanszych :lol:

Mały
02-07-2005, 08:35
Gosiu a może dogadajcie sie z kimś żeby kupić więcej i taniej...na forum juz były takie zapytania typu "kto ze mną kupi więcej/taniej...".
Zawsze jest to jakis pomysł.

tomek_lodz
02-07-2005, 09:21
Mnie wstepna wycena okiem M&S wyszła 21800 profile termo o przenikalności U r =1,21 W/m2K a w Budvarze okna prestige U okna 1,1 16700 więc M&S wyszły drożej i za zimniejsze okno no chyba, że sie mylę jak tkoś widzi w tym "kruczki" niech je objaśni

gosia@
02-07-2005, 09:26
70.000 za okna, bramę garażową i okna dachowe ?? Przepraszam to na blok ;-) ??. Nie napisałaś tez czy planujesz zakup okien drewnianych czy PCV. Jeśli masz okna nietypowe, czyli kształtki to są firmy które robią okna co najmniej klasy M&S, a maja kształtki zdecydowanie taniej, np. FERNO. Zreszta na upust nigdy nie warto patrzeć. Jak mnie pamiec nie myli to M&S ponad rok temu miał promocje na okna PCV rzędu 40%. Promicja ta trwała i trwała, a cena ich okien PCV i tak była chyba najwyższa na rynku po tym uwzględnieniu tego 40% upustu. Fakt robią dobre okna.Do domu 200 m2 :wink: fakt, jedno okno kosztuje ok 7500. no ale to jedno.

gosia@
02-07-2005, 09:30
Gosiu a może dogadajcie sie z kimś żeby kupić więcej i taniej...na forum juz były takie zapytania typu "kto ze mną kupi więcej/taniej...".
Zawsze jest to jakis pomysł.Nie wiem?zobacze,wczoraj odebrałam swój kostzorys i cena w moim kosztorysie jest zblizona :-? wyglada ze mam drogie okna po prostu.Raczej odpuszcze sobie ich brame z a 6.600, moze nie wszystkie balkonowe zrobie rozsuwane itd.Nie da sie jednak ukryc, ze to mój piewrwsy szok budowlano-cenowy!i to potezny, dochodziłam do siebie ze 20 min :wink:

Mały
02-07-2005, 09:53
Gosiu a może dogadajcie sie z kimś żeby kupić więcej i taniej...na forum juz były takie zapytania typu "kto ze mną kupi więcej/taniej...".
Zawsze jest to jakis pomysł.Nie wiem?zobacze,wczoraj odebrałam swój kostzorys i cena w moim kosztorysie jest zblizona :-? wyglada ze mam drogie okna po prostu.Raczej odpuszcze sobie ich brame z a 6.600, moze nie wszystkie balkonowe zrobie rozsuwane itd.Nie da sie jednak ukryc, ze to mój piewrwsy szok budowlano-cenowy!i to potezny, dochodziłam do siebie ze 20 min :wink:
no wiesz drzi rozsuwane... to faktycznie jest cena razy2 a jeśli rozsuwane systemowe to i razy3. U nas np typówki rozsuwane "wyciągnij i odsuń" są ok. 2 razy droższe ,ale takie całkiem rozsuwane "bezpieczne" to zdecydowanie więcej.
To sa niestety uroki budowy - często coś co nam sie bardzo podoba szokuje ceną. A ten który to produkuje doskonale zdaje sobie z tego sprawę. I tu np cena pcv jest w miare normalna ale same okucia są kilkunastokrotnie droższe ,a to wpływa na cene całości.

jareko
02-07-2005, 16:26
koszt samych okuc do przesuwek to dodatkowy koszt rzedu minimum 1600 zlotych

inż. Mamoń
02-07-2005, 18:23
Na okna PVC białe dostałem 37% rabatu, a na rolety kompaktowe 35%. Razem 9 okien w tym tarasowe 2665 x 2400 z roletą i silnikiem, oraz 2 sztuki balkonowych 1465 x 2195. Razem 5 z 9 okien ma rolety. Cena z montażem 13 999.

gosia@
02-07-2005, 19:15
Na okna PVC białe dostałem 37% rabatu, a na rolety kompaktowe 35%. Razem 9 okien w tym tarasowe 2665 x 2400 z roletą i silnikiem, oraz 2 sztuki balkonowych 1465 x 2195. Razem 5 z 9 okien ma rolety. Cena z montażem 13 999.Okna PCV , to wyglada ze oni maja w nieustajacej promocji, drewniane niestety maja tylko sztywna cene :(

gosia@
02-07-2005, 19:20
koszt samych okuc do przesuwek to dodatkowy koszt rzedu minimum 1600 zlotychChyba, jeszcze raz przeanalizuje, wizje archi, odnosnie tych moich okien :-?

greg98
02-07-2005, 19:31
Gosia, a jaką bramę Ci zaproponowali ?
Siebau z bocznym napędem?
Jak tak, to podpowiadam, że to badziewie (napęd)- u mnie rozciągnął się pasek zębaty (koszt) i to niestety po gwarancji.
Lepiej wziąść bramę z napędem łańcuchowym (droższy) i napędem Nice umiejscowionym standardowo na suficie.

gosia@
02-07-2005, 19:37
Gosia, a jaką bramę Ci zaproponowali ?
Siebau z bocznym napędem?
Jak tak, to podpowiadam, że to badziewie (napęd)- u mnie rozciągnął się pasek zębaty (koszt) i to niestety po gwarancji.
Lepiej wziąść bramę z napędem łańcuchowym (droższy) i napędem Nice umiejscowionym standardowo na suficie.Prawde mówiac w ofercie, mam napisane brama garazowa Novoterm ISO 45 pasy, za 6302, brame na pewno sobie odpuszczę

greg98
02-07-2005, 19:46
Prawde mówiac w ofercie, mam napisane brama garazowa Novoterm ISO 45 pasy, za 6302, brame na pewno sobie odpuszczę

To nie ma sprawy, nie wtrącam się.
Wspomnę tylko, że ja mam okna zwykłe i P4 z M&S z Wejherowa i jestem naprawdę zadowolony. Cena też była dwukrotnie niższa niż Twoja, okien pewnie było więcej niż Twoich, ale balkonowe nie były rozsuwane.

gosia@
02-07-2005, 20:00
Prawde mówiac w ofercie, mam napisane brama garazowa Novoterm ISO 45 pasy, za 6302, brame na pewno sobie odpuszczę

To nie ma sprawy, nie wtrącam się.
Wspomnę tylko, że ja mam okna zwykłe i P4 z M&S z Wejherowa i jestem naprawdę zadowolony. Cena też była dwukrotnie niższa niż Twoja, okien pewnie było więcej niż Twoich, ale balkonowe nie były rozsuwane.
A, P4 masz wszystkie?jakie masz okucia?byłes zadowolony z obsługi?duzy miałes rabat?

greg98
02-07-2005, 20:14
A, P4 masz wszystkie?jakie masz okucia?byłes zadowolony z obsługi?duzy miałes rabat?
P4 - tak pół na pół.
Ważna kwestia- część okienek, to witryny- jakieś 8-9. Tylko te, które można bez problemu umyć z zewnątrz :-)
Okucia Siegenia,a rabat ? Nie pamiętam, ale wtedy mieli promocję na Święta i zdaje się sami od siebie dawali 30%. Zresztą to nieważne- ważna była końcowa cena i przede wszystkim jakość oraz serwis.
Ci którzy wybierają najtańszy wariant najczęściej tu narzekają...
Aha, dawali bezpłatną jedną regulację po jakimś czasie ( u mnie po pół roku)

