PDA

Zobacz pełną wersję : Klejenie basenu



Darkop
01-08-2005, 12:16
Czy ktoś podpowie gdzie mogę skleić basen ogrodowy ze zbrojonej folii (taki niebieski z dmuchanym kołnierzem, po nalaniu wody robi się taka troche gruszka ) Podczas ostatniej wichury przedarł się na odcinku około 40 cm Jeśli ktoś ma jakieś namiary był bym wdzięczny,Troche szkoda ośmiu stów :(
Pozdrawiam Darek

Sp5es
01-08-2005, 22:19
Trzeba zgrzać, prawdopodobnie to PCW. Zobacz najpierw oznaczenia rodzaju tworzywa.

Cypek
02-08-2005, 07:08
Obawiam się, że zgrzanie nie wytrzyma.
U sąsiada naprawa wyglądała tak, ze najpierw naszyta na to miejsce była siatka wzmacniająca a potem zostało to zawulkanizowane. Niestety, basen w tym miejscu wybrzusza się nienaturalnie i podejrzewam, że z czasem peknie ponownie.

Darkop
04-08-2005, 14:41
Też się tego obawiam ,ale nie mam bladego pojęcia gdzie można go choć próbować skleić Dziękuję za dobre słowo Może ktoś poda jakiś namiar
Pozdrowionka Darek

magdakostka2
16-07-2010, 21:48
witam wlasnie strasznie ciezko skleic ten basen a moze mi podpowiecie jak albo czym jest dziura na kolniezu i co napompuje to ucieka próbowalam rózne kleje i nic.moze juz ktos mial tako sytuacje.bylabymwdzieczna o podpowiedz dziekuje

magdakostka2
16-07-2010, 21:50
a jak dokladnie bo w kolnierzu jest dziura prosze o podpowiedz

Ewelina 11
03-08-2015, 17:15
jest taka łatka dostępna na rynku i powiem że skleiłem basen od strony wody i czyma już miesiąc i jest przyklejona na maxa. naprawdę polecam kupiłem na alllll łatka nazywa się tear-aid w zestawie jest taśma do cięcia 30cmx8cm i przybory do odtłuszczenia ale wiem ze dostępne są też u przedstawiciela

dawiddur
03-08-2015, 17:55
Polecam zakład wulkanizacji "ALICJA" w Głownie, pow. zgierski, woj. łódzkie. Robią plandeki i również takie baseny. Swój tam robiłem. Łata jest w miarę estetyczna i oczywiście drugi sezon nic się nie dzieje. W moim przypadku kształt basenu nie zmienił się.

beton44
03-08-2015, 17:55
Ewelinku, jak chcesz zarabiać na spamowaniu w internecie, to taki warunek wstępny chyba - opanowanie języka polskiego w piśmie na poziomie
troszkę wyższym niż półanalfabeta :spam:

Robert44
29-06-2016, 18:28
Sprawdzał ktoś z was ten tear-aid? bo zastanawiam się czy zamawiać do basenu pompowanego. 30cmx8cm taśmy to w sumie sporo kilkanaście łatek z tego będzie.