PDA

Zobacz pełną wersję : przecierka na betonowej podłodze



agnieszka czaczkowska
02-08-2005, 12:38
Nie mogę znaleźć czy ten temat był już poruszany? Interesuje mnie wykonanie przecierki , polakierowanie ( nadanie połysku i warstwy ochronnej) i zostawienie betonowej podłogi w kuchni. Chodzi o osiągnięcie efektu kamienia, granitu? Czy ktoś już robił z was u siebie, jak można tanio a efektywnie wykonać samemu. Zalanie żywicą jest b. kosztowne może istnieje jakiś inny sposób. Jak to będzie się sprawdzać w kuchni?

Klementyna
02-08-2005, 21:46
Cześć
mam ten sam problem i nie wiem co robić, ale zdaje się, że poza żywicą nie mamy wyjścia, lakier będzie pękał
a propos zywicy piszesz, że droga, ale czy masz coś konkretnego na myśli
ja widziałam żywicę Sika i nie była baaaardzo droga, ale troche sie martwię jak to wykonać, żeby było dobrze
jak się dowiem napiszę
jak się dowiesz napisz
pozdrawiam
klementyna

agnieszka czaczkowska
04-08-2005, 12:03
kiedyś weszłam na google i szukałam betonowych podłóg i żywicznych, znalazłam jedną firmę już nie pamiętam skąd , produkują gotowe żywiczne substancje wylewane, o różnych kolorach, ale koszt mi wyszedł chyba około 1,5 tys. złotych za materiał na podłogę 20m kw.
My zrobiliśmy betonową podłogę maszynowo, jest idealna, teraz myślimy żeby jakąś czarną farbą pomalować, zrobić przecierkę i pokryć warstwą ochronną- i tu problem czym?
Nie słyszałam o żywicy Sika, gdzie ją można kupić?