PDA

Zobacz pełną wersję : Anglia - Warszawa



lw73
09-07-2005, 10:19
Witam
Pozwolicie że napiszę za mojego brata.
Niestety mysiał wyjechać z tego wspaniałego:-) kraju jako że nie miał tu przyszłości miał firmę remontowo budowlaną niestety nasze państwo zrobiło wszystko by zniszczyć to co miał.
Został sam i jakoś sobie radził ale klienci w Polsce są straszni (może nie wszyscy ale większość). Gdy przychodziło uregulować rachunek bardzo często mówili że mogą zapłacić mniej srednio o 30%
Chłapak stwierdził ze ma dosc dogadał się w Anglii i stać go na wszystko a za wykonaną prace dostaję od klientów dodatkową kaskę i zarobki 5 razy wyższe
Pozdrawiam
Marek

czmirek
09-07-2005, 12:02
Witam
Pozwolicie że napiszę za mojego brata.
Niestety mysiał wyjechać z tego wspaniałego:-) kraju jako że nie miał tu przyszłości miał firmę remontowo budowlaną niestety nasze państwo zrobiło wszystko by zniszczyć to co miał.
Został sam i jakoś sobie radził ale klienci w Polsce są straszni (może nie wszyscy ale większość). Gdy przychodziło uregulować rachunek bardzo często mówili że mogą zapłacić mniej srednio o 30%
Chłapak stwierdził ze ma dosc dogadał się w Anglii i stać go na wszystko a za wykonaną prace dostaję od klientów dodatkową kaskę i zarobki 5 razy wyższe
Pozdrawiam
Marek
nic dodac nic ujac to tak jakbys opisal moja sytuacje, opuscilem ten kraj i pracuje za euro, inwestorzy w polsce to koszmar ( naturalnie sa wyjatki ) wiem ze sie narazam, ale takie sa fakty za taka sama prace dostaje 4 razy wiecej nie ma mowy o jakis niedoplatach a na koniec dobre piwo i griil to norma. i w polsce i zagranica pracuje takimi samymi metodami i narzedziami mam zadowolonych klientow i rowniez jestem zadowolony. pozdrawiam i inwestorow i wykonawcow.

bernard
24-07-2005, 20:11
Przed miesiacem wrocilem z Niemiec gdzie przepracowalem z przerwami ok. 12 lat / wykonujac roboty remontowo- budowlane tj.instalsacje C.O.- wod.-kan.,elektryczne, konstrukcje scian wewn. okladane pltami gipsowymi, podlogi, glazura i terakota / wszystko na czarno. Ciagle pod strachem i w stresie ze nie legalnie. Z wyplata nigdy nie bylo problemow, otrzymywalem czesto nie tyle piwo co premie po zakonczone pracy , choc ostatnio zarabialem 9 Euro na godzine. Wrocilem bo myslalem,ze i tu mozna godnie pracowac i zyc pracujac legalnie.
Czytajac WASZE FORUM i rozgladajac sie za praca w Polsce stwierdzilem, ze kraj ten jest zbyt mocno skorumpowany, i niemal kazdy inwestor mysli jak kogos wykiwac by nie zaplacic pracownikowi za wykonanie legalnej pracy, to gdzie jest wiekszy stres?
Chyba trzeba wiac z powrotem.

lw73
25-07-2005, 09:18
Witam
Ja "wymelduję" się z tego kraju jak tylko brat znajdzie mi pracę a Anglii.
Mam doś tego wegetowania bo chyba tak trzeba to nazwać.
W TV mówią o wzroście gospodarczym :lol: paranoja!!!
Tak więc ludzie jak tylko macie takie możliwiści to wyjeżdżajcie z tego bagna, bo tu lepiej na pewno nie będzie.
Pozdrawiam