Betka
02-07-2005, 21:40
Ja też na początku poszłam do MS aby mi wycenili okna pcv i drewno. Stwierdziłam, że była to najdroższa wycena. Adpol, Gebauer, Ferno, Fila nawet Vitra były tańsze. Nie wiem dlaczego są takie drogie. Ja wybrałam Gebauera bo do końca czerwca dawał 20% upustu na okna. Oczywiście chciałam kupić pcv nawet wybrałam już firmę Komerling, ale była o 4 tyś droższa od Gebauera. Za te pieniądze to sobie odnowie za kilka lat.

gosia@
02-07-2005, 22:07
Ja też na początku poszłam do MS aby mi wycenili okna pcv i drewno. Stwierdziłam, że była to najdroższa wycena. Adpol, Gebauer, Ferno, Fila nawet Vitra były tańsze. Nie wiem dlaczego są takie drogie. Ja wybrałam Gebauera bo do końca czerwca dawał 20% upustu na okna. Oczywiście chciałam kupić pcv nawet wybrałam już firmę Komerling, ale była o 4 tyś droższa od Gebauera. Za te pieniądze to sobie odnowie za kilka lat.dzieki, zmotywowałas mnie do poszukiwan :P

Teska
02-07-2005, 22:10
Mam okna M&S juz 3 rok.Jestem z nich zadowolona. Mam szyby p-4 okucia anty tej najwyzszej klasy. Miałam na poczatku problem..ale fabryka okazała sie rewelacyjna.....
rabat w styczniu byl nie pamietam dokładnie 30 % fabryka i 7% diler :lol:

gosia@
02-07-2005, 23:44
Mam okna M&S juz 3 rok.Jestem z nich zadowolona. Mam szyby p-4 okucia anty tej najwyzszej klasy. Miałam na poczatku problem..ale fabryka okazała sie rewelacyjna.....
rabat w styczniu byl nie pamietam dokładnie 30 % fabryka i 7% diler :lol:
No, to mnie niezle dobiłas :( a jak załatwiłas rabat w fabryce?

Gosia i Krzyś
03-07-2005, 10:06
Mam M&S od grudnia kupione i montowane przez dilera z Gdańska. Teraz szukałam tych samych do siebie na budowę. O dziwo ceny od grudnia poszły u tego samego dealra o jakieś 30% do góry co mnie zaskoczyło, bo liczyłam na jakiś upust. Więc zaczełam szukać dalej i znalałam tańsze M&S w Żukowie.
Ten z Gdańsk zapewniał mnie, że teraz wszystkie okna staniały i to mega okazja, ale nie wziął pod uwagę tego że mam jego stary kosztorys na zamontowane juz okna i mogę sprawdzić.
Radzę podjechać do Żukowa i powiedzić, że masz już wykonawcę ale chcesz przyrównać cenę i jak będzie lepsza to kupisz u nich. Tak ja zrobiłam i była faktycznie niższa cena.
namiary z wizytówki: Rafał Regliński 6859809 0600994346
Żukowo Armii Krajowej 1A

gosia@
03-07-2005, 10:14
Mam M&S od grudnia kupione i montowane przez dilera z Gdańska. Teraz szukałam tych samych do siebie na budowę. O dziwo ceny od grudnia poszły u tego samego dealra o jakieś 30% do góry co mnie zaskoczyło, bo liczyłam na jakiś upust. Więc zaczełam szukać dalej i znalałam tańsze M&S w Żukowie.
Ten z Gdańsk zapewniał mnie, że teraz wszystkie okna staniały i to mega okazja, ale nie wziął pod uwagę tego że mam jego stary kosztorys na zamontowane juz okna i mogę sprawdzić.
Radzę podjechać do Żukowa i powiedzić, że masz już wykonawcę ale chcesz przyrównać cenę i jak będzie lepsza to kupisz u nich. Tak ja zrobiłam i była faktycznie niższa cena.
namiary z wizytówki: Rafał Regliński 6859809 0600994346
Żukowo Armii Krajowej 1ADziekuje bardzo, tak wąłsnie zrobie

Ew-ka
03-07-2005, 11:58
użytkuję od listopada i jest ok. wszystkie okna mam typowe ( parapety z granitu też M&S) z roletami ( tarasowe na silniczek) za wszystko zapłaciłam ok 16 ooo zł . okna są termo - bardzo ciche :D
Mielismy na poczatku problem z roletami ,ale fabryka przysłała serwis i po kłopocie .
Mam białe od środka ,a na zewnątrz zloty dąb -wielu myśli ze to drewno :D

KozAnka
05-08-2006, 23:25
Czy ktoś ma drewniane okna MS i może coś powiedzieć na ich temat?

kammaje
05-08-2006, 23:54
Dzisiaj dostałam wycene M&S kwota z brama garazowa i Fakro opiewa na ok 70.000, do tego dali mi 5% rabatu????Na moje pytanie, czy jest szansa na wiecej, powiedzieli ze o tym porozmawiamy jak beda juz na budowie i beda brali wymiary :o a, jak ja, mam sie zdecydowac na okna, jezeli nie znam ich ostatecznej ceny :roll:To jest normalna praktyka przy zamawianiu okien????nastepne pytanie, czy w 3 miesie jest jeden przedstawiciel? bo na razie ten sam co W Sopocie, to i w Wejherowie jest
mnie potraktowali podobnie, ale ja im pokazałem kontrofertę więc spasowali - zaproponowali rabaty na wstępie tak, że byli najtańsi.

Ale też nie biorę mało - samych skrzydeł drzwionych 9, w tym niektóre połączone. Ale tylko RW bo z harmonijki i przesuwnych zrezygnowałem (ze względu na cenę).

Ja teraz robię tak, że jak gdzieś idę to pokazuję ofertę którą mam i proszę o lepszą. To oszczędza czas mój i innych.

Bramę Hermanna mi zaproponowali i w cene spoko.
Ale nie idę na ich propozycję 4% (?? nie pamiętam dokładnie) rabatu za wpłatę 100%. NIGDY na takie coś nie należy iść. Ale to oznacza, że te 4% można spokojnie wywalczyć ekstra.

MARKOG
06-08-2006, 00:11
Dokładnie tak trzeba robić - zbierać oferty i iść z nimi do konkurencji - niech się trochę napocą żebyś u nich kupił/a - W końcu na rynku jest tyle firm niech one się biją o klienta a nie łachę robią- albo ciągnij ich na budowę niech mierzą i mówią o zniżce - przeciez indywidualny klient na takie okna (za taką cene) zdarza się rzadko. Wogóle przy oknach nietypowych nigdzie nie proponowano mi zniżek po prostu zawsze przedstawiano mi wyliczenie bez żadnych upustów ( wyliczenie było wyśrubowane samo w sobie) Rabaty stosują tylko do okien które mają w cenniku tj jakieś typowe wymiary. W końcu kupiłem nie z najtańszej oferty ale za to okrągłe profile a nie takie kańciaste - A tak poza tym ludzie co wy za okna macie ????? ja 3 lata temu za same okna płaciłem 13000 oczywiście nie P4 ale mam dobrych sąsiadów i dobre ubezpieczenie. Gdybym kupił takie okna to bym nie miał połowy domu ;-)

Gryfpc
06-08-2006, 00:28
I tu Cię muszę zdziwić Szanowny Kolego!!! Ja mam praktycznie same nietypówki (w sumie chyba coś 16 okien (z drzwiami balkonowymi razem wzięte), w tym jedno okrągłe 2,2m średnicy, drugie tylko fi=90cm), a w Gebauerze na drewniane okienka dostałem całkiem pokaźny rabat!!! Zresztą wszędzie, gdzie robiliśmy wycenę, rabat był udzielany w mniejszym, bądź większym stopniu... Gebauera wybraliśmy, bo raz, że cieszy się niezłą renomą, dwa, że byli najtańsi. M&S wyceny nam nie chciał zrobić :o chociaż słaliśmy tam faxy co najmniej 2 razy!!! Ale ponoć okna robią "wporzo". Nietypowe okna w PVC cenowo wcale nie są konkurencyjne z drewnianymi, więc myślę, że warto się zastanowić nad solidnymi drewniakami ;) :) :D

KozAnka
06-08-2006, 00:30
Czy ktoś ma drewniane okna MS i może coś powiedzieć na ich temat?

Chyba podciągnęłam nie ten wątek co trzeba. :-?

MARKOG
06-08-2006, 00:36
To co sądzisz że ja mam okna bez rabatu bo mi Pan/Pani nie przygotowała oferty "droższej" i nie powiedziała: "dostaje Pan od nas 23% rabatu bo Pana lubimy a jutro będzie dzień dziecka;)". W moim przypadku szedłem do punktu z gotową ofertą innej firmy i mówiłem: Mam tu taką a taką wycen z firmy X czy jesteście Państwo skłonni zaproponować mi podobne okna w lepszej cenie" - chyba głupotą byłoby gdyby przygotowali mi ofertę droższą a później raczyli rabatami - od razu szybciutko robili wycenę niższą u niektórych to byłem nawet po parę razy i zawsze coś tam zmniejszali tak żebym u nich kupił. Mówię tylko że nikt mi nie przedstawiał oferty pt tu ma Pan za cenę X i damy Panu rabat w ywsokości Y% - tylko od razu dostawałem indywidualną zrabatowaną wycenę i nie było numeru pt: "Jak Pan zamówi to dostanie Pan niższy procent" - i nie rozumiem jak jakaś firma może nie chcieć zrobić wyceno - to już jest skandal - olać taką firmę i rozgłosić po całej Polsce!!! Firmy mają szanować nas ludzi którzy zostawiają u nich ciężko zarobione Pieniądze. Naprawdę za oknami długo chodziłem i we Wrocławiu każdy się "bił" o to żeby mi sprzedać okna i rolety i wyciągał z oferty co się da - w końcu wyszło na tym że nawet dołożył mi do zakupionych okien ubezpieczenie okien na rok gratis (nomen omen wykorzystałem je :)).

Gryfpc
06-08-2006, 00:43
Bardziej chodziło mi o to:

Wogóle przy oknach nietypowych nigdzie nie proponowano mi zniżek po prostu zawsze przedstawiano mi wyliczenie bez żadnych upustów ( wyliczenie było wyśrubowane samo w sobie) Rabaty stosują tylko do okien które mają w cenniku tj jakieś typowe wymiary. W końcu kupiłem nie z najtańszej oferty ale za to okrągłe profile a nie takie kańciaste - A tak poza tym ludzie co wy za okna macie ????? ja 3 lata temu za same okna płaciłem 13000 oczywiście nie P4 ale mam dobrych sąsiadów i dobre ubezpieczenie. Gdybym kupił takie okna to bym nie miał połowy domu ;-)
Tak dla jasności... :D :D :D

Ale daj Waść pokój, bo tu przecie dysputa o oknach M&S, a ja takowych nie posiadam...

:D :D :D

P.S.:
Sorki KozAnka :lol: :oops: :D

MARKOG
06-08-2006, 00:49
......bo tu przecie dysputa o oknach M&S, a ja takowych nie


NO tak - tylko że widze że M&S robi jakieś "cyrki" z indywidualnymi klientami - jak ja takich firm nie lubię ....NA dobrej marce i olewaniu klienta zbyt długo nie "pojadą".

tomjot
06-08-2006, 01:12
......bo tu przecie dysputa o oknach M&S, a ja takowych nie


NO tak - tylko że widze że M&S robi jakieś "cyrki" z indywidualnymi klientami - jak ja takich firm nie lubię ....NA dobrej marce i olewaniu klienta zbyt długo nie "pojadą".

