PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś zna kotły Sounier Duval?



leho
25-07-2005, 07:09
Czy ktoś ma lub słyszał o kotłach Sounier Duval? Czy są dobre?

KrzysiekMarusza
25-07-2005, 08:33
Saunier Duval - wpisz tę nazwę w wyszukiwarce :)

Krzysiek

leho
25-07-2005, 10:49
Saunier Duval - wpisz tę nazwę w wyszukiwarce :)

Krzysiek

Rozumiem i tak zrobiłem wcześniej ale chodzi mi bardziej o doświadczenia z tymi piecami podczas eksploatacji

ewak39
25-07-2005, 11:55
Mialam w mieszkaniu przez 5 lat dwufunkcyjny Saunier Duval. Sprawowal sie przyzwoicie, oprocz normalnych problemow z dwufunkcyjnymi kotlami (typu spadek cisnienia wody pod prysznicem jak ktos otworzyl kran w kuchni :) ) klopotow nie bylo. Raz spanikowalam, bo nie mialam cieplej wody i noworodka w domu - okazalo sie, ze zgasl plomyk... :)

Aghula
25-07-2005, 13:31
Mam w domu piecyk gazowy Saunier Duval od 4 lat - mieszkam jeszcze w bloku, ale się buduję :D. Spisuje sie znakomicie, 0 problemów - działa bezawaryjnie, jest estetyczny - cóż chcieć więcej?

K74
25-07-2005, 15:09
Miałam. Zainstalowany w 2000 roku. Podczas ostatniej zimy zepsuł się czujnik odpowiedzialny za sygnalizowanie zapchanego komina i piec wyłączał się co chwilę - tragedia. Wymienialiśmy czujnik dwa razy. Psuł się zawsze, kiedy wyjeżdżaliśmy na weekend i temperatura w domu była ustawiona na niższą niż zazwyczaj, czyli piec nie pracował na pełnych obrotach. Trzeba było zdrutować coś tam z tyłu pieca (ale to niebezpieczne) jak za "króla ćwieczka".
Mój mąż twierdzi, że już nigdy nie kupi francuskiego g...

peez
25-07-2005, 21:20
jakos dziala ale jest dosyc glosny, poza tym "system" uzupelniania wody gdy nieco spadnie jej poziom w obiegu jest dosyc idiotyczny dziwie sie ze cos takiego wymyslili Francuzi - mysle ze sami tego bez speca nie sa w stanie uzupelnic :wink:

Franek Dolas
27-07-2005, 12:40
Pracowalem kilka lat temu w tej firmie (na studiach). Robia przyzwoite piece, mniej znane niz konkurencja, ale mysle ze rownie dobre. Glowna siedziba jest w Wawie (nie wiem dokladnie gdzie bo sie przeniesli z Połczyńskiej kilka lat temu do wiekszej siedziby). Mozesz sie tam przejechac i zobaczyc na wlasne oczy. Najlepiej pogadac z instalatorami na miejscu - oni maja zwykle uprawnienia na instalacje wiekszosci firm produkujacych piece i wiedza najlepiej co jest dobre a co nie.

Pozdrawiam