PDA

Zobacz pełną wersję : Płytki ceramiczne D`imola i Incoazul



sidney
12-07-2005, 06:58
Szukam sklepu, który zajmuje się sprzedażą płytek z Hiszpani Incoazul i z Włoch Cooperativa Ceramica D`imola, może ktoś z was kupował płytki tych producentów i wie kto sprzedaje to w Warszawie lub okolicy.

anick
12-07-2005, 14:19
D'imola sprzedaje Valdi na Al. Jerozolimskich - moj dom to chyba bedzie reklama D'imoli:))))

sidney
12-07-2005, 14:44
Dokładnie, D`imole sprzedaje Valdi, (również Hazym, tyle że cena tam jest wyższa o 20zł na m2), chciałbym sie dowiedziec kto jeszcze tym handluje w Warszawie i okolicach, chodzi mi o znalezienie najlepszej ceny, żonie spodobały się płytki do kuchni Tuareg 15T, więc teraz ja szukam gdzie można to taniej kupić, taki to podział obowiązków :) , rozumiem że w kuchni też masz d`imole, można zapytać jaką serię?

anick
12-07-2005, 15:57
akurat na ścianie wkuchni mam Sant'Agostino Fiesta Miele (też kupwoana w Valdi) a na podłodze D'imola saloon 30S; d'imole mam też w holu w przedpokoju Saloon30R i w łazience górnej na scianie:0 podobała mi sie taka seria w koloarch morsko -lagunowo - turkusowej z szarosciami, ale nie pasowała mi nigdzie koncepcyjnie do domu:)
i powodzenia w poszukiwaniach:)
z kilku poszukiwań Valdi mi sie wydał najtańszy - a po drugie już nie miałąm siły szukac gdzie indziej:)

alfilo
06-06-2008, 12:31
Sklepu HAZYM nie polecam. Kupiliśmy tam płytki do salonu i kuchni. Zależało nam na gładkiej, łatwej w utrzymaniu czystości powierzchni. Na stojaku (wzornkiu) był ułozony fragment tych, które wybralismy. Przyjechały z szorstką powierzchnią i przebarwieniami. Poprosilismy sklep o pomoc w uzyskaniu reklamacji. Byli oburzeni i mówili, że nie ma jak teraz tego złatwić, bardzo niegrzeczna właścicielka. Wkońcu po wybłaganiu u nich pomocy w ciagu minuty znalazł się plik gotowych do wypełnienia druczków reklamacyjnych i udało się wypełnić reklamację. I to tyle z ich strony. Podali mi numer do przedstawiciela producenta i zostawili nas z problemem. zadzwoniłam. Producent zagwarantował, że przyjmie całą partie spowrotem. Wróciliśmy do sklepu. Kobieta oburzona, zwymyslała mnie, że mam znajoomości, że pewnie pracowałam w tej fabryce, itp. To już było żenujące. Wkońcu po kilku rozmowach z producentem, który potwierdził, że płytki przyjmie rozładowali nasz samochód i powiedzieli, że wystawią korektę. To było wczoraj. dzisiaj zadzwonili, że nie zwrócą nam pieniędzy. To tyle na temat tego sklepu. NIE POLECAM!!!!!

agawi74
21-07-2009, 13:09
Ja tez nie polecam sklepu HAZYM! Bardzo niemiły i pyskaty personel. Rodzinne towarzystwo wzajemnej adoracji. Firma na swojej stronie ma wymienionych 100 różnych producentów glazur i terakot.
Po wyslaniu zapytania o cenę, po tygodniu upominania sie o wycenę otrzymalam odpowiedz, że firma nie wycenia zagranicznych producentów, ze względu na kurs Euro :o :o :o
Czyli trzeba zamówić towar bez znajomości ceny!!!!
Skandal.

Pokhara
06-10-2009, 22:57
sklep z płytkami HAZYM, ul. Wał Miedzeszyński 231, Warszawa

Stanowczo odradzam korzystanie z tego sklepu. Nie jest to jedynie moja obserwacja i doświadczenie, ale także odczucia wielu osób, które miały ochotę wydać tam trochę grosza.
Otóż sklep ten prowadzi rodzinka niczym rodzinka Adamsów. Są niegrzeczni wobec klientów, nie chcą pomagać, patrzą spode łba jak się wchodzi oglądać płytki lub pyta o cokolwiek. Na moją prośbę o przygotowanie wyceny na zakup płytek i ceramiki do dwóch łazienek usłyszałam, że oni takich wycen nie mają czasu robić (sic!). Kręcą się tylko po sklepie, wielcy państwo, a chamscy, niegrzeczni, nabzdyczeni strasznie - generalnie klienci bardzo im przeszkadzają.

No cóż chciałam (i kilka osób, które znam) zostawić tam kilkanaście tysięcy złotych, ale teraz z przyjemnością poświęcę swój czas na napisanie kilku słów o tej nieprzyjemnej rodzinnej firemce na różnych forach.

Jeśli możecie - nie kupujcie tam, szkoda nerwów na ludzi, którzy nie dorośli do prawdziwego biznesu, wystarczy stres, który każdy z nas ma przy remoncie i wykańczaniu naszych mieszkań i domów. Mam nadzieję, że otrzymają to, na co zapracują.