PDA

Zobacz pełną wersję : Witamy :)



kama&jacek
01-08-2005, 18:55
Witamy gorąco!
Pierwszy wpis na forum więc strikte powitalny.
Jesteśmy młodym małżeństwem z Łodzi i właśnie postanowiliśmy zbudować własny dom. Mamy nadzieję uzyskać tutaj trochę wsparcia z Waszej strony :)
Pozdrawiamy z Łodzi.
Kama i Jacek

oli_oli
01-08-2005, 19:33
Witam serdecznie,
mam nadzieję że forum da wam tyle informacji ile potrzebujecie. :)
Życzę powodzenia.

Aggi
02-08-2005, 10:15
Witamy gorąco!
Pierwszy wpis na forum więc strikte powitalny.
Jesteśmy młodym małżeństwem z Łodzi i właśnie postanowiliśmy zbudować własny dom. Mamy nadzieję uzyskać tutaj trochę wsparcia z Waszej strony :)
Pozdrawiamy z Łodzi.
Kama i Jacek

Czołem! W którym rejonie Łodzi budujecie?

kama&jacek
02-08-2005, 16:14
Jak na razie mamy 2 działki na oku, jedna w okolicy ul. Rzemieślniczej a druga niedaleko ul. Tomaszowskiej - lada dzień zapadnie decyzja jak na razie nie wiemy do końca gdzie będziemy się budować. Obie działki są ładne i niedrogie ale poczekamy jeszcze 2-3 dni na inne oferty.

Aggi
02-08-2005, 19:56
Koniecznie dajcie znać jak się sytuacja rozwinie. Powodzenia!
No i zajrzyjcie na forum do Klubu Budujących, do grupy łódzkiej - bardzo użyteczne miejsce.

katy22
02-08-2005, 20:53
Ja na tym forum siedzę już parę ładnych dni.
i wiele ciekawostek tu przeczytałam za które bardzo Wam wszystkim dziękuję!!

kama&jacek
10-08-2005, 23:55
Tjaaa zaczyna się... pod górkę.
Mieliśmy nadzieję na szybki zakup działki a tu lipa lekko mówiąc. Już mieliśmy 2 na oku niestety po sprawdzeniu ich w gminie szybka ucieczka i niestety dalsze wertowanie ogłoszeń, pytanie budujących się, etc. Tyle ogłoszeń w prasie, szkoda tylko, że większość to delikatnie mówiąc "mijanie się z prawdą" np. działka budowlana 1650 m, wszystkie media w działce piękny widok, cena 37500 co się okazuje, ano działka 1650 ale rolna, media owszem ale w ulicy a prąd to gdzieś 150m dalej, jedynie widok piękny :)
Jeśli macie jakieś namiary na działki w okolicach: Kopanki, Dąbrowy, Kalonki, Bukowca lub wschodniej części Łodzi to dajcie znać plissss. Jak na razie zjechaliśmy w sumie ok. 600 km i nic ciekawego! Jeśli coś jest to albo sprzedane albo jakiś gbur sypie dziwne kwoty i tekst "mnie się nie śpieszy, nie pasi to trudno" albo rozmiar pod lotnisko :-?
A to dopiero początek ehhh