PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchnia na wyspie/ półwyspie



Berenika
12-08-2005, 07:54
Czy ktoś z Was ma kuchnię (gazową lub elektryczną) na wyspie lub półwyspie? Ja mam w planach coś takiego i zastanawiam się jak to się sprawdza w użytkowaniu. Średnio mi sie marzy zachlapana tłuszczem podłoga :( U mnie półwysep będzie miał szerokość 100cm. Co Wy na to? Będę wdzięczna za opinie, zwłaszcze od osób dużo gotujących :D

http://foto.onet.pl/upload/31/4/_516667_n.jpg

slawturo
13-08-2005, 11:32
Dowiedz się ile kosztuje wyciąg nad kuchenkę na wyspie (np taki jak na prezentacji). Znajomi dali 6000 - dlatego ja ten pomysł odrzuciłem.

ciku
14-08-2005, 17:52
U mnie kuchnia bedzie na półwyspie. Wyciagi sa rzeczywiscie drozsze, najtaniej widzialam na internecie za 2600 zl, wymyslniejsze ksztalty osiagaja chore ceny...cóż....jesli za chodzi o szerokosci 100cm , o ktorej pialaś, to nie wiem jaka szeroka planujesz plyte, ale weź pod uwage by z boku bylo miejsce na wygodne odlozenie garnka. Ja planuje plyte o szer. 70 cm, wiec szerokośc blatu zaplanowalam na 140 cm aby po obu stronach mozna bylo cos odlozyc. Pozdrawiam

Berenika
17-08-2005, 08:01
U mnie kuchnia bedzie na półwyspie. Wyciagi sa rzeczywiscie drozsze, najtaniej widzialam na internecie za 2600 zl, wymyslniejsze ksztalty osiagaja chore ceny...cóż....jesli za chodzi o szerokosci 100cm , o ktorej pialaś, to nie wiem jaka szeroka planujesz plyte, ale weź pod uwage by z boku bylo miejsce na wygodne odlozenie garnka. Ja planuje plyte o szer. 70 cm, wiec szerokośc blatu zaplanowalam na 140 cm aby po obu stronach mozna bylo cos odlozyc. Pozdrawiam

Ale ja pytam o szerokość, a nie o długość tego półwyspu. Mówiąc prościej ile będziesz miała blatu ZA kuchenką (nie po bokach)?

ciku
17-08-2005, 13:21
Przewiduje 25 cm. Potem bedzie stoł, ale polozony nizej. Hmmm.....moze to za blisko? Co sadzisz o tym?