PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Dziennika Facia



Strony : 1 2 [3]

Aga - Żona Facia
23-10-2006, 21:03
Oj Kze mamy równouprawnienie :)
Czasami trzeba i cegły nosić :)
Aga mała sypialnia jest bardzo fajna, przytulna i kameralna :)
Aga równouprawnienie to mamy, ale ja słabiutka kobitka jestem :wink: i niezwyczajna do takich ciężkich robót :wink: :wink: :wink:

kze
24-10-2006, 12:15
Oj Kze mamy równouprawnienie :)
Czasami trzeba i cegły nosić :)
Aga mała sypialnia jest bardzo fajna, przytulna i kameralna :)
Aga równouprawnienie to mamy, ale ja słabiutka kobitka jestem :wink: i niezwyczajna do takich ciężkich robót :wink: :wink: :wink:
To tym bardziej powinnaś jakichś kolegów znaleźc do pomocy.... :roll:

facio
25-10-2006, 15:50
Oj Kze mamy równouprawnienie :)
Czasami trzeba i cegły nosić :)
Aga mała sypialnia jest bardzo fajna, przytulna i kameralna :)
Aga równouprawnienie to mamy, ale ja słabiutka kobitka jestem :wink: i niezwyczajna do takich ciężkich robót :wink: :wink: :wink:

O to fakt :) prawda to prawda.... i nie o równouprawnieniu mówię tylko o tej słabości...
Trzymałem z dala od cieżkich prac ale się zdarzyło raz pomóc i ... nie ma co opowiadać...
8)

kasia64
25-10-2006, 22:21
Faciowie trzymam kciuki za 6 listopada i pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Aga - Żona Facia
26-10-2006, 20:21
Dziękujemy bardzo :D :D :D

kasia64
26-10-2006, 21:38
Dziękujemy bardzo :D :D :D

Gdy jadę na swoją budowe,czasami myślę o Was i waszym domku,jak wam idzie i trzymam kciuki.To fajnie miec świadomośc że gdzieś daleko, ktoś też buduje,myśli o tym samym......
:P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam :wink:

Aga - Żona Facia
26-10-2006, 22:06
kasiu to jest miłe co piszesz. Naprawdę mi się zrobiło ciepło na sercu. Jednak to jest niesamowite, nie znamy się osobiście, nigdy się nie widziałyśmy a myślimy o sobie :D

kasia64
27-10-2006, 09:15
Bo jesteśmy bratnie dusze a podobne problemy zbliżaja ludzi :roll: :oops: :lol: Pozdrowionka :wink: :wink: :wink:

Aga J.G
27-10-2006, 10:42
Oj Kze mamy równouprawnienie :)
Czasami trzeba i cegły nosić :)
Aga mała sypialnia jest bardzo fajna, przytulna i kameralna :)
Aga równouprawnienie to mamy, ale ja słabiutka kobitka jestem :wink: i niezwyczajna do takich ciężkich robót :wink: :wink: :wink:

Ja też ani duża ani silna 8) ale czasami nie ma wyjścia i trzeba zakasać rękawy :)

Trzymam kciuki za 6 listopada :)

Aga - Żona Facia
27-10-2006, 11:29
Trzymajcie kciuki :D wtedy wszystko na pewno pójdzie dobrze.

Aga J.G
27-10-2006, 20:07
Trzymajcie kciuki :D wtedy wszystko na pewno pójdzie dobrze.
:lol: :lol: :lol:
To trzymam :)

Adriano Komputero
27-10-2006, 21:49
Ja też trzymam !!! :D Wszystko na pewno pójdzie dobrze. A 6 listopada tuż, tuż :wink:

Aga J.G
28-10-2006, 21:08
Ja też trzymam !!! :D Wszystko na pewno pójdzie dobrze. A 6 listopada tuż, tuż :wink:
:lol: :lol: :lol:

Aga - Żona Facia
28-10-2006, 22:20
Dziękuję z całego serca :lol:

Aga J.G
29-10-2006, 12:03
Dziękuję z całego serca :lol:
:lol: :lol: :lol:

kze
03-11-2006, 17:18
To ja tez potrzymam... :wink:

K74
03-11-2006, 20:31
Chyba zmowa cieśli :o . Nasz miał wejść (na dach :wink: ) 4-go listopada, czyli jutro. I okazało się, że dopiero koło połowy miesiąca będzie :( .

Aga J.G
03-11-2006, 20:43
To trzymam kciukasy nadal :)

Aga - Żona Facia
03-11-2006, 20:49
Dziękujęmy za trzymanie kciuków.
Ja uważam że to są niewdzięczni ludzie. Przecież zimno się robi, jak ja będę ich pilnować :D :D :D ?!?!

Aga J.G
03-11-2006, 20:58
Dziękujęmy za trzymanie kciuków.
Ja uważam że to są niewdzięczni ludzie. Przecież zimno się robi, jak ja będę ich pilnować :D :D :D ?!?!
:lol: :lol: :lol:
Dasz radę :) Twarda jesteś :)

kasia64
03-11-2006, 21:31
Nic się nie bój,myslimy o Was i będziemy KCIUKI MOCNO TRZYMAĆ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EDZIA
04-11-2006, 17:46
Jest nam smutno :( i źle :( bo wiemy, że cieśle wejdą dopiero za 2 tygodnie. Tzn. po 1 listopada. Główny cieśla się rozchorował i prace idą wolniej. Dlatego ten poślizg.
Będę płakać :cry: :cry: :cry:



Aguś nie płacz :x :x
Wszak w listopadzie MUSI być pogoda!!!!!


Pozdrawiam :D

EDZIA
04-11-2006, 17:51
No i widzicie zapeszyłam :evil: :evil: :evil: Wczoraj próbowałam się dodzwonić do cieśli. Niestety nie udało mi się. Dzisiaj oddzwonił i od razu ... że przedłużyła im się robota w innym miejscu i że przyjdą w środę. Wiedziałam, że tak będzie :evil: . Na koniec dodał: "to w środę pijemy kawkę :lol: " Ja mu na to "zobaczymy".
Życie, samo życie.


Widzę Aguś że i wasi cieśle wystawili was na próbę nerwów :evil: :evil: :evil:
U nas teoretycznie mieli rozpocząć w tym tygodniu ale zapowiedzieli że mają do skonczenia inną robotę :x Owszem tam skończyli 2 dni temu i szybciutko podłapali kolejny dach choć mieli rozpoczynac u nas :evil:

Oj co za czasy !!!!!!!!!!!!
Ja wszystko rozumiem ale jednego nie mogę pojąć jak można ludzi robić w balona!!


