PDA

Zobacz pełną wersję : o co może chodzić ? ( strop )



pawelurb
21-07-2005, 11:39
W adaptacji projektu mam przeprojektowany strop na Terivę , i zanim odwiedzę tego który adaptował i projektował chciałbym zapytać tutaj, o co może chodzić , bo chciałbym chociaż wiedzieć o czym mam z nim gadać.

Chodzi o to, że podane mam w projekcie "Strop Teriva II" , pytam w składzie to mówią że Teriva II ma pustaki dostosowane do belek o rozstawie 45 cm, a w moim projekcie jest rozstaw co 60 cm, zatem jak mam to rozumieć że strop Teriva II , ale z rozstawem belek co 60 cm? czy gdzieś jest błąd? jak sądzicie?

rafałek
21-07-2005, 11:47
http://stropy.webpark.pl/teriva.htm

pawelurb
21-07-2005, 16:30
ciekawa strona , ale dalej nie wiem co autor adaptacji mógł mieć na myłśi pisząc , że strop Teriva II , ale rozstaw belek co 60 cm. 60 cm pasuje mi do Terivy I.

Geno
21-07-2005, 16:44
ciekawa strona , ale dalej nie wiem co autor adaptacji mógł mieć na myłśi pisząc , że strop Teriva II , ale rozstaw belek co 60 cm. 60 cm pasuje mi do Terivy I.

Projektant/architekt , whatever , pomylił się w opisie - częsty przypadek.

rafałek
21-07-2005, 17:11
Udaj się do osoby robiącej adaptację. W końcu wzięła za to pieniądze to winna jest przynajmniej wyjaśnienia. Może to pomyłka...

Piotr Marmurowicz
21-07-2005, 22:24
Skontakyuj sie z projektantem ( firmą od której nabyłeś projekt ) gdyż ja też mam projekt z tej pracowni i powiem, że mogą zaistnieć bardzo małe błędy, np. tzw. czeskie błędy tak jak nazwa Teriva II a I, a co masz w kosztorysie ogólnym , jakie nazwy belek, jakiej Terivy ?????? sprawdź to !!!!!! :wink:

rafałek
22-07-2005, 07:22
Skontakyuj sie z projektantem ( firmą od której nabyłeś projekt ) gdyż ja też mam projekt z tej pracowni i powiem, że mogą zaistnieć bardzo małe błędy, np. tzw. czeskie błędy tak jak nazwa Teriva II a I, a co masz w kosztorysie ogólnym , jakie nazwy belek, jakiej Terivy ?????? sprawdź to !!!!!! :wink:

Myślę, że w oryginale był monolityczny a teriva to pomysł osobu robiącej adaptację :wink:

pawelurb
22-07-2005, 09:14
Skontakyuj sie z projektantem ( firmą od której nabyłeś projekt ) gdyż ja też mam projekt z tej pracowni i powiem, że mogą zaistnieć bardzo małe błędy, np. tzw. czeskie błędy tak jak nazwa Teriva II a I, a co masz w kosztorysie ogólnym , jakie nazwy belek, jakiej Terivy ?????? sprawdź to !!!!!! :wink:

Myślę, że w oryginale był monolityczny a teriva to pomysł osobu robiącej adaptację :wink:

dokładnie tak jest

Piotr Marmurowicz
22-07-2005, 22:17
TO NIE MA TEMATU
Bezwzglednie idź do tego co robił adaptację, niech teraz Ci jednoznacznie okresli rodzaj < tak jak wskazał to "rafałek" przecież za darmo tego nie robił.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :wink: