PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wykonawcy studni w Poznaniu. (ew. namiary)



tom_gaz
04-07-2005, 08:22
Szukam wykonawcy studni w Poznaniu.
Może macie jakieś namiary do dobrego i taniego fachowca.

zuczek
04-07-2005, 11:47
A o jaką studnię Ci chodzi - głębinową czy kopaną (na kręgi)? Z głębinowymi nie ma problemu - wystarczy otworzyć Panoramę Firm, jest tam dużo ogłoszeń. Z kopanymi na kręgi kiepściutko, w Poznaniu nie znalazłam żadnej. Jest taka firma w Kostrzynie Wlkp (20 km na wschód od Poznania) na ul. Warzywnej, jak dzwoniłam to chcieli za bodajże 4m 1600 zł za samą robociznę. Nie wiem czy to dużo czy nie, bo nigdzie nie znalazłam alternatywy cenowej.

tom_gaz
04-07-2005, 13:03
Chodzi mi o studnię głębinową. Z tego co jest napisane na forum to 300zł za m biorą w górach nawet do 500. NA piaskach nawet 50 za samą robociznę a 200 zł to z materiałem. Uważam że 100-150 to normalna cena. 1600 za 4m to zdecydowanie za duzo. Ale będe szukał dalej. Ja potrzebują tylkko do podlewania kwiatków i mycia samochodu.

alison
04-07-2005, 15:57
Chodzi mi o studnię głębinową. Z tego co jest napisane na forum to 300zł za m biorą w górach nawet do 500. NA piaskach nawet 50 za samą robociznę a 200 zł to z materiałem. Uważam że 100-150 to normalna cena. 1600 za 4m to zdecydowanie za duzo. Ale będe szukał dalej. Ja potrzebują tylkko do podlewania kwiatków i mycia samochodu.


Tom, ja jestem na podobnym etapie, z tym że ja będę potrzebowała wodę także do celów spożywczych i dlatego zastanawiam się nad studnią głębinową. A w Twoim przypadku wystarczyłaby chyba tylko studnia płytka, nie głębinowa. Dlaczego uparłeś się 8) na głębinową skoro tylko do kwiatków i mycia auta będziesz jej używać ? Sorry, ale nie kumam... Możesz mnie oświecić, może to ja czegoś nie wiem :-? i się wymądrzam :wink:
Pozdrawiam,
Alison

PS. Zadałeś już to pytanie w Klubie Budujących Wielkopolan ?

tom_gaz
05-07-2005, 08:06
Tylko przejęzyczenie, szczerze pisząc nawet nie wiedziałem jaka dokładnie jest różnica między głębinową a płytką. My ślałem że wiercona to wiercona. Cszy ktos zna namiary na fachowców w okolocach Poznania