Pozdrawiam :x :x

Adriano Komputero
05-11-2006, 10:22
Aga-Żona Facia, u mnie podobnie :x . Jak jak jest pogoda - nie ma fachowców, jak są fachowcy - brakuje materiałów, jak są materiały i fachowcy - nie ma pogody ... Ciągłe nerwy, ciągła walka ... A do konca jeszcze tyyyle roboty.
Ale nie czas tu się martwić ! Głowa w górę ! Będzie dobrze, będą cieśle, będzie pogoda !!!
Musi być !!!

Trzymam kciuki ! :D. Pozdrówka !

Aga J.G
05-11-2006, 12:35
Będzie dobrze nie ma innego wyjścia :)

Aga - Żona Facia
05-11-2006, 19:49
kabietka, Adriano, Aga też tak myślę jak Wy; nie ma innego wyjścia musi być dobrze :D

Aga J.G
06-11-2006, 09:51
kabietka, Adriano, Aga też tak myślę jak Wy; nie ma innego wyjścia musi być dobrze :D
:lol: :lol: :lol:

i_ska
09-11-2006, 12:14
Aguś fajnie jak wszystko idzie zgdonie z planem, no niestety my kobiety budujące musimy sobie radzić niestety, a ojcowie są niezastąpieni wiem coś o tym!!! a z tymi zakupami przez Wykonawców to ty uważaj ja już się przejechałam na tych ich zakupach kupowali w najdrożyszch sklepach, albo przedstawiali faktury wystawione na mnie do zpałaty za materiały które nie były kupione dla mnie ale to się okazało już później a na tych śrubkach i pierdołkach na więźbę to można nieźle naciągnąć. :(

kasia64
09-11-2006, 12:40
No to trzymam kciuki podwójnie i potrójnie za pogodę dla naszych brygad aby dachy się pięknie układały na naszych domkach.Pozdrawiam :wink:

kze
11-11-2006, 21:56
Może to i lepiej, że sami lupicie te blaszki i srubki.. Przynajmniej nie powinni was oszukać .. Poza tym można w sklepie spytać się ile potrzeba na taki, a taki dach.. :wink:

Adriano Komputero
12-11-2006, 12:27
Aga-Żona Facia, więźba mimo, że nie jest jeszcze nad stropem , prezentuje się wybornie :D . Ślicznie poprzycinana, tak starannie . Jest taka bialutka , czy to impregnacja ? Moja była impregnowana na żółto (leżała sobie w wodnym impregnacie), a później niektóre elementy niezaimpregnowane malowali na zielono. Ale żaden z moich elementów nie był heblowany, a Twoje chyba są ? :wink:

Trzymam kciuki , by cieśle skończyli ją stawiać zgodnie z planem ! :wink:

andrzejka
12-11-2006, 13:59
I ja trzymam kciuki za ciesli oby skończyli zgodnie z planem tym bardziej, ze zima coraz blizej i pogoda marudna sie robi ale jak Facio razem z nimi robił to i tempo pewnie lepsze 8) :wink:
Pozdrówka

kze
12-11-2006, 15:32
Bardzo ładnie przycięta więźba! 8)
Ale mam nadzieje, że była impregnowana... Bo taka jasna... :oops: U mnie to kolory byłu pomiędzy zółtym, a zielonym.. :roll:

kasia64
12-11-2006, 15:58
Piękna więźba - prezentuje się jak wojsko czekające na rozkazy wyruszenia na bój (na dach).Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy i pozdrawiam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Aga - Żona Facia
12-11-2006, 20:26
Dziękuję za wasze słowa. Drewno było impregnowane na 100 % już w październiku i czekało na przyjazd do nas. Teraz po wycięciu cieśle jeszcze impregnowali te końcówki (impregnatem który dostaliśmy razem z drewnem). Kolor jest taki zielonkawy.

Aga J.G
13-11-2006, 12:40
Aga trzymam kciukasy żeby prace szły zgodnie z palnem :)
Więźba rzeczywiście wygląda jak wojsko :) i oby tak równiutko i szybko znalazła się na miejscu przeznaczenia :)

K74
13-11-2006, 23:01
"na środku stropu cieśle zrobili (oddali) stolec..."
Że co proszę zrobili :oops: :o ?

Aga - Żona Facia
14-11-2006, 08:35
Ten stolec to takie fachowe nazewnictwo :oops: :o :oops:

asiula77
14-11-2006, 10:28
"na środku stropu cieśle zrobili (oddali) stolec..."

Dobre :lol: No proszę ile fachowego słownictwa się człowiek na budowie uczy... :lol:

Aga J.G
14-11-2006, 11:46
To jeszcze wytłumacz co to dokładnie jest :)
Gratuluje pieknie powstającego daszku i trzymam kciuki za pogodę :)

Aga - Żona Facia
14-11-2006, 18:52
To jeszcze wytłumacz co to dokładnie jest :)


To taki duży "stół" pośrodku więźby dachu-koperty na którym zostały oparte wielkie krokwie narożne :D Jak oni je tam wciągnęli ?!? :o

zaba_gonia
14-11-2006, 20:47
W południe dostałam sms-a od Facia z placu boju: "na środku stropu cieśle zrobili (oddali) stolec..." :oops: :wink:
Zdjęcia w albumie 8) :P :

:o :lol: :lol: :lol:

kabietka
14-11-2006, 20:55
Cześć!!
Słuchajcie solidnie wszyscy trzymali kciuki bo pogoda jak na zamówienie :D :D
DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Aguś serce rośnie jak człowiek widzi więżbę :D
U mnie na część dachu już mam membranę ,łaty i kontrłaty.
W tym tygodniu skończą pierwszy etap a od poniedziałku biorą się za rozkładanie dachówki. :D

Po ostatnich deszczach na poddaszu było mnóstwo wody ale wzięłam łopatę do odgarniania śniegu i wygarnęłam wodę poza budynek :D

Pozdrawiam :D :D
Całuski dla maleństwa :D

Aga - Żona Facia
14-11-2006, 21:27
W południe dostałam sms-a od Facia z placu boju: "na środku stropu cieśle zrobili (oddali) stolec..." :oops: :wink:
Zdjęcia w albumie 8) :P :

:o :lol: :lol: :lol:

żaba śmiejesz się ze stolca :D ?

Aga - Żona Facia
14-11-2006, 21:31
kabietka masz rację z tym trzymaniem kciuków. Ja również wszystkim jestem za to wdzięczna.

Wiesz, że w najnowszym Muratorze czytałam Twoją wypowiedź nt. "Miłej chwili" :D :D :D

Cieszę się, ze u Was też szybko idzie!!!! Chociaż nasze domki będą miały czapeczki na zimę :D :P :lol:

Aga - Żona Facia
14-11-2006, 21:35
A teraz proszę o radę: jak skutecznie zmusić majstra, żeby zechciał przyjść i "łaskawie" miał ochotę wymurować moje kachane ścianki działowe. On twierdzi, że teraz ma dwie budowy i przyjdzie później, jednak ja mu cały czas wypominam, że jak u nas murował ściany to ja zgadzałam się na to, aby on szedł do kogoś innego coś tam dokończyć.
Teraz będzie robił komin (i za to mu będę winna 1.000 - powiedziałam sobie, ze póki mi nie postawi ścianek to mu nie zapłacę! :evil: :evil: :evil: ) Co wy o tym sądzicie? Co mam robić?

Aga - Żona Facia
14-11-2006, 21:51
kabietka masz rację z tym trzymaniem kciuków. Ja również wszystkim jestem za to wdzięczna.

Wiesz, że w najnowszym Muratorze czytałam Twoją wypowiedź nt. "Miłej chwili" :D :D :D ?

Cieszę się, ze u Was też szybko idzie!!!! Chociaż nasze domki będą miały czapeczki na zimę :D :P :lol:

co mi tu wyszło???

kabietka
15-11-2006, 07:06
A teraz proszę o radę: jak skutecznie zmusić majstra, żeby zechciał przyjść i "łaskawie" miał ochotę wymurować moje kachane ścianki działowe. On twierdzi, że teraz ma dwie budowy i przyjdzie później, jednak ja mu cały czas wypominam, że jak u nas murował ściany to ja zgadzałam się na to, aby on szedł do kogoś innego coś tam dokończyć.
Teraz będzie robił komin (i za to mu będę winna 1.000 - powiedziałam sobie, ze póki mi nie postawi ścianek to mu nie zapłacę! :evil: :evil: :evil: ) Co wy o tym sądzicie? Co mam robić?



Aguś nie płać gościowi kasy!! My mamy mu jeszcze zapłacić 1000zł ale dopóki nie postawi ścianek i wykuszu z klinkieru to kasy nie zobaczy !!

My równierz czekamy na murarza ze ściankami działowymi na poddaszu.Mają przyjść teraz w sobotę ale kto ich tam wie gdzie w końcu wyląduja :evi
Pozdrawiam :D

Aga J.G
15-11-2006, 09:14
Ja bym dała kasę jak zrobi wszystko czyli na pożegnanie 8)

Adriano Komputero
15-11-2006, 10:06
A teraz proszę o radę: jak skutecznie zmusić majstra, żeby zechciał przyjść i "łaskawie" miał ochotę wymurować moje kachane ścianki działowe. On twierdzi, że teraz ma dwie budowy i przyjdzie później, jednak ja mu cały czas wypominam, że jak u nas murował ściany to ja zgadzałam się na to, aby on szedł do kogoś innego coś tam dokończyć.
Teraz będzie robił komin (i za to mu będę winna 1.000 - powiedziałam sobie, ze póki mi nie postawi ścianek to mu nie zapłacę! :evil: :evil: :evil: ) Co wy o tym sądzicie? Co mam robić?
Jakbyś o mnie pisała, jakbym siebie słyszała ... 8) . Mam to samo z dekarzem :-? :evil: . I też mu nie zapłacę dopóki mi dachu do końca nie położy .
Trzeba być twardym i konsekwentnym, bo inaczej robotę "rozgrzebią" i będą zwodzić bez końca :evil:

Powodzenia !

asiula77
15-11-2006, 10:36
Zgadzam się z przedmówcami :D . Nie płacić dopóki nie zakończy wszystkich umówionych prac - w przeciwnym wypadku będzie prace odkładał w nieskończoność. O moich kłopotach z murarzem można poczytać w dzienniku. Mam nadzieję, że ciebie jednak ominą nieprzyjemne niespodzianki.

kasia64
15-11-2006, 16:53
Ago jakaby niebyła ekipa cudowna czy nie, ZAWSZE PŁACIMY PO WYKONANIU PRACY!!! :roll:

Aga J.G
16-11-2006, 12:00
Ago jakaby niebyła ekipa cudowna czy nie, ZAWSZE PŁACIMY PO WYKONANIU PRACY!!! :roll:
:lol: :lol: :lol:
Mądrze prawi :)

Jagna
16-11-2006, 22:29
Gratulacje!
Dzisiaj wiecha, jutro przeprowadzka, można by rzec :lol:

Aga - Żona Facia
17-11-2006, 10:27
Gratulacje!
Dzisiaj wiecha, jutro przeprowadzka, można by rzec :lol:
Dziękuję bardzo za gratulacje. Cieszę się, że nas odwiedzasz. :wink: :P :lol: :D

Aga J.G
17-11-2006, 12:31
Ogromne gratulki :)
Jakie dalsze plany ???

kasia64
17-11-2006, 16:37
GRATULACJE WIECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zaba_gonia
17-11-2006, 16:37
W południe dostałam sms-a od Facia z placu boju: "na środku stropu cieśle zrobili (oddali) stolec..." :oops: :wink:
Zdjęcia w albumie 8) :P :

:o :lol: :lol: :lol:

żaba śmiejesz się ze stolca :D ?
no :lol: :lol: niezły numerant z Twojego Facia :lol: :lol:

Aga - Żona Facia
17-11-2006, 19:31
Ogromne gratulki :)
Jakie dalsze plany ???
Jutro murarz wykończy komin tj. obłoży go płytkami, a w poniedziałek wchodzi dekarz położyć folię i łaty. :P

Aga J.G
18-11-2006, 20:15
Ogromne gratulki :)
Jakie dalsze plany ???
Jutro murarz wykończy komin tj. obłoży go płytkami, a w poniedziałek wchodzi dekarz położyć folię i łaty. :P
To powodzenia :)

Fidlos_Diablos
29-11-2006, 14:04
Hej! Byłem dzisiaj w Waszej okolicy i zastałem ciekawy widok: chyba z sześciu facetów siedziało na dachu, a jeden dygał dachówki na taką fajoską windę.
Ale robota idzie do przodu.
Z poważaniem sąsiad.

Aga - Żona Facia
29-11-2006, 20:02
Hej! Byłem dzisiaj w Waszej okolicy i zastałem ciekawy widok: chyba z sześciu facetów siedziało na dachu, a jeden dygał dachówki na taką fajoską windę.
Ale robota idzie do przodu.
Z poważaniem sąsiad.
Rany Julek sąsiad gdzie Ty byłeś jak Cię nie było???
I dzięki Tobie robię wpis do Dziennika!

Fidlos_Diablos
29-11-2006, 21:28
Hej! Byłem dzisiaj w Waszej okolicy i zastałem ciekawy widok: chyba z sześciu facetów siedziało na dachu, a jeden dygał dachówki na taką fajoską windę.
Ale robota idzie do przodu.
Z poważaniem sąsiad.
Rany Julek sąsiad gdzie Ty byłeś jak Cię nie było???
I dzięki Tobie robię wpis do Dziennika!

Jak mnie nie było to załatwiałem formalności związane z zakupem działki w Waszym pobliżu a potem kwestie kredytowe pochłonęły mnie na trochę :lol: (10 lat? ) :roll:
Dziś byłem zwizytować posiadłość bo syn w drodze zasnął mi w samochodzie i nie chciałem go budzić to zrobiłem małą wycieczkę.

Aga - Żona Facia
29-11-2006, 21:51
Szkoda że się nie spotkaliśmy. Byłam tam około 10-ej przez parę minut, potem pojechałam na ploty kilka ulic dalej, wróciłam po dwóch godzinach.
Jutro tam będziemy około 13-14ej.
I co dalej???

kasia64
01-12-2006, 19:56
DACH SIĘ PREZENTUJE ZAJEFAJNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: GRATULACYJKI,warto było czekać na dekarzy.Pozdrowionka :wink: :wink: :wink:

K74
02-12-2006, 13:31
No super :D , z tym dachem i oknami z folii :wink: to już prawie dom.
Aga, czym macie zakończony komin? To srebrne, co wystaje, to wiem, że jakieś zakończenia komina systemowego. Ale czym nakryliście pustaki, żeby do środka nie padało?

Aga - Żona Facia
03-12-2006, 08:53
Faktycznie to srebrne to zakończenie komina Schiedla. Cztery pozostałe kanały wentylacyjne są zakończone kominkami wentylacyjnymi z PCV. Byłam przy tym jak majster kupował: taka szara rura (jak do kanalizy) i do tego drugi element taki grzybek też z szarego PCV. 1 szt. kosztowała ok. 10 zł.
Ja się upierałam żeby było zrobione taka jak większość ludzi ma - tzn. w kominie dziury po bokach i do tego kratki. Ale majster odradzał.

Komin obłożony jest płytką fimry CERRAD ROTT. Potem można dokupić takie same parapety, płytki na schody lub taras.

Agduś
03-12-2006, 10:02
Strrrasznie dawno mnie tu nie było. Własna budowa pochłonęła mnie bez reszty, ledwie chwilę czasu znalazłam, żeby coś we własnym dzienniku naklikać (to chyba taki komputerowy odpowiednik "naskrobania" piórem). Ale to i fajnie tak kogoś odwiedzic po dłuższym czasie, bo zmian więcej na raz i wydaje się, jakby budowa pomykała ku końcowi w tempie ekspresowym.
Myślę, że z tymi oknami to nie jest zły pomysł. Moi znajomi zarzekali się, że żadnych schodów nigdy w domu mieć nie będą. Postawili parterowy dom, ale juz po wprowadzeniu zaczęłi przebąkiwać, że "może kiedyś tu będą schody na poddasze..." I będą, o ile znam życie. Po prostu, gdy zobaczyli tyle pieknej przestrzeni pod dachem za ich pieniądze wybudowanej, to serca ich zabolały, że to mogłoby nigdy nie zostać wykorzystane. Już zaplanowali tam bawialnię dla dzieci...

Adriano Komputero
03-12-2006, 11:47
GRATULUJĘ DASZKU !!! :D

Troszkę to trwało, ale najważniejsze, że domek pięknie wygląda i ma na zimę czapeczkę :D . Dobrze, że ofoliowaliście otwory okienne, ale warto w niektórych z nich zastosować przezoczystą lub białą folię , by dawała więcej światła do wewnątrz :wink: .

kropkq
03-12-2006, 12:31
GRATULACJE
Fajnie macie już daszek, my dopiero na samym początku drogi.
Dzięki za poidpowiedz z tą dachówką
nadmienie, że mamy podobne gusty też lubimy proste skromne parterowe domki :D
pozdrawim :D

Fidlos_Diablos
03-12-2006, 15:28
Szkoda że się nie spotkaliśmy. Byłam tam około 10-ej przez parę minut, potem pojechałam na ploty kilka ulic dalej, wróciłam po dwóch godzinach.
Jutro tam będziemy około 13-14ej.
I co dalej???
Jak było w jednym filmie - brzmi pytanie oto?
Na razie myślimy co robić i spłacamy kredyt na działkę :-?, ale mam nadzieję się wprosić do Was na oglądanie budowy, no a potem domu.
Daszek naprawdę ładny, w ogóle domek super ekstra. W tygodniu będę jechał do Szubina do sądu to wpadnę.

Aga J.G
06-12-2006, 09:43
Trzymam kciukasy za te zmiany :)
Gratukuję czapeczki :) domek wygląda SUPER :)
A przesztrzeń na górze napewno się przyda :)

motyczka
07-12-2006, 12:06
przyłączam się do gratulacji nad zadaszeniem... :D ...jak to nakrycie głowy zdobi, nie tylko człowieka :wink: :wink:

ps. czy ta folia w oknach jest konieczna??..nie lepiej wietrzyć, wietrzyć w taką piękną pogodę ?? :)

pozdrawiam serdecznie
motyczka :)

Aga - Żona Facia
07-12-2006, 12:30
Agduś, Adriano, kropkq, Aga, motyczka dziękuję że odwiedzacie nasz dziennik. I za gratulacje.

motyczka ta folia nie jest wszędzie, więc przepływ powietrza jest bez przerwy. W otworze tarasowym natomiast jest tak duża szczelina że wiatr bez przerwy hula. Całe szczęscie że nie ma przeciągów. 16-17 grudnia wchodzi majster od ścian działowych, więc jeszcze nie zamykamy domu na zimę.

motyczka
08-12-2006, 11:46
to najwazniejsze....ze wiatr moze poszalec :D

Aga J.G
08-12-2006, 17:43
Trzymam kciukasy za majstra :)

sowa (monikaka)
10-12-2006, 12:01
Faktycznie dach pięknie sie prezentuje-gratulcje! :D

kasia64
10-12-2006, 14:44
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!PIĘKNEGO DACHU!!!!!!!!!!!!!
To czekamy na dalszy ciąg :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrowionka :wink:

Aga J.G
11-12-2006, 21:03
Gratulacje :)
Piękny daszek :)
Jakie dalsze plany budowlane ???

bagat
11-12-2006, 21:25
Aga-żona Facia
Piękny macie ten daszek, domek wygląda super
Przejrzałam wasz dziennik i podobne początki mieliśmy, nas warunki zabudowy zmusiły do odejścia od typowej (bardzo podobnej) parterówki, a wasz projekcik jest prawie identyczny z naszym "projektem wyjściowym" :lol:
Rozkład w środku świetny, ciekawa jestem dalszych postępów
Oby pogoda nam sprzyjała :wink:

areq
15-12-2006, 10:38
Dach cytując Ciebie : baaaaaaaaaaaardzo ładny!!!!
Ba powiem nawet ,że śliczny.
Gratulki.Teraz to już serce rośnie,nieprawdaż?
Już można wejść,na głowe nie pada,wyobraźnia lepiej pracuje "co gdzie będzie stać ......a tu damy kolor pistacjowy" :D:D:D
Cieszę się bardzo,najbardziej wymagający etap budowy za wami.!!!!
Pozdrowionka ze wsi pod Poznaniem :D:D:D
P.S. co do wielkości komina. Lej na wielkość,która nota bene jest o.k. Ważne by w czasie silnego wiatru nie podwiewało Ci smrodu pod dach oraz cug był odpowiedni.

EDZIA
20-12-2006, 06:33
[quote="Kero"]A te całe przeżycia dopiero przed nami. Oczywiście te konkretne bo papirusy mamy już gotowe. Pzostał tylko dziennik do ostemplowania i ....
....i zobaczymy kiedy ruszymy.
U nas nie będzie tak chop siup bo zamierzamy znakomitą większość prac wykonać własnoręcznie.

Pozdrawiam Ziomków z Zamościa:-)[/quote

motyczka
21-12-2006, 09:01
AGA, Facio :D

Z okazji Świąt życzymy Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń w Nowym Roku!!

http://foto.m.onet.pl/_m/ee133c62cbc522d8d6c982e888926e42,5,19,0.jpg

pozdrawiam serdecznie
motyczka z rodzinką :)

Aga - Żona Facia
21-12-2006, 14:24
motyczka dziekuję bardzo za życzenia. Wiesz ja Tobie Życzę najważniejszego: zdrowej dzidzi :D

kasia64
21-12-2006, 19:04
Kochani!
Gdy nadejdą Święta Bożego Narodzenia niech nadzieja i radośc
zastukają do Waszych drzwi,
a Nowy Rok przyniesie pomyślnośc, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia.

http://img485.imageshack.us/img485/9301/choinka1vl6.gif

kabietka
21-12-2006, 19:15
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie
niech Was aniołek ode mnie uściśnie
i przekaże serdeczne życzenia
z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz radości i pomyślności w Nowym 2007 Roku
:D


Przyjmij proszę te życzenia i ucałuj maleństwo!! :D


No to dachy juz mamy :D Hurrraa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohag
21-12-2006, 20:54
Dobrego-dobrego, szczesliwego-szczesliwego, najlepszego-najlepszego nowego roku i spokojnych-spokojnych, cieplych-cieplych swiat zycze .... oczywiscie podwojnie 8) :lol:

Dla Agi

https://img.web.de/v/grusskarten/motive/Weihnachten/450/28442.jpg

Dla facia

https://img.web.de/v/grusskarten/motive/Weihnachten/450/17166.gif

Żelka
21-12-2006, 21:55
http://www.lagata1.webd.pl/kartki/14/239.gif
Wesolych!!!!

Adriano Komputero
21-12-2006, 21:57
Radosnych Świąt i szczęścia w Nowym Roku !!!


http://kartki.onet.pl/_i/d/szopka2_ok3_d.jpg

K74
21-12-2006, 22:08
Spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennych trosk budowlanych i hojnego Świętego w kominie.
http://www.zhp.olsztyn.pl/images/mikolaj2.gif

Maxtorka
21-12-2006, 22:24
http://www.ifmpan.poznan.pl/MAG-EL-MAT/pic/swieta.jpgNiech te Święta będą pełne ciepła i miłości a w Nowym Roku spełnią się wszystkie Wasze marzenia :D

Nefer
21-12-2006, 23:11
Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wesołych i spokojnych Świąt Bożego narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów w 2007 roku - Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom
Neferka

http://www.cardsdirect.com/images/christmascards/X3352_M.jpg

motyczka
22-12-2006, 07:31
motyczka dziekuję bardzo za życzenia. Wiesz ja Tobie Życzę najważniejszego: zdrowej dzidzi :D

wiem, wiem :D :D .... my tez życzymy duużo zdrówka dla Wszystkich :)

kropkq
22-12-2006, 11:19
Życzę Ci nadziei,
własnego skrawka nieba,zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!
http://www.promedia.pl/projekty/bn021a.jpg

maksiu
22-12-2006, 13:23
http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,
oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku
składa Maksiu z rodziną

Teska
22-12-2006, 16:10
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błache i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne,
niech wszystkie się spełnią, czaru świątecznej atmosfery dopełnienią!
zyczy Teska

Agduś
22-12-2006, 18:31
http://images4.fotosik.pl/259/356d1d547f892860.jpg (www.fotosik.pl)

CMYK
22-12-2006, 18:50
http://images1.fotosik.pl/312/c338e4f533008bcfmed.jpg

tabaluga1
22-12-2006, 19:02
Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo rodzinnego ciepła i miłości oraz samych najlepszych chwil w Nowym Roku dla całej Rodziny


http://kartki.p3.pl/kartki/15/735.gif

Aga - Żona Facia
23-12-2006, 11:23
Wszystkim, którzy pamiętają o nas, czytają nasz dziennik, kibicują nam w naszych budowlanych zmaganiach oraz całej braci forumowej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, pogody ducha, spełnienia marzeń oraz bogatego Gwazdora i Szampańskiej zabawy Syllwestrowej.

motyczka, kasia64, kabietka, Mohag, Zelijka, Adriano Komputero, K74, Maxtorka, Nefer, kropkq, maksiu, Teska, Agduś, CMYK, tabaluga1 - dziękujemy gorąco za wszystkie cudowne życzenia.

zaba_gonia
23-12-2006, 19:17
Samych szczęśliwych chwil z okazji Świąt i Nowego Roku życzy Żaba :D
http://kartki.onet.pl/_i/d/stroik1_d.jpg

Aga - Żona Facia
23-12-2006, 20:50
Samych szczęśliwych chwil z okazji Świąt i Nowego Roku życzy Żaba :D


Tobie też dziękujemy Żabciu :P

andrzejka
23-12-2006, 21:53
Zdrowych spokojnych i radosnych
świąt Bożego Narodzenia,
wiele radości i szczęśliwości
oraz dużych prezentów
życzy andrzejka z familią

http://images1.fotosik.pl/314/5463ef05cb385da0m.jpg

kze
24-12-2006, 12:08
Zdrowych i rodzinnych świąt życzy KZE z Rodziną.
Oby ten rok przyniósł nam same pozytywne doświadczenia!
http://img.interia.pl/kartki/nimg/ka150084.gif

Aga J.G
24-12-2006, 16:06
Gdy pierwszą gwiazdkę ,
ujrzysz na niebie,
Wspomnij tych,
co kochają Ciebie,
Gdy pierwsza zgaśnie,
a druga zabłyśnie,
niech Cię aniołek,
Ode mnie uściśnie.

Aga J.G
30-12-2006, 13:36
http://epocztowki.radzionkow.pl/images/kartki/sylwester/sylwek5.jpg

Aga - Żona Facia
30-12-2006, 22:19
Wszystkim dziękujemy za życzenia

Ja ze swojej strony chciałabym życzyć jednego najważniejszego w tym Nowym Nadchodzącym Roku ZDROWIA bo jak ono będzie to wraz z nim będzie wszystko inne.

martynka1
31-12-2006, 09:56
Wszystkiego najlepszego !
Wszelkiej pomyślności
oraz spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym 2007 Roku
życzy Martynka

http://www.gifcenter.prv.pl/images/zegar.gif

Bikerus
09-01-2007, 13:53
Super wam dom pnie sie do góry :)

Ja powoli robie przymiarki do prawie identycznego projketu UPB 615.
Rozni sie właściwie tylko wnętrzem, stropem i nachyleniem dachu (25%).
Wydaje mi sie ze drewniany strop jest tańszy, wiec pewnie będę chciał zmienic żelbetowy na drewniany....

Czy wasz koszt budowy pokrywa sie jak na razie z tym co podaja na stronach projektanta ???

kze
13-01-2007, 23:49
Nadrobiłęm zaległości w Waszym dzienniku i .. przeraziłem się! 2 razy coś ukradli.. :o :o :o :o
Najpierw palety, a potem kabel.. :o :o
Jezu.. To strasznie niespokojną okolicę macie.. A swoją drogą to jest chamstwo (bardzo, bardzo delikatnie mówiąc! :evil: )...
Wspólczuję i gratuluję postepów! Poza tym oby Facio nie musiał tyle czasu siedzieć w pracy... :wink:

Aga J.G
17-01-2007, 09:57
Gartuluję postępów :)
Trzymam kciuki za castingi, co do pogody nic nie wiem.
To złodziejstwo to jest szczyt wszystkiego :evil: :evil: :evil:

Aga - Żona Facia
18-01-2007, 08:48
Super wam dom pnie sie do góry :)
Ja powoli robie przymiarki do prawie identycznego projketu UPB 615.
Rozni sie właściwie tylko wnętrzem, stropem i nachyleniem dachu (25%).
Wydaje mi sie ze drewniany strop jest tańszy, wiec pewnie będę chciał zmienic żelbetowy na drewniany....
Czy wasz koszt budowy pokrywa sie jak na razie z tym co podaja na stronach projektanta ???
Bikerus domek naprawdę ładny. My przez ten duzy ką nachylenia dachu będziemy mieć baaaaaaaaaaaaaaardzo duży stryszek.
Strop drewniany może jest i tańszy ale w fazie wykńczenia na pewno więcej z nim pracy :D A co będzie jak będzie widać pęknięcia.

Koszt budowy zależy tylko od tego co w danej chwili "wymyślimy". Generalnie wychodzi inaczej niż w kosztorysie.

tabaluga1
18-01-2007, 11:18
Domek bardzo ładny, z dachóweczką wygląda świetnie.
Również trzymam kciuki za udane wybory instalatorów. A złodzieje, niestety nie mają sumienia i żadnych oporów :evil: :evil: :evil: Po prostu trzeba wszystko dobrze przed nimi zabezpieczyć, choć czasem to niewykonalne. Ja mam bliziutko sąsiadów i cały czas nadzieję, że oko i ucho sąsiada zareaguje we właściwym momencie.
pozdrowienia i powodzenia

Aga - Żona Facia
18-01-2007, 12:11
kze, Aga, tabaluga cieszę się, że zaglądacie do naszego dziennika. I nam kibicujecie!

ula@
18-01-2007, 12:32
Aga, absolutnie zimie mówimy NIE... wiem że prognozują jej nadejście, ale może krótki debiut i precz...my czekamy na marzec i wtedy musi być ciepło, bo wjeżdża koparka ....choćby nie wiem co... :wink: Chcielibyśmy już być na tym etapie, co Wy...marzenia. :-?

Aga - Żona Facia
18-01-2007, 12:39
ula fajnie by było bez zimy - ale to nie zależy od nas.

Trzymam za was kciuki :D

Aga J.G
19-01-2007, 08:23
kze, Aga, tabaluga cieszę się, że zaglądacie do naszego dziennika. I nam kibicujecie!
:lol: :lol: :lol:

TASIJA
19-01-2007, 12:30
Zdjęcie specjalnie dla TASIJA :D :D :D
http://ffacio.photosite.com/~photos/tn/2171_348.ts1168811296546.jpg

TY CHYBA CZYTASZ W MOIICH MYŚLACH... :o
Otworzyłam przed chwilą Twój Dzienniczek z nadzieją...że może wrzuciłaś do niego fotki z sosenkami....I PROSZĘ JAKA MIŁA NIESPODZIANKA...
PIKNE TE SOSENKI !!!
Ja chciałam przenieść z za płotu, takie samosiejki-sosenki 1 m, ale już mnie oświecili fachowcy od ogródków, że takie się nie przyjmą :cry:
Spytaj tatę, jak je przeniosę z całą dużą bryłą ziemii...to jest jakaś szansa...? :wink:
A TE DUŻE CO WIDAĆ ZA TWOJĄ SIATKĄ, TO TWOJE CZY SĄSIADÓW ?

TASIJA
19-01-2007, 12:34
Koszt budowy zależy tylko od tego co w danej chwili "wymyślimy". Generalnie wychodzi inaczej niż w kosztorysie.
A JAK CI AGUŚ DO TEJ PORY WYCHODZI -
MNIEJ, CZY WIĘCEJ...niż w kosztorysie ? :o
Nam do stanu surowego zamkniętego wychodziło mniej jak w kosztorysie...
Wykończeniówka nadrobiła różnicę z duuużym zapasem NIESTETY :evil:

Aga - Żona Facia
19-01-2007, 20:24
Spytaj tatę, jak je przeniosę z całą dużą bryłą ziemii...to jest jakaś szansa...? :wink:
A TE DUŻE CO WIDAĆ ZA TWOJĄ SIATKĄ, TO TWOJE CZY SĄSIADÓW ?
TASIJA spróbuj teraz je przesadzić (np. 5 sztuk) RYZYK-FIZYK.
Na wiosnę spróbuj następne wtedy napewno się przyjmą.

Co do kosztorysu z projektu to on jest bez sensu :evil: My mamy swoje wizje i tak zostanie. Najwyżej będą gołe betony.

Te za siatką to sąsiada. Wszyscy je chwalą a ja sie cieszę że mam z tarasu taki piękny widok.

Aga J.G
25-01-2007, 10:24
Co tam u Was słychać ???

Aga - Żona Facia
26-01-2007, 12:10
Jakby to powiedzieć, niby stoimy w miejscu a jednak trochę idzie do przodu.
Tzn. prowadzimy rozmowy z Elektrykami, Hydraulikami, Firmami od PC i Kominków z PW.
I jak to fachowcy "krowa co dużo ryczy mało mleka daje" Chodzi o to, ze ten co pierwszy rzut oka wydaje się rzetelny i tani to jest do ... bani. Po prostu zamiast powiedzieć wprost "wie pani nie mam wtedy i wtedy czasu" to nadaje i nadaje a potem olewa.
Te rozmowy są prowadzone w soboty i w niedziele. Bo w tygodniu my pracujemy i po ciemku nie ma sensu jeździć.
W tygodniu Tata jeździ i dłubie przy podbitce.

EDZIA
27-01-2007, 19:29
Witajcie,
Na początku Wam pogratuluje pięknego synka i budowy, która jest Naszym marzeniem.

Już niedługo i My tak zaczniemy


buziaki :lol:

Aga - Żona Facia
27-01-2007, 20:45
niutek dziękuję bardzo za Twoje gartulacje. Nie gniewaj się ale poprosiłam EDZIĘ, żeby przeniosła twój wpis do komentarzy. Trzymam za Was kciuki.

EDZIA
28-01-2007, 11:10
65złł od punktu to nie dużo ale upewnij się tylko dokadnie co się w tym mieści.
Czy w tej kwocie mowa jest o wykonaniu wyłącznie instalacji czy również mieści się w tym biały montaż. I jeszcze jedno czy aby punkt liczony jest od każdego urządzenia czy też punkt liczy sobie jeden za wodę i drugi za kanalizę do tego samego urządzenia.
To są takie słowny zagrywki czasami.
Ja nie przesądzam o niczym ale pytań należy zadawać jak najwięcej by na finale nie było zaskoczenia.
Pozdrawiam

Aga - Żona Facia
28-01-2007, 12:23
Kero dzięki za informacje. Masz rację muszę się upewnić co Pan ma na myśli.

Z tego co wiem każde podejście to jest 65 złotych. Tzn. Ciepła Woda, Zimna woda, odpływ - każde osobno - więc się robi 195 złotych bez białego montażu.

Aga J.G
29-01-2007, 21:00
trzymam kciuki za rozmowy :)
Rzeczywiście troche smisznny pan :o :roll:

kze
10-02-2007, 21:31
Przeprowadzanie castingu jest męczące.. :roll:
Wiem o tym, bo jak robiłem casting na hydraulika to codziennie przez 4 dni po pracy spotykałem sie na budowie... :roll: :o Było cięzko.. Ale jakoś udało sie. Poza tym przy kolejnym gościu juz człowiek wpada w rutyne i spada zapał do opowiadania.. :( :o

A ten gość od pomiarów to rzeczywiście jakiś kosmiczny... :lol: Chyba nie z tej planety lub .. u niego inaczej czas jest liczony.. :D

Aga J.G
23-02-2007, 13:54
Co tam u Was słychac ????

TASIJA
07-03-2007, 15:05
No Agusia... opuściłas się koleżanko. Zaglądam do Twojego dzienniczka, a tam ostatni wpis 27 styczeń 8) Daj oko popieścić i wklej jakieś nowe fotki :)

tabaluga1
07-03-2007, 16:05
puk, puk. Jest tam kto? :roll:

Aga J.G
08-03-2007, 11:57
I nadal cisza :o :roll:

asiula77
08-03-2007, 12:26
A my tu czekamy.... :roll:

Aga - Żona Facia
08-03-2007, 19:43
Ups :oops: ja sobie chasam po forum a wy tu na mnie czekacie.

Szczerze to nie mam co pisać do Dziennika :oops: Przecież nie będę pisać, że spotykamy się z 10 elektrykami, 8 instalatorami, 3 tynkarzami, okniarzem, panem od kuchni. ITP.ITD. I że mam dosyć niektórych tekstów.

Ale fajnie że jesteście z nami!

mikun
08-03-2007, 21:39
Tu Madzia, żona Mikuna. Śliczny ten Wasz domek, a taras faktycznie mamy prawie identyczny. Macie jakieś zdjęcia z wnętrza domu?
A wracając do naszych ekip to na razie najlepsza ekipa jaka nam się trafiła to po prostu pan Sławek, który potrafi robić wszystko, jest przede wszystkim bardzo dokładny, nigdy nie zostawia po sobie bałaganu. Czego nie mogę powiedzieć o naszym wykonawcy, którego ludzie nie wiedzą co to znaczy sprzątać po sobie, jakby sami w szałasach mieszkali. A Pan Sławek jest po prostu niezastąpiony. Teraz przy wykończeniówce dopiero wychodzi gdzie jest krzywo.
Mam nadzieję, że Wy takich problemów mieć nie będziecie.
pzdr :o

Aga J.G
09-03-2007, 16:47
Skoro poumawiani to kuiedy ruszacie z pracami???
Trzymam kciukasy za terminowośc :)

asiula77
09-03-2007, 18:22
Aga - to na kiedy umówiliście tynkarza? I zdradź ile bierze za m2 8)

facio
09-03-2007, 20:27
Skoro poumawiani to kuiedy ruszacie z pracami???
Trzymam kciukasy za terminowośc :)

