PDA

Zobacz pełną wersję : karpiówka -jakiej firmy



romka
18-07-2005, 10:05
wczoraj usłyszałam ,że karpiówka koramik jest bardzo miękka.czy tak jest w rzeczywistości,czy to duża wada ?
pozdro

Andrzej Leppiej
18-07-2005, 10:26
wczoraj usłyszałam ,że karpiówka koramik jest bardzo miękka.czy tak jest w rzeczywistości,czy to duża wada ?
pozdro
Jest miekka, wiec dekarze ją lubią, ponieważ się nie męczą przy cięciu, wierceniu itp.

romka
18-07-2005, 10:32
no widzisz ,a dekarz z którym rozmawiałam uczynił z tego zarzut :evil: i sie zapytał czy zastanawialiśmy nad brasem.czyli był tu ukryty cel,bo już się zastanawiałam czy by nie zmienić na inna firmę!! :roll: :roll:

remx
18-07-2005, 17:09
A czy Braas robi karpiówkę. Wydawało mi się że nie

romka
18-07-2005, 19:19
ja też szukałam na stronie i nie znalazłam.to może tak gadał żeby podciagnac cenę?

b-obi
18-07-2005, 19:44
No dobra ale dalej nie wiem czy to jest wada ? I co się z nią może dziać ? Miękka... to co rozmydli się czy jak ?? Jak czytam o tych dachówkach w tysiącach postów.... to chyba trzabałoby blachie :o ... nie nie- ona hałasuje, pracuje, odkształca się ... to gont bitumiczny :o ... nie, nie traci barwę i jeszcze, betonowa :o - no nieeeee ....itd,itp,itd.itp,itd,itp Jeeeeezu dobrze,że juz to za mną :D Romka rozumiem,że misuisz szybko wybrać...taaaak, współczuję jak Boga Kocham, współczuję. Przepraszam ale nie mogłem wytrzymać - miałem to samo.

Szczęśłiwy posiadacz Kormica - miedziana angoba... no i po ptakach :wink:

b-obi
18-07-2005, 19:57
No dobra ale dalej nie wiem czy to jest wada ? I co się z nią może dziać ? Miękka... to co rozmydli się czy jak ?? Jak czytam o tych dachówkach w tysiącach postów.... to chyba trzabałoby blachie :o ... nie nie- ona hałasuje, pracuje, odkształca się ... to gont bitumiczny :o ... nie, nie traci barwę i jeszcze, betonowa :o - no nieeeee ....itd,itp,itd.itp,itd,itp Jeeeeezu dobrze,że juz to za mną :D Romka rozumiem,że misuisz szybko wybrać...taaaak, współczuję jak Boga Kocham, współczuję. Przepraszam ale nie mogłem wytrzymać - miałem to samo.

Szczęśłiwy posiadacz Kormica - miedziana angoba... no i po ptakach :wink:

b-obi
18-07-2005, 19:58
No dobra ale dalej nie wiem czy to jest wada ? I co się z nią może dziać ? Miękka... to co rozmydli się czy jak ?? Jak czytam o tych dachówkach w tysiącach postów.... to chyba trzabałoby blachie :o ... nie nie- ona hałasuje, pracuje, odkształca się ... to gont bitumiczny :o ... nie, nie traci barwę i jeszcze, betonowa :o - no nieeeee ....itd,itp,itd.itp,itd,itp Jeeeeezu dobrze,że juz to za mną :D Romka rozumiem,że misuisz szybko wybrać...taaaak, współczuję jak Boga Kocham, współczuję. Przepraszam ale nie mogłem wytrzymać - miałem to samo.

Szczęśłiwy posiadacz Kormica - miedziana angoba... no i po ptakach :wink:

b-obi
18-07-2005, 19:59
No dobra ale dalej nie wiem czy to jest wada ? I co się z nią może dziać ? Miękka... to co rozmydli się czy jak ?? Jak czytam o tych dachówkach w tysiącach postów.... to chyba trzabałoby blachie :o ... nie nie- ona hałasuje, pracuje, odkształca się ... to gont bitumiczny :o ... nie, nie traci barwę i jeszcze, betonowa :o - no nieeeee ....itd,itp,itd.itp,itd,itp Jeeeeezu dobrze,że juz to za mną :D Romka rozumiem,że misuisz szybko wybrać...taaaak, współczuję jak Boga Kocham, współczuję. Przepraszam ale nie mogłem wytrzymać - miałem to samo.

Szczęśłiwy posiadacz Kormica - miedziana angoba... no i po ptakach :wink:

romka
18-07-2005, 20:13
no tak ,to można powiedzieć że odezwała się przyszła posiadaczka koramic angoba antracyt :lol: :lol: :roll:
byle do przodu :wink:
pozdro dla wszystkich dekarzy
i dla wszystkich forumowiczów

izat
18-07-2005, 22:10
miękka oznacza, że będzie bardziej chłonąć wodę
a co za tym idzie to już duuużo pisano na tym forum...
proponowali Ci Brassa, bo połączył sie on teraz z Ruppem, więc karpiówkę jak najbardziej robią
ja będę posiadaczką karpiówki Creatona w kolorze miedzianej angoby

Andrzej Leppiej
19-07-2005, 08:44
Jest jeszcze Jopek.

Jest bardzo twardy, lekki, ale niestety tylko naturany (nieangobowany).

Bajają na temat Jopka, ze słaby jest itp. a to chyba najczesciej sprzedawana dachówka karpiówka w moim regionie i nikt na nią nie narzeka. Ale marketing firm "zachodnich" jest bezwzględny... wiec utarło się ze Jopek jest beee... bo jest twardy i dekarze go nie lubią.... bo prowizja ze sprzedaży jest mniejsza... bo nie ma programu lojalnościowego dla dealerów... bo jest polski...