PDA

Zobacz pełną wersję : Na Tablicy inf, jest nazwa projektu i nazwiska projektantów?



30-07-2005, 20:32
Jak w temacie :wink:

30-07-2005, 20:39
§ 13. 1. Tablica informacyjna zawiera:
1) określenie rodzaju robót budowlanych oraz adres prowadzenia tych robót,
2) numer pozwolenia na budowę oraz nazwę, adres i numer telefonu właściwego organu nadzoru budowlanego,
3) imię i nazwisko lub nazwę (firmę), adres oraz numer telefonu inwestora,
4) imię i nazwisko lub nazwę (firmę), adres i numer telefonu wykonawcy lub wykonawców robót budowlanych,
5) imiona, nazwiska, adresy i numery telefonów:
a) kierownika budowy,
b) kierowników robót,
c) inspektora nadzoru inwestorskiego,
d) projektantów,

Sam sobie odpowiedziałem :wink:

30-07-2005, 20:45
I nawet zdjęcie znalazłem: http://www.poniedzialek.pl/strona/katalogi/ax/tb-20.jpg

robert skitek
30-07-2005, 21:16
zosia samosia...

31-07-2005, 08:09
:wink:

01-08-2005, 14:23
Moim zdaniem niektóre dane z tej tablicy nie są zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. W wypadku domu jednorodzinnego wystarczyłby nr pozwolenia na budowę i ew. namiary na nadzór budowlany gdyby ktoś chciał się zażalić...
A pozostałe informacje np. o inwestorze to chyba tylko w celach towarzysko - plotkarskich ?

Majka
01-08-2005, 14:44
świetne informacje dla zlodzieja, wystarczy tylko aby umiał czytać i powiązac informacje 8)

Tomasz M.
01-08-2005, 16:22
I dla akwizytorów wszelkiej maści. Ale z drugiej strony czasami dobra dusza zadzwoni na tel. podany przez inwestora kiedy coś się dzieje. Ja np. miałem tel. że ktoś mi wymontował okna, i to z podaniem numeru rej. przypuszczalnego złodzieja, ledwie zdażyłem wyjechać samochodem z tych numerach za róg ulicy (po tym jak sam zdjąłem i schowałem skrzydła okienne z obawy przed złodziejami :lol: :lol: :lol:

Joga
01-08-2005, 16:38
Moim zdaniem niektóre dane z tej tablicy nie są zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. W wypadku domu jednorodzinnego wystarczyłby nr pozwolenia na budowę i ew. namiary na nadzór budowlany gdyby ktoś chciał się zażalić...
A pozostałe informacje np. o inwestorze to chyba tylko w celach towarzysko - plotkarskich ?

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych ma inne zdanie:
http://www.giodo.gov.pl/266/id_art/996/j/pl/