PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki ZESTAW PODTYNKOWY



cygnus_a
11-08-2005, 22:10
Modernizuję (własnoręcznie) ubikacje w swoim domu. Na piętrze zainstalowałem kompakt PREZYDENT z Cersanitu. Na parterze chcę spłuczkę zabudować w ścienie. Z przodu będzie płyta kartonowo-gipsowa z płytkami glazury.
Mam do wyboru:
1. ZESTAW PODTYNKOWY za 439 zeta w OBI, składa się ze stelaża stalowego, spłuczki podtynkowej, przycisku z tw, sztucznego, miski podwieszonej i deski twardej. Firma niby ze Szczecina ale to zapewne jakiś import pewnie z Chin.
2. Stelaż podtynkowy SANIT 399 zł + przycisk 60 + miska i deska - 330
3. Stelaż podtynkowy Geberit 449 zł + przycisk 119 lub 170 + miska i deska 330.

Jeszcze wiele opcji ale wszystkie dwa razy droższe od tego zestawu ze "Szczecina".
Co sądzicie o jakości liczonej NA LATA?
Prawdopodobnie oryginalne części spłuczki będą dla tego najtańszego zestawu niedostępne.
Forsy nie mam za wiele więc wolałbym nie kupować czegoś tylko dlatego dwa razy droższego że firma ma 100 lat tradycji
Aha, Geberit daje 10 lat gwarancji ale wolałbym sam nawet dopasować jakąś uszczelkę PO gwarancji niż po ośmiu latach wyrywać spłuczkę ze ściany żeby mi na gwarancji wymienili, tak więc ta gwarancja nie ma za wielkiego znaczenia!

KrzyCz
12-08-2005, 21:36
Gdzie można znaleźć takie ceny?
W Castoramie Geberit kosztuje 560 zł.

cygnus_a
13-08-2005, 14:09
Wszystkie ceny z OBI, promocyjne.

maro74
17-08-2005, 21:04
No własnie sam bym kupił Geberit w tej cenie tylko jaki to zestaw duofix , unifix czy kombifix. Ale do rzeczy jak bym mial radzic to kup tylko markowa spłuczkę jak Geberit czy Grohe. Lepiej zapłacic troche więcej ale mieć pewność że masz produkt najwyższej jakości i niezawodny przez długie lata.

rafallogi
19-10-2005, 13:50
Brałbym jeszcze pod uwagę Valsira.

JackD
20-10-2005, 13:22
Brałbym jeszcze pod uwagę Valsira.
Dokładnie polecam.... w Castoramie był zestaw promocyjny zestaw podtynkowy do cięzkiej zabudowy Valsira, muszla prod portugalskiej.... podobno b. dobrej jakości... wierze bo musze, ni mam porównania. do tego deska, przycisk /taki sobie/
Zamontowałem i jestem zadowolony.... cena... chyba 476 zł....
Trzeba dokupic tylko ta podkładkę między sciana a kiblem... to tyle....
Spróbuj w Castowamie, może im zostało.... jeszcze....

gucio20huc
30-12-2013, 16:19
witam ja również szykuje sie teraz do wykonczenia mojej toalety można powiedzieć mini toalety bo wymiary to 110 x90 myślałem nad zestawem z koło albo cersanitu tylko doradzili byście mi jak zrobić zabudowe ale żeby była możliwość zdemontowania ściany ponieważ nie mogę zabudować na stałe rury gazowej myślałem nad jakimiś magnesami alboo coś takiego znacie może jakieś rozwiązania

mopsik87
30-12-2013, 22:07
Geberit można polecić na 100%, Saint wygląda na godnego polecenia chociaż nigdy nie montowałem stelaża tej firmy