PDA

Zobacz pełną wersję : Kredyt Banku Ochrony Środowiska



michalp
21-01-2002, 09:03
Witam,

Za dwa, trzy miesiące będę chciał kupić okna do budowanego przeze mnie domu. Dowiedziałem się o ofercie BOŚ. Polega ona na tym, że jeżeli kupię np. okna (ale nie tylko) we wskazanym przez bank sklepie, będę mógł wziąć nisko oprocentowany kredyt. Jego wysokość zależy od sklepu i umowy, jaką sklep podpisał z BOŚ. Są nawet opcje 12 miesięcy i 1% rocznie.

Może ktoś korzystał już z tego kredytu i mógłby mi wskazać firmę, która oferuje dobrej jakości okna. A może nie warto wchodzić w ten kredyt.

Czekam na odpowiedzi,

Michał.

Frankai
21-01-2002, 11:21
1. Sprawdź wszystkie warunki kredytu.
2. Zorientuj się na rynku - może dostaniesz upust niewiele gorszy niż bank. Czsem jak znajdziesz drugą osobę na dany towar dostajesz, lub oboje, dodatkowy upust.
3. Znając cenę z upustem idź do banku i zapytaj się o oprocentowanie, a wtedy policz.

Ten kredyt ma sens jeżeli bank dostaje lepszy upust i na tym sobie "odbije" niskie oprocentowanie.

baba
21-01-2002, 17:33
Koniecznie porównaj ceny okien,gdy przymierzałam się do kredytu w BOŚ [niski procent +umorzenia] okazało się ze tyle co zyskiwałam w banku musiałabym zapłacić więcej firmie za okna.BEZ SENSU.baba

_________________
czy ktoś wie jak zamocować folię wytłaczaną do ściany fundamentowej z bloczków,ocieplonej styropianem 5cm (kołki?) RATUNKU SKĄD ZNÓW TA FOLIA?????????????

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: baba dnia 2002-01-21 18:34 ]</font>

pyrka
03-06-2003, 19:19
BOŚ ponadto bierze prowizję 2%.