PDA

Zobacz pełną wersję : Zwykła lodówka - do zabudowy.



anpi
18-07-2005, 11:51
Muszę już teraz kupić nową lodówkę, czy później będzie można ją zabudować? Chcę kupić zwykłą - nie przeznaczoną do zabudowy, wysokości ok. 170-180 cm.

rafallogi
18-07-2005, 12:00
będzie można i nie słuchaj wykonawców kuchni, że jest to niemożliwe. To jedynie dla nich większe utrudnienie, czego pragną wszelkimi sposobami uniknąć.

mdzalewscy
18-07-2005, 12:44
Muszę już teraz kupić nową lodówkę, czy później będzie można ją zabudować? Chcę kupić zwykłą - nie przeznaczoną do zabudowy, wysokości ok. 170-180 cm.
jak wyobrażasz sobie poźniejszą zabudowę ?, sama wnęka ?

anpi
18-07-2005, 13:10
Muszę już teraz kupić nową lodówkę, czy później będzie można ją zabudować? Chcę kupić zwykłą - nie przeznaczoną do zabudowy, wysokości ok. 170-180 cm.
jak wyobrażasz sobie poźniejszą zabudowę ?, sama wnęka ?

Z tego co wiem, zabudowa polega na dopasowaniu "szafki" w której mieści się lodówka, przypocowaniu prowadnic do drzwiczek i tyle. Chyba że o czymś nie wiem?

ronin
18-07-2005, 14:06
Nic prostszego. Sam mam obudowanego wolnostojacego Bosha prawie rok czasu. Mój kolega ma obudowanego wolnostojącego Bosha od 8 lat !!! (Oba modele po prawie 2 m wysokości). Dziala bez zarzutu. Nawet nie zauwazylem aby częściej się właczał. Obudowa jest tez stosunkowo prosta. Wykonawca (kuchni rzecz jasna) poweidział, że nawet daje mi gwarancję, ze nic się nie stanie. Obudowa wygląda identycznie jak obudowa lodówki do zabudowy. Do drzwiczek mocują specjalne 4 szyny (2 szyny na każde dzrwiczki), po których porusza się prowadnica drzwi drewnianych. Potrzeba tylko troszkę (parę cent.) więcej miejsca o strony otwierania drzwi. Aha, wykonawca zapewniał mnie (choc nie musial, znalem przypadek kolegi), że w ciagu ostatnich 10 lat obudowal kilkadziesiąt lodówek i jemu nic nie wiadomo o tym, aby komukolwiek cos się stało.