PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich, chciałbym się przedstawić :)



flate
21-11-2002, 11:38
Cześć, jestem flate, mam 32 lata, dwa miesiące temu kupiłem działkę na obrzeżach Gdańska (Gd-Południe), no i z tą chwilą wpadłem w tryby wielkiej machiny :smile: Urzędniczej, budowlanej, prawnej - doskonale wiecie jakiej.
Zdaję sobie sprawę, że "sprawa" jest trudna, dlatego robię wszystko, aby "było porządnie". I dlatego też zapisałem się tutaj o:smile:

Pozdrawiam wszystkich,
flate

flate
21-11-2002, 11:44
A przy okazji - czy ktoś z Was buduje się w tych okolicach? Albo w ogóle w Gdańsku?

flate

kodi_gdynia
21-11-2002, 11:55
Flate - witamy w naszym sympatycznym gronie. jeśli masz ochotę to zapraszamy do Klubu budujących - Grupa trójmiasto i okolice. Tam spotkasz osoby które budują głównie poza trójmiastem, od Bolszewa po Pruszcz Gdański i Tczew. Pozdrawiam

flate
21-11-2002, 12:13
Dzięki kodi, chętnie się zapiszę (są jakieś zapisy? :smile:

Właśnie powoli patrzę, kto zacz... Gratuluję odchowanego syna :wink:

flate

flate
21-11-2002, 12:15
te ikonki chyba lepiej wyłączyć :-)

Alicjanka
21-11-2002, 13:11
Powodzenia Flate!

Znalazłeś się w oku cyklonu... (jesli chodzi obudowę oczywiście) :wink:

flate
21-11-2002, 13:29
Dzięki Alicjanko. A propos oka cyklonu, to przygotowywałem się psychicznie już od jakiegoś czasu :) Poza tym będę miał na początek wprawkę - mały domek gospodarczy w kącie działki, w którym chyba zamieszkam na czas budowy, i nad którym w związku z tym trzeba będzie trochę popracować. Poza tym daję sobie sporo czasu...

flate

Teska
26-11-2002, 09:08
FLATE..POWODZENIA I WYTRWAŁOSCI...NIE DAJ SIE :smile:)
TESKA

Yacek
26-11-2002, 09:40
ATAKUJ bracie na całej linii....:smile:
Pozdrowienia

flate
29-11-2002, 10:22
Tak szczerze, to ja już prawie na tej działce "mieszkam" - zrobilem sobie kupę zdjęć, kilka panoram, i codziennie je ogladam (jeżeli TAM nie pojadę :)
Pretekstem jest zastaniawianie się nad planem zagospodarowania działki .. ;-)

Bolek
08-08-2003, 11:44
heja flate,

gdzie dokladniej budujesz? mam dzialke w Łegowie, moze kojarzysz gdzie to jest, bo mam wrazenie, ze nikt inny nie ma o tym zielnoego pojecia...

a z tymi zdjeciami panoramicznymi, to nie jest zly pomysl. musze sie tam wybrac i sam popstykac (tylko mam 2500km dojazdu :) )

pozdrawiam