PDA

Zobacz pełną wersję : Do wlascicieli bram Wisniowski: jakie rabaty wam dano?



vivaldi
05-08-2005, 21:44
Witam szczesliwych (mam nadzieje) posiadaczy owych bram. Mysle, ze ja rowniez niedlugo dolacze do was. Napiszcie jak duze rabaty udalo sie wam wynegocjowac na brame i automatyke. Z gory dziekuje za info i pozdrawiam.

myciek
05-08-2005, 22:19
Lepiej negocjuj bezpłatny serwis gwarancyjny 24h/7dni.
I usuń wszelki kurz w promieniu kilometra bo brama się zablokuje kwadrans przed przyjazdem gości...
PS. Rabat dostałem drobny - jakieś małe kilka procent ale to było prawie rok temu.

vivaldi
06-08-2005, 08:55
Zapomnialem dodac, ze chodzi mi o brame segmentowa. A co do gosci - to raczej bede ich wpuszczal przez drzwi wejsciowe :wink:
Pozdrawiam

vivaldi
06-08-2005, 18:58
Noooo, nie wierze, ze nikt nie ma w tym temacie doswiadzczenia. W koncu Wisniowski to b. popularny producent a forumowicze pieniadze liczyc potrafia.
Mam racje?
Pozdrawiam

askala
07-08-2005, 10:13
tez czekam na opinie - niedlugo chce kupic ale uchylna

vivaldi
08-08-2005, 09:36
Po lekturze tego watku mozna wyciagnac kilka wnioskow:
a) nikt nie slyszal o Wisniowskim, poniewaz jest to lokalna firma, ktora dopiero raczkuje :wink:
lub
b) nikomu Wisniowski nie dal zadnego rabatu :o
lub
c) wlasciciele takowych bram naleza do hermetycznego grona sluzb specjalnych i slowa nie pisna :lol:
Co jest prawda a co falszem?
Pozdrawiam

pyrka
08-08-2005, 10:25
Powiem szczerze, zamawiając bramę nie pytałam o rabaty tylko o cenę końcową z montażem i wszystkie detale,ktore cena obejmuje. Z takich samych ofert rzeczowych wybrałam najtańszą i jest mi obojętny rabat.

myciek
08-08-2005, 10:25
Po lekturze tego watku mozna wyciagnac kilka wnioskow:
a) nikt nie slyszal o Wisniowskim, poniewaz jest to lokalna firma, ktora dopiero raczkuje
Fałsz - ja słyszałem więc nie "wszyscy".

b) nikomu Wisniowski nie dal zadnego rabatu
Nie wiem, choć o ile mi wiadomo, to sprzedają niezależne firmy a nie producent. Z mojego targowania niewiele wynikło (a raczej mniej niż w typowych hurtowniach budowlanych) co BYĆ MOŻE wskazuje, że mają kiepską marżę.

c) wlasciciele takowych bram naleza do hermetycznego grona sluzb specjalnych i slowa nie pisna
Zamiast tej tezy proponuję inną:
d) Zdecydowana większość forumowiczów uważa, że nie warto się wysilać i pisać o kilkudziesięciozłotowym rabacie. Bo i po co skoro rabaty te zależą od aktualnej sytuacji w budownictwie (w hurtowniach teraz się kupuje ZUPEŁNIE inaczej niż 2 lata temu) i od lokalnej firmy.
Prawda to czy fałsz?
pozdro

Piotr J.
08-08-2005, 19:04
Dostałem 10 %

vivaldi
08-08-2005, 19:40
Zamiast tej tezy proponuję inną:
d) Zdecydowana większość forumowiczów uważa, że nie warto się wysilać i pisać o kilkudziesięciozłotowym rabacie. Bo i po co skoro rabaty te zależą od aktualnej sytuacji w budownictwie (w hurtowniach teraz się kupuje ZUPEŁNIE inaczej niż 2 lata temu) i od lokalnej firmy.
Prawda to czy fałsz?
Zafalszowana prawda :wink:
Zawsze warto sie wysilac. To nadaje sens takiemu forum. A sytuacja znowu tak bardzo sie nie zmienila. Smiem twierdzic, ze akurat w temacie bram firmy stoja na sztywnym stanowisku (mimo duzej konkurencji) i nie chca dawac duzych rabatow. Dzis pan z Krispolu wogole nie chcial slyszec o jakimkolwiek rabacie dla mnie! Tylko cena katalogowa. Krispolowi zatem dziekuje.

Dostałem 10 %
Dziekuje Piotr J.
I pozdrawiam

pyrka
09-08-2005, 07:35
Przy zakupach towarów za kilka lub kilkanaście tysięcy zł stosuję taką metodę: na kartce sporządzam w miarę szczegółowo co chcę, potem kartkę powielam i zanoszę lub wysyłam conajmniej do kilku sprzedawców lub producentów. Po kilku dniach zbieram wszystkie oferty i porównuję. Wybieram kilka najkorzystniejszych i z nimi dopiero zaczynam negocjacje.Jak są bardzo ciekawi ile zaoferowała konkurencja, to pokazuję ich kalkulację, żeby nie sądzili ,że zmyślam i cyganię.

tczarek
09-08-2005, 08:05
To wszstko zależy od sytuacji na rynku oraz czasu kiedy robisz zakup.
Ja kupowałem dwie bramy garażowe i dostałem bezpłatny montaż. Nie wiem czy to dużo czy mało. Ale generalnie jestem zadowolony. Co do serwisu to 2 lata gwarancji. Jeszcze nie korzystałem.