Ciekawe.. bo czytają to forum, a przynajmniej jeden z dealerów MS z Poznania czyta :D - tym samym pozdrawiam go. No cóż, ale fakty są nieubłagane - prócz tego, że przeprowadziliśmy miłą wymianę mailową (z inicjatywy pana z MS, który chciał zatrzeć złe wrażenie po moim poprzednim nieciekawym kontakcie z innym sprzedawcą MS z Poznania) - MS nie przedstawiło mi w ciągu chyba 1,5 m-ca trwania tej wymiany mailowej spójnej oferty na wykonanie moich okien. Strach pomyśleć co by się działo z realizacją - skoro przygotowanie oferty trwało tak długo.

Gryfpc
06-08-2006, 01:19
MS nie przedstawiło mi w ciągu chyba 1,5 m-ca trwania tej wymiany mailowej spójnej oferty na wykonanie moich okien. Strach pomyśleć co by się działo z realizacją - skoro przygotowanie oferty trwało tak długo.

Wyszedłem z tego samego założenia i zamówiłem okna w Gebauerze. W okolicach 20 września (urodzinki mojej żonki :D) okna mają być u nas montowane... Zobaczymy... Liczę, że prezent przyjedzie na czas! :D

Najszybsze odpowiedzi w sprawie moich okien dostałem z Milewskiego i Gebauera właśnie. Milewski miał okna "ciut" droższe, ale nie chciał już zejść niżej, więc... :) :D

:D :D :D

tomjot
06-08-2006, 01:22
MS nie przedstawiło mi w ciągu chyba 1,5 m-ca trwania tej wymiany mailowej spójnej oferty na wykonanie moich okien. Strach pomyśleć co by się działo z realizacją - skoro przygotowanie oferty trwało tak długo.

Wyszedłem z tego samego założenia i zamówiłem okna w Gebauerze. W okolicach 20 września (urodzinki mojej żonki :D) okna mają być u nas montowane... Zobaczymy...

:D :D :D
U mnie Gebauer montował w czerwcu :lol:

Gryfpc
06-08-2006, 01:23
To może rzuć jakieś fotki, chociaż na priva :D

:lol: :lol: :lol:

tomjot
06-08-2006, 01:26
To może rzuć jakieś fotki, chociaż na priva :D

:lol: :lol: :lol:

Ostatnio zarzuciłem robienie zdjęć na budowie tak jak podliczanie wydatków z nią związanych :lol: po co sie denerwować... Jak będę miał coś nowego postaram się podrzucić.

Gryfpc
06-08-2006, 01:27
Czekam w takim razie!!!
Ale co do okien nie masz zastrzeżeń?!

tomjot
06-08-2006, 01:34
Czekam w takim razie!!!
Ale co do okien nie masz zastrzeżeń?!

Do samych okien nie - może do ekipy, która montowała okna. Mojš czujnoœć uœpiły bardzo dobre opinie z tego forum nt. "własnych" ekip montażowych Gebauera z Tarnowa Opolskiego. Okna dostały podczas montażu kilka odprysków lakieru, zapaćkanych wprawdzie póŸniej przez montażystów, ale jak sie przyjrzeć widać, że w miejscu uszkodzenia powierzchnia jest niejednolita. Poza tym mój majster, który teraz wykańcza wnęki okienne narzeka, że okna nie sš idealnie prosto osadzone.

