PDA

Zobacz pełną wersję : Wkład kominkowy Gall 700



Jarek_75
22-07-2005, 22:28
Witam wszystkich

w związku z tym że nie znalazłem żadnego wątku na forum dotyczącego wkładu kominkowego Gall 700 prosiłbym wszystkich którzy montowali lub użytkują ten że wkład o opinię na jego temat. Jestem na etapie zakupu i sprzedawca zapewnia że są to bardzo dobre wkłady rodzimej produkcji o bardzo dobrych parametrach.

Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.

Jarek_75
23-07-2005, 12:26
No co jest nikt nie ma teakiego wkładu ???????

Jarek_75
24-07-2005, 13:55
No proszę, nie zaglądają tu żadni instalatorzy kominków cz co ????

qubic
22-08-2011, 11:59
zastanawiam się nad tym wkładem ale rzeczywiście jest niewiele info na jego temat,ktos uzytkuje i może napisać opinie?

grzanka
08-01-2012, 18:09
To ja się dolaczam do prosby o opinie.

Kominki Piotr Batura
09-01-2012, 21:46
Wkład o korzeniach z wytwórni Cheminees de la chenaie. Formy skopiowane
i odlewany w Polsce jako Gall. Dobry wzorzec, niezła kopia, jeśli ktoś się
fascynuje żeliwem. Jak w działaniu ? Czekamy. Możemy długo poczekać :)

qubic
16-03-2012, 20:50
jest jakiś użytkownik który napiszę kilka słów o tym wkładzie?

xenoncat
05-04-2012, 21:17
Witam dziś odpaliłem mój kominek GALL 700 z dolotem powietrza i z szybrem.Jest o czym mówić ale nie chce mi się wiele pisać,po prostu nie działa tak jak trzeba,po pierwszym odpaleniu szyba zrobiła się w dwóch miejscach taka czarna że szok a palone było super suchym drewnem,po drugie nie ma cugu-czyli po zamknięciu szyby od razu ogień robi się o połowę mniejszy i powoli się pali prawie wygasa.Dom mam nowy,komin ceramika wszystkie wysokości grubości są ok,dolot powietrza ok 6-7 metrów od kominka wychodzi na zewnątrz i dupa.Koleś który go montuje mówi że one tak mają że tak się będzie palić że po prostu będzie się palić ale nie będzie w nim huczeć heheh myślałem że padnę jak to usłyszałem.Coś u mnie jest z tym dolotem ponieważ jak jest otwarty na maxa to się coś tam pali a jak go zamknę całkowicie to może z 5% ogień przygasa troszke za mało mi się wydaje te powietrze z dolotu idzie.Nie wiem,nie jestem fachowcem a wszyscy fachowcy są takimi fachowcami że każdy gada co innego i ich kominki są najlepsze i na pewno by działały.Jak uda mi się to wszystko zrobić żeby działało to napisze na pewno pozdrawiam.