PDA

Zobacz pełną wersję : Glazurnik poszukiwany - okolice W-wy



buleczka_77
25-11-2002, 06:57
Baaardzo dokładny, solidny, najlepiej pracujący solo, z pomysłami.

Ewka
25-11-2002, 11:15
Polecam mojego. Jezeli chodzi o pomysly to trzeba zobaczyc moja kuchnie :smile: nikt takiej nie ma. Jak potrzebne sa namiary to nie ma sprawy
pozdro
Ewka

Ewka
25-11-2002, 11:15
Polecam mojego. Jezeli chodzi o pomysly to trzeba zobaczyc moja kuchnie :smile: nikt takiej nie ma. Jak potrzebne sa namiary to nie ma sprawy
pozdro
Ewka

buleczka_77
25-11-2002, 12:26
OK. Dzięki,
przechodzę na priva.

02-12-2002, 15:35
Ewko,
napisz coś o swojej kuchni. :smile:

Ewka
05-12-2002, 09:13
Pozdrawiam Serdecznie
Jezeli chodzi o moja kuchnie to wyglada jak obraz Picassa. Płytki mam 10 na 10 w dwóch kolorach jasne mleko z kawą :smile: i tzw. dzika wiśnia ( bordowo-brązowe). Kończą sie na rożnej wysokości ,gdzieniegdzie dziury (zamierzone), wyglada to jak miasto nocą wysokie i nieskie budynki ale efekt jest niesamowity. Puszki, ktore były widoczne na sciane tez zostały oblepione płytkami. Jak ktoś przychodzi to pierwsze pytanie : Czy zabrakło wam płytek . :smile:
Polecam zabawę z kartką papieru .

05-12-2002, 10:07
Ja nie mam takiej wyobraźni. :sad:
Dlatego chyba załatwię to bardziej typowo.Znalazłam chyba nawet płytki miłe dla mego oka. Też małe,beżowo szare, z dekorami-drzewka zielone w donicy. :oops:
Pozdrówka. :smile:

Ewka
06-12-2002, 09:06
Witam
Moja kuchnie wymysliłam bardzo spontanicznie . Zaczelam rysowac kwadraciki i tak jakos wyszlo. Chciałam tylko aby była inna niz wszystkie a naprawde nie mam zdolności manualnych :smile: .
Za to świadomość , że jest inna spowodowało, ze jest jeszcze piekniejsza. Dlatego życzę powodzenia w tworzeniu