PDA

Zobacz pełną wersję : Czy aby dach nie za płaski ?



NeuBauer
23-07-2005, 09:25
Klient u którego wstawiałem okna w dachu stwierdził po zasięgnięciu opini "fachowców", że okna są nieodpowiednie z uwagi na występujące przecieki - aczkolwiek sposób montażu jest prawidłowy. Okna zastosowane to "FAKRO" z mikrowentylacją (wybrane przez klienta). Dach jest niestety na granicy dopuszczalnego spadku ok 15% i mocna ulewa powoduje przenikanie wody właśnie przez tę wentylację (wiatr podbija wodę do góry) Czy jest w tym jakaś moja wina ? Zaznaczam, że jest brak jakiegokolwiek projektu, a pomysł doświetlenia dachu jest realizowany wg ustaleń z klientem. :-?
Prosiłbym o opinie.

mundzia
11-08-2005, 10:08
Witaj!
Myślę, że w tej sprawie najlepiej zwróć się do Jareko.... możliwe, że on IC pomoże :)

mundzia

bigmario4
11-08-2005, 14:36
Jeste sposób na poprawe pochylenia dachu,a mianowicie trzeba okno osadzic na takiej konstrukcji która zwiększa ten kąt.Myslę że to załatwi sprawe.Zerknij czy w instrukcji nie jest takie cos rozrysowane.

NeuBauer
11-08-2005, 17:59
Witaj!
Myślę, że w tej sprawie najlepiej zwróć się do Jareko.... możliwe, że on IC pomoże :)

mundzia

sorry ! może jeszcze adresik, plz ? Jeżeli ma IM pomóc.
(tego JAREKO)

NeuBauer
11-08-2005, 17:59
Witaj!
Myślę, że w tej sprawie najlepiej zwróć się do Jareko.... możliwe, że on IC pomoże :)

mundzia

sorry ! może jeszcze adresik, plz ? Jeżeli ma IM pomóc.
(tego JAREKO)

mundzia
12-08-2005, 08:13
musisz wejsc na swoja skrzynkę i napisac posta i jako adresat wpisac jareko... to wszytsko :)