PDA

Zobacz pełną wersję : Łazienka w piwnicy



gtro
04-07-2005, 11:10
Czy macie jakieś doświadczenia z łazienką w piwnicy?
Planuję zakup domu, w którym poprzedni właściciel zaplanował jedną z łazienek właśnie w piwnicy, co o tym sądzicie?

margen
06-07-2005, 19:10
siódma woda po kisielu,
kup wtedy będziesz musiał zdecydować czy robić łazienke w piwnicy, (mam nadzieje że kwestia łazienki nie jest kryterium decydującym w zakpuie tego domu;) )

łazienka w piwnicy
1. po co?
2. dodatkowe pieniądze do wydania na wyposażenie
3. kompilikacje z rozdrabniaczem/przepompowania..
IMHO nie warto robić ale może:
1. dużo pracujesz w piwnicy
2. nie chcesz nosić "brudów" do domu (Twoja mąłżowina jest pedantką)
3. masz pokoje mieszkalne w piwnicy (dla siebie lub wynajem itd.)

agniesia
06-07-2005, 22:08
bardzo sie przydaje
u nas bedzie zlew, kibelek i prysznic, jak ktos ma brudna robote, duzo pracuje w warsztacie to przydaje sie 'brudna' lazienka
tylko sprawdz czy nie bedziesz musial inwestowac w urzadzenie rozdrabniajaco pompujace, to znacznie podrozy ten pomysl z lazienka,
u mnie podloga piwnicy bedzie ok 50-60 pod poziomem terenu czyli niezbyt nisko i nie bedzie problemu z odplywem do kanalizacji

ania303
07-07-2005, 06:24
łazienka w piwnicy. Ja polecam. Z moją drugą połówką mamy tam duzą wanne, przynajmniej raz na tydzień spędzam,y w wannie wspólnie wieczór przy świecach ( światło gasimy) do tego szampan. Mimo ze trwa to około dwóch lat nadal nie mamy dosyć tych wspólnych kąpieli. Nie tylko odświeża sie ciało ale i związek dwojga zapracowanych i zabieganych ludzi

GośkaJ
07-07-2005, 08:55
U nas jest tylko wanna i umywalka. Poprzedni właściciel zaplanował zrobić sobie pralnię - jest też "podejście" na pralkę i miejsce na suszenie. Zapomniał "tylko" o wentylacji :wink: . Ale za to teraz mam gdzie myć piesa :D

margen
07-07-2005, 09:53
no no a wydwało mi się że nie chce łazienki w piwnicy.
jeszcze troche i mnie przekonacie,
czyli duża wanna i brodzik dla psa, hm trza zaplanować nowe wydatki ;)
aha no i kupić psa ;) choć ta wanna do mnie mocniej pprzemawia, w swojej łazience mamy taką malutką :(

GośkaJ
07-07-2005, 10:36
Psa koniecznie! Podobno najlepiej chowają się trzy :D a bez dużej wanny jak żyć? :wink:

KRZYS-INSTAL
10-07-2005, 21:26
WSZEDZIE MOŻNA ZROBIC ŁAZIENKE TO DLACZEGO NIE W PIWNICY :D :D

Majka
13-07-2005, 12:04
Pewnie, że mozna. jedyny problem to z wyjsciem do kanalizy. Może sie okazać, że jest pod sufitem 8) :wink:

margen
19-07-2005, 11:05
a jak ktoś ma nierówny sufit to też można?

jfilemonowicz
26-09-2005, 23:53
łazienka w piwnicy to niezły pomysł... jako dodatkowa... można tam zainstalować małą wannę... dla psa, lub jakieś pranie... umywalkę ... moąe też być wc,ale jest chyba najmniej potrzebne ... no i pralka ... wtedy mamy jedno pomieszczenie coś w stylu łazienka + pralnia :)

Aggi
07-12-2005, 13:17
Dobrowolnie bym sobie nie "wyrychtowała", ale mam jako dobrodziejstwo inwentarza. Wykorzystwana jako pralnia, suszarnia i myjnia dla psa. :D

kalapan
14-12-2005, 17:09
No może być i w piwnicy - czemu nie - projekt do wglądu :lol: :lol: :lol:

http://nie.ma.to.jak.wygodny.ferguson.patrz.pl/