PDA

Zobacz pełną wersję : Milytarysci wojewodztw laczcie sie



pitbull
14-11-2002, 08:01
Macie takie zainteresowania?
Do wykonczenia domu i stworzenia klimatu nierzadko podobne gadzety sa mile widziane; a to jakis berdys, wocznia czy "zerwikaptur". A moze cos nowszego :wink:

Jola_
06-12-2002, 19:02
Mój mąż, jak każdy facet uwielbia militaria. Ostatnio kupił sobie na jakimś targu staroci kuszę, kolekcjonuje też noże i bagnety.
No nie wiem, czy przy takim hobby mojego męża mogę mieć własne zdanie różniące się od zdania hobbysty? http://www.afternight.com/smiles/behead.gif

pitbull
17-12-2002, 11:59
Absolutnie zadnego :sad:. Jaka kusze kupil - oryginal czy replika. Z jakiego okresu?.
Ale musisz przyznac ze kolekcja przynjamniej pieknie wyglada na scianach, a dodatkowo aspekt obronny jest bardzo wazny.

Jola_
17-12-2002, 18:58
Niemożliwe, żeby to był oryginał, kupił od jakiego menela. Poświęcił troszkę czasu na doprowadzenie tego do stanu oglądalności i schował. Powiesić też nie ma gdzie, bo chwilowo pomieszkujemy w małym mieszkanku, później może "wystawi" w gabinecie.

pitbull
18-12-2002, 08:18
No nie mozesz powiedziec ze wyrzuca pieniadze w bloto -zapewnia spokoj i bezpieczenstow rodzienie :grin:.
A jakie noze i bagnety - wszystkie jak popadnie czy z jakiegos czasookresu?

18-12-2002, 12:20
A czy odzież wojskowa też Was interesuje?
Miałabym pytanko.
:smile:

pitbull
18-12-2002, 12:30
Na co dzien byloby mi trudno lazic w wojskowych szarawarach :grin:. Raczej sie nie znam ale mozesz sprobowac.

Michał W
18-06-2003, 14:40
Ja też zbieram różne stare rzeczy a najchętniej broń biała