Gryfpc
06-08-2006, 01:41
Czyli sprawdza się mądre powiedzonko, że należy "im" patrzeć na ręce...
A co z gwarancją, itp. Skoro przywieźli Ci okna z odpryskami, to miałeś prawo im odmówić montażu ... chyba :-? :lol:

KozAnka
06-08-2006, 09:31
No pięknie, to teraz się zrobił wątek o Gebauerze. :(

bwojtek
06-08-2006, 14:56
Czy ktoś ma drewniane okna MS i może coś powiedzieć na ich temat?
Powiem tak: U moich rodziców mają ponad 6 lat i wyglądają jak nowe (mahoń malowany na kolor palisander). Ale nie będę się rozpisywał o zaletach tylko napiszę co wiem :lol: Ostatnio mają długie terminy realizacji (jakieś 12 tygodni) a sprzedawcy obecują znacznie szybszą realizację... Z tego co słyszałem mają więcej zamówień niż są w stanie zrealizować więc z jednej strony to dobrze o nich świadczy ale z innej powinno wzmagać ostrożność przy podpisywaniu umowy (termin...).

KozAnka
06-08-2006, 22:50
Ostatnio mają długie terminy realizacji (jakieś 12 tygodni)
To fakt. Nam tak od razu powiedzieli.

Dzięki, że ktoś się zlitował i odpowiedział na moje pytanie. :wink: :D

delor
07-08-2006, 12:20
Gosia@- cena Twoich okien jest niemożliwaaa.
Zwróć uwagę na ilośc okien w jednym pomieszczeniu.
Jeśli masz 2 lub 3 to możesz zamówić fixy tzn. nieotwierane, a jedno zostawić " normalne".
Przecież nie otwiera się wszystkich okien.
Oczywiście jest warunek: musisz mieć możliwość umycia okna z zewnąrrz.
Cena fixa jest śrebnio ok.300zł. niższa niz zwykłego okna.
Jeśli masz rekuperację to teoretycznie nie musisz otwierać okien wcale.
Pozdr.

Gieronimo
03-10-2014, 14:23
Uwaga!!!! Stanowczo odradzam jakikoliwke kontakt z ms wejherowo!!! Są mili tylko przy zakupie, ale jeżeli trzeba przyjechać coś wyregulować albo wymienić trwa to miesiącami!!! Trzeba wykonać z 30 telefonów, żeby ktoś się pofatygował!!! Mili są, ale tylko przy składaniu zamówienia!!! Jeżeli już ms, to na pewno nie kj&df z wejherowa!!!!
Odradzam!!!!!!

Pomorze
22-07-2015, 23:23
Uwaga!!!! Stanowczo odradzam jakikoliwke kontakt z ms wejherowo!!! Są mili tylko przy zakupie, ale jeżeli trzeba przyjechać coś wyregulować albo wymienić trwa to miesiącami!!! Trzeba wykonać z 30 telefonów, żeby ktoś się pofatygował!!! Mili są, ale tylko przy składaniu zamówienia!!! Jeżeli już ms, to na pewno nie kj&df z wejherowa!!!!
Odradzam!!!!!! potwierdzam - mam te same doswiadczenia. tyle ze mialam i mam wiecej zlych doswiadczen niz poprzednik. Okna opadaja pomimo regulacji - fakt o regulacje trzeba prosic i prosic potem przypomniec ze sie prosilo a potem jeszcze kaza zadzwonic zeby przypomniec MASAKRA ! POnadto montaz okien opoznil sie dwu krotnie w sumie o miesiac. Nie polecam. AHA u kolezanki okna zamontowano krzywo tak ze parapet jest wygiety w banan a kontakt w tej sprawie byl dlugi i bez szczesliwego zakonczenia. Obsluga mila przed i po ale nie terminowa , a okna to nizsza półka nie warta ceny.

