PDA

Zobacz pełną wersję : Wanna z hydromasażem - jaka ?



falco21
14-11-2002, 23:20
Na co zwracać uwagę przy wyborze takiej wanny, jakie marki są "dobre"?

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: falco21 dnia 2002-11-15 00:21 ]</font>

radex
15-11-2002, 08:44
Mi się podobają produkty PoolSpa (www.poolspa.pl)) oraz Duscholuxa (www.duscholux.pl). Jest jeszcze polski Sanplast (www.sanplast.pl). Ale nie wiem jak się sprawują w praktyce...

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: radex dnia 2002-11-15 09:45 ]</font>

Frankai
15-11-2002, 10:20
Na te bez masażu :razz:.

falco21
18-11-2002, 00:29
Fajnie, ale właśnie dlatego pytałem na co zwracać uwagę :smile: Wszak są wanny z automatycznym czyszczeniem tych całych kilometrów rurek (czy to działa dobrze?) i o to własnie mi chodziło - CO wanna mieć powinna (czytaj: jakiej firmy i jakie wyposażenie), żeby była funkcjonalna i "nie śmierdziała" :smile:
no i oczywiście puszczała te swoje bąbelki tu i ówdzie sprawnie, ku zadowoleniu użytkownika :smile: i BEZ jego udziału... aczkolwiek grochówka to dobra zupa... :smile:

kolodziejskim
18-11-2002, 07:09
Zanim wybierzesz... udaj sie do lekarza... podobno nie wszyscy moga uzywac takich wanien... cisnienie krwi itp.
Co do wanien to PoolSpa, Pamos Austria i polski Technic Industry (www.technic.pl). Jesli chodzi o sterowanie to szukaj takiego modelu ktory ma mozliwosc ustawienia czasu kapieli. Jesli lekarz powie Ci ze 10 minut i ani minuty dluzej to bedziesz mogl to ustawic na panelu i wanna sama sie wylaczy. Jesli chodzi o dysze i ich regulacje to juz zalezy od wlasnego upodobania: jedni wola z mozliwoscia regulacji natezenia inni bez za to wiecej... co do oczyszczania po kapieli to uwazam ze musi byc i to minimum tzw polautomatyczne czyli po kapieli nalewasz troszke wody i wlaczasz proces czyszczenia... srodki dozuja sie same... automat to szczyt marzen :smile:... Poniewaz jestem w trakcie budowy domu i wlasnie planuje rozmieszczenie wody, kanalizacji itp to jestem juz po wyborze wanny. Wybralem Technic Industry z systemem GII (pompy Grundfosa)... a wanna niesymetryczna albo narozna... koszt do 12 tys... Cos za cos :smile: Pozdrawiam Michal K.

falco21
18-11-2002, 18:29
Dzięki za info. BTW: nie myślałem, że taka wanna moze być niebezpieczna, tzn. że nie każdy może ją użytkowac. Ja wstępnie zanim napisałem ustawiłem się na pool-spa no i wszyscy ją powyzej wymieniają... :smile: Czy automatyczne czyszczenie (full) załatwia sprawę utrzymania jej w stanie "niesmierdzącym" ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: falco21 dnia 2002-11-18 20:17 ]</font>

18-11-2002, 19:11
Najważniejsze zeby była wodoszczelna:smile: