PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek znowu..



wilu1
01-08-2005, 21:04
Witam.

Mam taki oto problem.
Chce załozyc duzy, ale prosty kominek (znaczy wkład) w scianie (typu "obrazowego").
Kominki znanych francuskich producentów sa jednak dla mnie za małe.
W jednym z marketów budowlanych widziałem duuuży kominek który mi sie podobał i był tani, lecz produkcji polskiej. znajomy mi odradza polskie kominki.

I teraz pytanie czy warto kupic taki kominek jezeli bede grzał w nim raz na 2 miesiace a moze i żadziej?
Kominek mam mi słuzyc raczej za dekoracje i nie pytajcie dlaczego:)


pozdrawiam wilu1

dominikams
01-08-2005, 21:07
jeśli do sporadycznego grzania, to kupiłabym taki, jaki mi się podoba.
Tarnava jest polska, a wielu forumowiczów ją sobie chwali - możesz sprawdzić w wyszukiwarce.

zezo
01-08-2005, 22:31
Jesli to ma być dekoracja, to kupuj jak najtaniej, nie patrz na markę, nie patrz na firmę, patrz tylko na cenę.
Jak rozpalisz raz na 2 miesiące na pare godzin to kupuj najtańsze,
ale ,
ale jak zamierzasz ogrzać tym dom, to się dobrze zastanów, ja uważam że do konkretnego grzania to musi być konkretny wkład,
ale może poczytasz sobie /poszukasz/ co inni piszą na forum?

Bard13
02-08-2005, 10:09
A kto ci wmówił, że polskie są złe?

Raczej się zastanó, dlaczego mamy kupować jakieś obce śmieci, z krajów gdzie są wyższe koszty pracy a ceny towaru niższe niż naszych?

Na czymś chyba tną koszty, często na jakości

Jarek_75
02-08-2005, 16:40
Polskie nie znaczy że gorsze, a to że znajomy powiedział że francuskie są najlepsze bo pewnie on taki posiada gdyby miał wkład rodzimej produkcji mówił by że jest najlepszy, na to nie patrz. Polskie wkłady naprawdę nie są złe. Mają atesty i aprobaty techniczne i spełniją wszystkie wymagane normy.

Zdun Darek B
06-08-2005, 18:21
A jaka wielkość " szkła " jest optymalna?