PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś może wyjaśnić, co dzieje się z Forum?



Asia
14-11-2002, 23:54
Czytam wątek "Chyba jestem najmłodsza" i widzę coś dziwnego : odczytać mogę tylko co 3-4 wiadomość, a w tych pomiędzy zamiast treści, jest napis : ta wiadomość była edytowana....... I tak jest w większości okienek, dlaczego? Czy to ma związek z opisywanym przez Was hackerem? I na dodatek nie można się tam dopisać, można tylko stworzyć nową wiadomość ; nic nie rozumiem.

am
15-11-2002, 08:28
O ile dobrze pamietam, ten wątek został zamknięty przez redakcję - nie można więc nic dopisać do takiego wątku. Przyczyny zamknięcia nie są mi do końca znane - chyba w jakiś sposób treści naruszyły regulamin forum. A wykasowania to chyba trochę redakcja a trochę sami uczestnicy dyskusji.

ckwadrat
15-11-2002, 23:54
Wyjaśnienie.

Wszystkie skasowania/edytowania w rzeczonym wątku są dziełem autorów postów bo tak się między sobą i nadawcą wątku umówili, zanim redakcja wątek zamknęła. Zamknięcie oznacza, że nie można już nic dopisać, można natomiast do woli edytować już istniejące posty. Oczywiście nie wszyscy dotrzymali słowa (dotrzymali tylko kwiatkor i niżej podpisany), stąd całe zamieszanie... I oczywiście Ci co słowa dotrzymali a czego nie widać bo swoje wypowiedzi skasowali wyszli trochę albo i bardzo na idiotów lub co najmniej tych, którzy namawiali do jakichś drogowych szaleństw. A było wręcz przeciwnie...