PDA

Zobacz pełną wersję : JAK OGRZEWAMY ????



wojcik9
04-08-2005, 08:18
Witam,
Pomyślałem że dosyć ciekawym tematem dla nowo budujących oraz tych juz "wybudowanych" będzie ogrzewanie naszych domków.
Dlatego zakładam taki temat, ale proszę o zachowywanie jego struktóry aby był on czytelny i treściwy dla wszystkich forumowiczów:
A więc proponuję:

WIELKOŚĆ DOMU:
WOJEWODZTWO:
TYP OGRZEWANIA:
ŚREDNI KOSZT ROCZNY / MIESIECZNY :
UWAGI:
PLUSY:
MINUSY:

Mam nadzieję iż temat ten spowobam się wam forumowicze, pozwoli nakreślić najodpowiedniejszy system dla każdego z wojewodztw i nie tylko.

Pozdrawiam
Pawełł

P,S. - Ja niestety należę do tych wkrótce budujących się więć póki co będę sie tylko wpatrywał

Mały
04-08-2005, 08:48
Witam,
Pomyślałem że dosyć ciekawym tematem dla nowo budujących oraz tych juz "wybudowanych" będzie ogrzewanie naszych domków.
Dlatego zakładam taki temat, ale proszę o zachowywanie jego struktóry aby był on czytelny i treściwy dla wszystkich forumowiczów:
A więc proponuję:

WIELKOŚĆ DOMU:
WOJEWODZTWO:
TYP OGRZEWANIA:
ŚREDNI KOSZT ROCZNY / MIESIECZNY :
UWAGI:
PLUSY:
MINUSY:

Mam nadzieję iż temat ten spowobam się wam forumowicze, pozwoli nakreślić najodpowiedniejszy system dla każdego z wojewodztw i nie tylko.

Pozdrawiam
Pawełł

P,S. - Ja niestety należę do tych wkrótce budujących się więć póki co będę sie tylko wpatrywał
Wojcik9 zapraszam do siebie na kawę w Rumii...pogadamy o budowie,kotłach,eeee....dziewczynach... :D