Redakcja
07-08-2015, 15:01
Zapraszamy do obejrzenia ciekawego filmu o oknach M&S Więcej niż okna. Jakie cechy ma nowoczesne okna z PCV - energooszczędne, bezpieczne, ładne? Zobacz nasz film:


1367

Zobacz inne filmy z życia i poradnikowe murator.tv - to Telewizja Budowlana dla Was (http://tv.muratordom.pl/)

Krzysztof001
12-08-2015, 15:59
Witam Państwa,

Na wstępie zacznę od tego, iż jestem współwłaścicielem firmy KJ&DF, której działalność prowadzę blisko 10 lat, a w branży okiennej jestem prawie 20 lat. Domeną naszej firmy jest zadowolenie Klienta, lecz jesteśmy tylko ludźmi i być może zaistniała taka sytuacja z czego bardzo ubolewam. Tematy regulacji okien oraz realizacji zamówień staramy się wykonywać na bieżąco. Branża budowlana jest specyficzną i czasami zdarzają się opóźnienia, które przyczyny są różne. Nigdy jednak nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie i staramy się sytuacje doprowadzić do końca, aby Klient, który jest dla nas najważniejszy był zadowolony z zakupionych u nas produktów. Trudno jest mi się odnieść do powyższych wpisów, ponieważ nie wiem o jakim zamówieniu mowa. Proszę o kontakt telefoniczny bezpośrednio ze mną pod numerem 668-172-977 , a sprawę doprowadzimy do szczęśliwego końca.

Z poważaniem,
Krzysztof Jakubowski

Kejt_R
12-08-2015, 17:07
Z tymi rabatami na okna bywa dość śmiesznie. Pierwszą wycenę na okna robiła mi firma Wikęd (centrala firmy) i wszędzie wpisali 70% zniżki. Uprzedzili tym samym pytania o rabaty, ale niestety byli o wiele drożsi od MS, mimo że tam dostałam tylko rabat zimowy. Okna PVC o porównywalnych parametrach z ciepłym montażem. Polecam bardzo firmę MS, zwłaszcza Gdański oddział. Obsługa w biurze sprawna, dobry kontakt mailowy i telefoniczny ze sprzedawcą. Przy montażu bez problemów, wg mnie porządni fachowcy, słowni, na każde wezwanie bez zbędnej zwłoki przyjeżdżają.

bt9
12-08-2015, 19:13
Witam,

Co do okien, mam zamontowane u siebie M&S EVOLUTION PASSIV i jestem z nich bardzo zadowolony, jeszcze regulacji nie robiliśmy - jesteśmy przed a mimo to okna sprawują się super. Jakość wykonania także na plus. Niestety nie mam porównania z innymi oknami o tych parametrach. Ja osobiście jestem zadowolony.

plusfoto
12-08-2015, 19:16
Ja tam też na MS nie mam prawa narzekać. Robiła mi łódzka firma http://www.oknams.pl/ a efekty można znaleźć w moim dzienniku.

Gos**c
13-08-2015, 07:50
Na wstępie zacznę od tego, iż jestem współwłaścicielem firmy KJ&DF, której działalność prowadzę blisko 10 lat, a w branży okiennej jestem prawie 20 lat.

Niestety zatrzymał się Pan z wiedzą 20 lat temu. Warto było by się podszkolić i zmienić podejście do klientów.
Z okien MS jestem zadowolony, z jakości wykonania usługi przez Pańską firmię NIE.

Nicolas
17-08-2015, 09:58
:spam:

dami82
18-08-2015, 12:23
Witam . Ta ekipa montowała też mi okna w Gowinie pod Wejherowem , jestem z nich bardzo zadowolony i polecam ich w 100%. Okna tej firmy są bardzo dobrej jakości jak i ich estetyka. Jak ktoś ma ochotę zobaczyć ich prace to zapraszam na moją budowę. Firma KJ&DF WEJHEROWO została mi polecona przez moją rodzinę i przyjaciół którzy również budowali domy i są zadowoleni z ich usług. A opóźnienia na budowach to rzecz normalna jak by ktoś nie wiedział. Ja wolę poczekać na dobre wykonanie montażu a nie robić tego w pośpiechu . Dodam jeszcze że nie musiałem wykonywać żadnych 100 telefonów kontakt z firmą jest łatwy. Wszystko było tak jak ustaliliśmy w biurze. POLECAM I POZDRAWIAM MS WEJHEROWO.