PDA

Zobacz pełną wersję : Remont generalny- jedna firma czy kilka wykonawców -Wrocław.



Mała_Mi
02-07-2005, 11:02
Witam,
na forum, mam w opłakanym stanie dom do kapitalnego remontu, do którego muszę się zabrać. Remont będzie obejmował remont stropodachu z całym opierzeniem, taras (stary jest zerwany-wylewki +balustrada+płytki), wnętrze ściany (podwieszane sufity i renowacje ścian), podłoga wylewki + posadzki (parkiety i kafelki).
Moje pytanie jest takie, ponieważ to jest duży dom ok. 120m2 wnętrze, 40m2 tarasu i 130m2 dachu, czy lepiej jest wybrać jedną ekipę, która będzie się tym zajmować czy zlecać poszczególne prace pojedyńczym firmom. Chodzi mi tu zarówno o fakt oszczędnościowy jak również jakości wykonanych robót, bo co o większości to nie mam pojęcia, ani czasu by to wszystko przypilnować (praca) i nie chciałabym zostać ze źle wykończonymi pracami i pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Macie doświadczenia w tym zakresie? Może możecie polecić mi kogoś, kto solidnie wykonuje część z tych prac?
pozdrawiam

Gagata
18-10-2005, 12:24
Jedna firma, jeśli to tylko mozliwe. Unikniesz wielu (wbrew pozorom) dodatkowych kosztów i ... zoszczędzisz nerwy i czas.
Serdecznie pozdrawiam i powodzenia!

aha0
30-11-2011, 14:53
Mała Mi, jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Jak rozwiązałaś problem swojego remontu? Czy możesz mi polecić jakąś firmę z Wrocławia? Ja również mam dom do całkowitego remontu wewnątrz, włącznie z burzeniem ścian, montowaniem podpór i innych rzeczy, na których się nie do końca znam. Również w grę wchodzi naprawa dachu, ocieplenie budynku, elewacja, wszelkie instalacje, no słowem wszystko.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.