PDA

Zobacz pełną wersję : Nie podniecajcie sie zwrotem VAT-u



Przekorek
12-07-2005, 08:27
Jak widze ten wzmożony ruch na Forum, to mnie to bawi. Tyle napisano o ustawie, ktora jest na samiusienkim początku swej drogi legislacyjnej. Nikt z Was/nas jeszcze długo żadnych pieniedzy z tego tytułu nie powącha nawet. Może nawet wcale i nigdy. Budujmy i nie przejmujmy się.

myrmota
12-07-2005, 08:54
Wiesz to by było nawet śmieszne gdyby nie prawdziwe - przez dwa lata sejm nie miał czasu zająć się projektem tej ustawy a jak okzało się że wybory już blisko to nasi wspaniali posłowie oburzyli się na niegodziwość władzy która coś obiecała a teraz nie chce dotrzymać słowa

Arkadly
12-07-2005, 09:00
Aż mi to trudno przez gardło przechodzi, ale musze stanąć w obronie posłów. Ustawę blokował CIMOSZEWICZ i tylko jemu jesteśmy winni wdzięczność. Np. w formie głosowania na innego kandydata na urząd prezydenta.

Arecki

Przekorek
12-07-2005, 09:23
Ale wlasnie mnie bawi ozywiona korespondencja na Forum, jak to będzie. Otóż wcale nie bedzie, a nawet jak bedzie to malo albo wcale. A ludzie juz myslą na co te pieniądze wydadzą.

Jak politycy mówią, że odbiorą, to odbiorą, a jak mówia, że dadzą, to mówią.

Marek30022
12-07-2005, 18:55
Ale wlasnie mnie bawi ozywiona korespondencja na Forum, jak to będzie. Otóż wcale nie bedzie, a nawet jak bedzie to malo albo wcale. A ludzie juz myslą na co te pieniądze wydadzą.

Jak politycy mówią, że odbiorą, to odbiorą, a jak mówia, że dadzą, to mówią.
Generalnie się z Tobą zgadzam, że jak Państwo komuś dołoży to cieżko mu się potem pozbierać. W tym przypadku myślę jednak, że do tego zwrotu dojdzie. Pięniądze z ewentualnego zwrotu mam policzone ale nie mam ich zaliczonych do przychodów. Jeśli będą, to trochę dołożę i wybuduję sobie mały basen na działce albo wydam na inne dobra konsupcyjne.

Przekorek
12-07-2005, 21:47
Taa - wydam, kupie basen. Sru-tu-tu-tu, majty z drutu. Pożywiom, uwidim.