PDA

Zobacz pełną wersję : na szybko (prośba)



mały.majster
05-07-2005, 19:57
przepraszam wiem ze gdzies tam w głęboko szukając znajde , ale moze mi pomożecie ... kredycik mam jutro podpisac na 300tys pln we farnkach millenium kre.dom.. 2,85% itd... w sumie ok. 1297pln plus 20pln/mc ubezpieczenie plus 107 pln/mc ubezp. na zycie i ok. 207 pln/mc do czasu wpisu do hipot. 1 % prowizja i 850 pln wycena (podobno zwrotna)
wchodzić ???? czy szukaćććććć dalej????

AVID
05-07-2005, 23:10
JAK TY BIERZESZ TAKI KREDYT I MOWISZ ZE NA SZYBKO TO CIE PRZEPRASZAM ALE CHYBA JESTES ..... JAK BY TO DELIKATNIE POWIEDZIEC "ODWAZNY"

Simon_7
06-07-2005, 00:19
Proponuję przesunąć decyzję o podpisaniu na przyszły tydzień, a do tego czasu ochłonąć i spokojnie przeliczyć czy się opłaca.
Bank nie ucieknie, a nawet sam za Tobą będzie biegał.

sonal
06-07-2005, 07:25
szukać dalej

kredyt 300.000? - z pewnością możesz dostać niższe oprocentowanie niz ci zaproponowali (nie wspominając o tym ze nie kazdy bank wymaga abyś ubezpieczył się na życie - to tez niemałe koszty)

zajrzyj do działu PRAWO I PIENIĄDZE i poczytaj czym chwalili się inni

greg5
06-07-2005, 07:48
Za wycenę zapłaciłem [prywatnie nie przez bank] 350 zł . miało być 300 ale ,że tylko na podstawie zdjęć :) ... Kredytbank jak na razie daje mi lepsze warunki , ale przed podpisaniem popytam.

mmarysia
06-07-2005, 08:35
Ja mam kredyt w millenium brany przez Open Finance - 280 tys - oprocentowanie 2,57 - prowizja 1% - brak kosztów wyceny - do tego polisa i ubezpieczenie. Skoro nie masz czasu biegać po bankach umó sie z doradcą np. z Opena lub Expandera- oni znają wszystkie aktualne oferty - porównają twoje warunki- ja nie miałam czasu biegać po wszystkich bankach i tak właśnie zrobiłam. Pozdrawiam

elgo
06-07-2005, 13:10
Już po czasie ale napiszę: GRATULUJĘ Bankowi że ma takich klientów, :o a Tobie ... no cóż. A myślałem że ja mam problemy ..... :lol:

flayp
06-07-2005, 13:17
chłopie wyluzuj, nie bierz nic na wariata. akurat trochę w kredytach się orientuję więc aż taka rewelka ten kredyt to nie jest. Sprawdź sobie ofertę GE mieszkaniowego, to raz, a dwa to wierz mi, że banki się teraz zabijają za klientem, słowo ,,kredyt na zasadach preferencyjnych" to już norma w bankach.

Przekorek
06-07-2005, 13:29
Pfrzedmówcy byli delikatni. Moim zdaniem jestes ciezki frajer. Po pierwsze - najgorszy moment na franka, bo franek w dołku. Czekaj aż będzie po 2,70.
Po drugie - 2,75% to wcale nietanio. Zobacz np.BPH. Tam marża bywa mniejsza czyli Libor + marża juz razem na 2,2% moglbys zejsc. Bywalo nawet ponizej 2% w promocjach.
Nigdy o forsie nie gadaj na szybko. Chyba, że planujesz dostac spadek, bedziesz bogaty, a nie chce ci sie chodzic, szukac, zalatwiac formalnosci.

mały.majster
06-07-2005, 14:09
no wiecie , byłem w expanderze i pan mi oferuje GE za 2,90% i koszty ok. 6tys , lub 2,40 jak zdecyduje sie na dodatkowe opłaty przez 15 lat po min. 200pln/mc chodze wokół tematu ok. miesiąca a i chyba nie ma juz tych promocji o których tu czasami ktoś pisze , ale mam pytanko czy mozna nagocjowac przed podpisaniem z bankiem umowy ??? i ile mozna z takiego 2,85% urwać

teraz walcze z dom kredytowy NOTUS , czy mzcie tez jakies zdanie o nich ??

pozdrawiam

wbrat
06-07-2005, 14:35
mam pytanko czy mozna nagocjowac przed podpisaniem z bankiem umowy ??? i ile mozna z takiego 2,85% urwać

Nie znam się za dobrze na kredytach, ale jak negocjować to TYLKO PRZED podpisaniem umowy. Jak już podpiszesz, to z kim chcesz negocjować??

mmarysia
06-07-2005, 14:58
Tak tylko jeszcze informacyjnie z tym frankiem to w przypadku Millenium nie wszystko takie oczywiste - kredyt na franka jest przeliczany w momencie wypłacania transz a nie podpisywania umowy. Wszytsko zależy od tego jak sie sprawy poukladają w przyszłosci i kiedy będą pobierane transze. Ja wiem ze mam dostać niezmiennie 280 tys PLN- a moje dotychczasowe 4 transze byly przeliczane każda po innym kursie w zależnosci od okresu.