Ruszamy zaraz po świętach pełną parą :P
8)

facio
09-03-2007, 20:32
Aga - to na kiedy umówiliście tynkarza? I zdradź ile bierze za m2 8)

Generalnie tynkarze zgodnie twierdzili, że dom jest ładnie wymurowany :P i w związku z tym nie zawyżali ceny. Ten polecony przez Ciebie chciał 20-22 w zależności od położonej elektryki. Zdecydowaliśmy się jednak na innych za 20 pln/metr2 z materiałem. Widziałem ich robote 8)

facio
09-03-2007, 20:36
Tu Madzia, żona Mikuna. Śliczny ten Wasz domek, a taras faktycznie mamy prawie identyczny. Macie jakieś zdjęcia z wnętrza domu?
pzdr :o
Dziekujemy :D
Z wnętrz jako takich zdjęć nie mamy, okna pozasłaniane czarną folią to niewiele widać. Jak wstawimy okna to porobimy fotki 8)

Aga J.G
13-03-2007, 18:38
Skoro poumawiani to kuiedy ruszacie z pracami???
Trzymam kciukasy za terminowośc :)

Ruszamy zaraz po świętach pełną parą :P
8)
To trzymam kciukasy :)

kze
17-03-2007, 19:58
Tynkarz 20zł z metra (zakładam że z materiałem) to bardzo dobra cena. Ja płaciłem 23-24zł ... :( No ale w Wawie takie ceny są... Teraz ponoć drożej.. :o :cry:

Dobrze, że pamietacie o podbitce. Ponoć ją trzeba zrobić przed tynkami zewnetrznymi,

Aga - Żona Facia
17-03-2007, 22:32
kze najgorsze jest to że ceny robocizny w dużych miastach osiągają juz taki pułap, że aż strach. Tynkarz za 20 zł (rob.+mat.) to dobra cena bo wołają jeszcze więcej.
Ceny też są z kosmosu :evil: straszne.

Moi panowie chcieli robić podbitkę (po ociepleniu domu) z drewna. Cały czas myślą nad deską czołową. No i coraz bardziej podoba im się podbitka z OSB i styropianu + jakiś kolor.Tak ma właśnie Rezi.

kze
18-03-2007, 07:42
U mnie podbitkę będą robić wtedy gdyż będą zaciągać styropian klejem i siatką. U mnie ma być brązowa.

Aga J.G
22-03-2007, 08:34
Ceny to wszędzie są z kosmosu u nas jeszcze dodatkowo nie ma komu pracować :o :roll:

tabaluga1
22-03-2007, 10:33
kze najgorsze jest to że ceny robocizny w dużych miastach osiągają juz taki pułap, że aż strach. Tynkarz za 20 zł (rob.+mat.) to dobra cena bo wołają jeszcze więcej.
Ceny też są z kosmosu :evil: straszne.

Moi panowie chcieli robić podbitkę (po ociepleniu domu) z drewna. Cały czas myślą nad deską czołową. No i coraz bardziej podoba im się podbitka z OSB i styropianu + jakiś kolor.Tak ma właśnie Rezi.

I iga. Mnie też się właśnie tak podoba i chyba tak będę miała. Piszę, że chyba, bo o ociepleniu zewnętrznym na razie nie myśle- to trochę odległa przyszłośc (może wakacje?)
A ceny wszędzie szaleją. Dobrze, że nasze domki już stoją. Kolejki za materiałami jak za PRL-u. U nas są zapisy na pustaki- to jakiś horror. :roll: :evil:

zygmor
06-04-2007, 17:55
http://sposse.com/jpg/wielkanoc2006.JPG

Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy
życzę samych sukcesów na budowniczej niwie,
niech się mury pną do góry, a ogrody są coraz piękniejsze.

Agduś
06-04-2007, 23:17
Z braku czasu po przeprowadzce przesyłam życzenia świąteczne bez obrazka:
wesołych
spokojnych
niebudowlanych
Świąt
mokrego w sam raz dyngusa
i radosnego powrotu na budowę po Świętach!

tabaluga1
07-04-2007, 12:24
Zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych,
no i oby następne były już w domciu.


Dla całej rodzinki- Tabaluga z rodzinką


http://kartki.net.pl/kartki/3/84.jpg

Adriano Komputero
07-04-2007, 12:27
Niechaj Wielkanocne życzenie pełne nadziei i miłości przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. Radosnych, pogodnych, miłych Świąt !

http://kartki.onet.pl/_i/d/scenka2_d.jpg

Mohag
07-04-2007, 12:30
zycze Wam radosnych, pogodnych, spokojnych Swiat !!!

Aga J.G
07-04-2007, 15:03
Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych!

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1710.jpg

_Beti_
07-04-2007, 18:37
Złociutkich kaczuszek,
jajeczek dzbanuszek,
słodziutkich baranków,
słonecznych poranków,
wiosennej euforii,
a w brzuszku świątecznych kalorii.
Życzy Beti

Aga - Żona Facia
07-04-2007, 19:24
Wszystkim pamiętającym o nas forumowiczom dziękujemy bardzo za życzenia i jednocześnie ... ŻYCZYMY SMACZNEGO JAJKA, OGROMNEGO ZAJĄCA, MOKREGO DYNGUSA ORAZ SPOKOJU I RADOŚCI W CZASIE TYCH ŚWIĄT!!!

Żelka
20-12-2007, 22:04
http://img.123greetings.com/thumbs/edec_c_spirit/8540-027-18-1052.gif

kze
21-12-2007, 12:21
To ja nieśmiało tez złoże życzenia..
http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/swiateczne2008/4M/1801/1801.jpg

Sonika
21-12-2007, 12:44
http://images26.fotosik.pl/129/d90b5d96d1373a60.jpg

Agduś
21-12-2007, 23:49
http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/boze_narodzenie/boze_narodzenie4.gif

Niech te Święta tak wspaniałe
będą całe jakby z bajek,
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
Biały puch niech z góry spada
niechaj piesek w nocy gada,
Niech choinka pachnie pięknie
no i radość będzie wszędzie!

Aga J.G
23-12-2007, 20:31
W ten wigilijny dzień zaśnieżony,
kiedy w kościele uderzą dzwony,
przyjmijcie gorące życzenia radości,
a w Nowym Roku szczęścia,
zdrowia i pomyślności.

Życzy Aga z rodziną.

maksiu
24-12-2007, 12:27
http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,
oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku
dla Ciebie i całej rodzinki składa Maksiu z rodziną

Żelka
20-12-2009, 15:58
http://kartki.net.pl/kartki/4/small/151s.jpg
Wesołych, zdrowych, spokojnych Świąt