PDA

Zobacz pełną wersję : tania czy droga czyli coś na temat myjek ciśnieniowych .....



dizers
01-08-2005, 11:27
witam
Stoję przed zakupem myjki ciśnieniowej (inaczej Karchera :P)
w związku z tym mam pytanie czy warto kupować jakiś "szajs"
z marketu za 150-170 zł czy lepiej dołożyć i kupić profesjonalny sprzęt
za więcej niż 1 tyś
generalnie zależy mi na opinii tego tańszego sprzętu ,może ktoś z państwa używa takiego ...... :D
pozdr

Adam___
01-08-2005, 21:33
witam
Stoję przed zakupem myjki ciśnieniowej (inaczej Karchera :P)
w związku z tym mam pytanie czy warto kupować jakiś "szajs"
z marketu za 150-170 zł czy lepiej dołożyć i kupić profesjonalny sprzęt
za więcej niż 1 tyś
generalnie zależy mi na opinii tego tańszego sprzętu ,może ktoś z państwa używa takiego ...... :D
pozdr

Ostatnio kupilem "szajs" za 219 zlociszy
Tylko ze ten "szajs" to wlasnie Karcher :)

Jak na razie chodzi bez zarzutu.Co prawda dopiero od miesiaca ale mysle ze bedzie OK :)

Przedtem kupilem jakies cudo marki Castorama.I zepsulo sie w czasie drugiego mycia auta :evil:
Oddalem szybciej niz kupilem

Senser
01-08-2005, 21:46
Ja też kupiłem Karchera model chyba 2.01.
Myłem w sumie dwa razy :-) ale muszę wam powiedzieć, że jestem mile rozczarowany...jak na tak małą myjkę to ciśnienie jest interesujące i skuteczne...a w połączeniu z zakupionym przeze mnie płynem karchera muszę wam powiedzieć, że samochód wydaje się być ładniejszy niż po ręcznym myciu gąbką...mało tego...po myciu szlauhem wody prawie po kolana...a po karcherze tyle co trawa zmoczona...
Poważna wada...to bardzo krótki szlauh samej myjki...ciągną się cholera za tobą...kabel elektryczny...wodny....wkurzające...

Adam___
01-08-2005, 22:04
Ja też kupiłem Karchera model chyba 2.01.
Myłem w sumie dwa razy :-) ale muszę wam powiedzieć, że jestem mile rozczarowany...jak na tak małą myjkę to ciśnienie jest interesujące i skuteczne...a w połączeniu z zakupionym przeze mnie płynem karchera muszę wam powiedzieć, że samochód wydaje się być ładniejszy niż po ręcznym myciu gąbką...mało tego...po myciu szlauhem wody prawie po kolana...a po karcherze tyle co trawa zmoczona...
Poważna wada...to bardzo krótki szlauh samej myjki...ciągną się cholera za tobą...kabel elektryczny...wodny....wkurzające...

Mam dokladnie ten sam model :)
I te same odczucia co do kabla i przewodu cisnieniowego

Troche krotkie :(
Chociaz sama myjka lekka to niema problemu zeby ja przeniesc :)