PDA

Zobacz pełną wersję : mam za dużo psów...



mpb1971
04-07-2005, 13:54
Witajcie, tak jak w temacie - mam za dużo psów i nie wiem, jakie znależć wyjście z tej sytuacji. Obecnie mam na podwórku: starą sunię wilczycę, która na pewno dożyje u mnie swoich dni, mam dwie jej córki, które są u mnie od urodzenia - w tej chwili mają ok. 4 lat. Są też cztery 8 miesięczne szczeniaki - potomstwo jednej z suczek - dwa pieski i dwie suczki. Przybłąkał się też do nas mieszaniec, którego nie potrafię wypędzić. No i jest jeszcze jamnik szorstkowłosy, który mieszka z nami w domu. W sumie daje to 9 psiaków. teren mamy duży więc nie ma problemu z wybieganiem się, ale kiedy zaczynają szczekać, to nie powiem co mnie trafia :-? Próbowałam szczeniaki porozdawać na allegro, ale tylko jeden zmienił adres zamieszkania. I w zasadzie chodzi o tą czwórkę młodych psiaków... Może ktoś z moich okolic byłby chętny na czarnego, nierasowego i sympatycznego psiaka...?

rrmi
06-07-2005, 05:09
Ale z Ciebie wspanialy czlowiek musi byc :) :)

Ewunia
06-07-2005, 19:04
suczki dobrze by było posterylizować, bo będa kolejne szczeniaki :cry:

mpb1971
07-07-2005, 12:15
suczki będą wysterylizowane ale dopiero po pierwszej cieczce...
a czy ze mnie wspaniały człowiek ? Raczej nie wiem jak sobie poradzić, do schroniska ich nie oddam bo tam i tak ciasno. :cry:

Ella
07-07-2005, 13:13
A co z dorosłymi sukami? Przecież każda z nich może być znowu matką -w końcu już doprowadziłeś raz do krycia (chcący / niechcący :-? ?)...
Tylko sterylizacja rozwiąże problem.

mpb1971
08-07-2005, 22:09
dorosłe są już po sterylizacji...