PDA

Zobacz pełną wersję : Immergas-co o tym sadzic



kasiul
27-11-2002, 11:04
Czy ktos z Was korzysta moze z kotla kondensacyjnego Immergas? Parametry na prospekcie wygladaja dosc korzystnie, ale troche sie boje wloskich produktow. Moze macie jakies doswiadczenia z kotlami kondensacyjnymi innych firm. Jestem juz calkowicie zdezorientowana, bo pytajac roznych instalatorow kazdy zachwalal to co potrafi montowac.

Danajot
27-11-2002, 11:53
ja mam już 5 lat - ani razu się nie zepsuł, więc nie mogę narzekać

araman
27-11-2002, 20:20
Dzisiaj rozmawiałem w pewnej firmie na temat ogrzewania też zachwalał i polecał kociał kondensacyjny immergas ma bardzo dobre parametry. Facet sprzedaje kotły roznych firm ale ten kocioł mi polecał. Byłbym wdzięczny gdyby wypowiedzieli się inni użytkownicy

MP
28-11-2002, 09:01
Mam Zeux Victrix Immergasa (kondensacyjny z zasobnikiem 54l, pogodówka), ale dopiero od miesiąca. Jak na razie nie mam powodów do narzekania. Praca prawie bezgłośna, słychać tylko pompę. Jedynie przy maks. mocy dla CWU słychać lekki szum. Co do CWU, będę mógł powiedzieć więcej, gdy wykończę łazienkę na poddaszu, gdzie będzie duża wanna. Na razie mam tylko kabinę prysznicową. Dostałem upust 20%. Podłączenie robocizna i materiały (rura w rurze przez ścianę dł. 2m i cyrkulacja CWU): 1400 zł. Uruchomienie gratis.