PDA

Zobacz pełną wersję : [b]PROMOCJE NA SIRIUSA[/b]



długi
16-08-2005, 15:37
Od dzisiaj ma podobno byc promocja na Siriusa. Cz ktoś zna bliższe szczegóły. Na dzisiaj mam ofertę na dachowkę podstawową 2.25 brutto. Czy można taniej??????????(miedzana anagoba)

Przekorek
16-08-2005, 17:31
A co to sirius? Are you serious?

statek
16-08-2005, 18:14
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=38921&postdays=0&postorder=asc&start=60

Jeżeli brutto, to cena jest bardzo korzystna.

długi
16-08-2005, 20:17
przekorek nie żartuj bo ja już siwieję.SIRIUS to dachówa RUPPA.

rrmi
16-08-2005, 20:21
Dlugi czy masz jakis link do strony z ta dachowka?
Jesli tak to podaj , prosze
Ja nie wiem jak taki kolor wyglada

długi
16-08-2005, 20:34
http://www.rupp.pl
dachówka z klasycznych s-ówek ale na połaci wychodzi bardzo ładnie.14.5 szt/m2 i niedrogie dodatki.

rrmi
16-08-2005, 20:40
dzieki Dlugi
nie wiem czy ja nie moge znalezc, czy nie widze juz za dobrze :-?
ceny!!!
a moze Ty Wiesz ile za zielona dachowke ???
czy jest duzo drozsza?
cena dodatkow masz racje , ze istotna

długi
16-08-2005, 22:36
O cenie na stronie RUPPA zapomnij.Można ją dostać tylko u dystrybutora bo nawet przedstawiciel nie chce się wyartykułować.

rrmi
16-08-2005, 22:43
to nie tylko na stronie Ruppa
dla mnie to wielki problem , bo moge tylko netem sie posluzyc
jedyne co dane mi zobaczyc to ceny z gazet promocyjnych marketow
jakby ktos mial namiary na jakis sklep budowlany z cenami bardzo prosze o link
gdybys Dlugi nie zapomnial , zapytaj przy okazji o te zielona dachowke, bo nie wiem czy mam sie ludzic czy rozwiac marzenia :lol:
dzieki

długi
17-08-2005, 07:37
Dzisiaj będę rozmawiał ze sprzedawcą to zapytam . Może uda mi się wydrzeć jakiś ogólny cennik . Napewno podziele się informacją.

Michal Dabrowicz
17-08-2005, 23:10
Witam Szanownych Forumowiczów,
Co prawda reprezentuję drugą stronę(jestem handlowcem największej sieci sprzedających pokrycia dachowe w Warszawie(DACHLUX),to wyjaśnię o co chodzi.Otóż od kiedy firmy BRAAS i RUPP CERAMIKA zostały połączone i wchłonięte przez firmę LAFARGE,wyszły z założenia,iż nie będą miały oficjalnych cenników.Każda firma zajmująca się sprzedażą tych dachówek,ma po prostu ceny zakupu i sama ustala,ile chce na tym zarobić.Trzeba w wycenach porównywać ceny jednostkowe.Im większa firma,tym sprzeda na lepszych warunkach.O moje referencje proszę zapytać przedstawiciela handlowego firmy RUPP CERAMIKA na terenie Warszawy(dane na stronie Ruppa).

Pozdrawiam
Michał Dąbrowicz
doradca techniczny firmy Dachlux
0 608 475 793
[email protected]

Michal Dabrowicz
17-08-2005, 23:12
Witam Szanownych Forumowiczów,
Co prawda reprezentuję drugą stronę(jestem handlowcem największej sieci sprzedających pokrycia dachowe w Warszawie(DACHLUX),to wyjaśnię o co chodzi.Otóż od kiedy firmy BRAAS i RUPP CERAMIKA zostały połączone i wchłonięte przez firmę LAFARGE,wyszły z założenia,iż nie będą miały oficjalnych cenników.Każda firma zajmująca się sprzedażą tych dachówek,ma po prostu ceny zakupu i sama ustala,ile chce na tym zarobić.Trzeba w wycenach porównywać ceny jednostkowe.Im większa firma,tym sprzeda na lepszych warunkach.O moje referencje proszę zapytać przedstawiciela handlowego firmy RUPP CERAMIKA na terenie Warszawy(dane na stronie Ruppa).

Pozdrawiam
Michał Dąbrowicz
doradca techniczny firmy Dachlux
0 608 475 793
[email protected]

rrmi
17-08-2005, 23:18
Pozwole sobie zapytac
jaki sens w trzymaniu tajemnicy cenowej
moze prosciej byloby ustalic dobra cene
umiescic ja na stronie w internecie
kazdy moze sobie porownac te cene z inna
zycie bedzie przyjemniejsze

czy sprzedawcom wydaje sie , ze jak juz klient dojedzie to kupiony , trafiony, tfu, zatopiony
dla mnie to jest niepowazne
robienie tajemnicy z rzeczy oczywistych
moze wezcie przyklad z jareko
zawsze jakies ceny mozna tam znalezc ,
jest to naprawde duze ulatwienie

Michal Dabrowicz
18-08-2005, 11:09
Zgadzam się z Panem w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomysł,aby nie było cenników wyszedł z samego koncernu LAFARGE.
W naszej firmie np.sami sobie ustaliliśmy cennik.Trzeba jednak zawsze porównywać ceny jednostkowe.
Pozdrawiam
Michał

Michal Dabrowicz
18-08-2005, 11:11
Zgadzam się z Panem w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomysł,aby nie było cenników wyszedł z samego koncernu LAFARGE.
W naszej firmie np.sami sobie ustaliliśmy cennik.Trzeba jednak zawsze porównywać ceny jednostkowe.
Pozdrawiam
Michał

Luc Skywalker
18-08-2005, 12:02
Jak jest towar - to powinna byc przy nim cena.
Jej brak to objaw chytrosci.
Nie wiem jak jest na calym swiecie ale jak ostatnio szukalem aparatu foto przez internet,to ceny byly.Nikt nie robil z nich tajemnic.
Wystarczy zreszta zobaczyc ceny w sklepach internetowych,tych polskich rowniez,by zrozumiec,ze ukrywanie cen to jakas fobia.Skoro inni moga je pokazac,to co jest z producentami-handlowcami dachowek?

Dlugi
18-08-2005, 17:38
gdybys Dlugi nie zapomnial , zapytaj przy okazji o te zielona dachowke, bo nie wiem czy mam sie ludzic czy rozwiac marzenia :lol:
dzieki


Bylbym wdzieczny jakbys mnie tak nie wywolywal :-))

długi
18-08-2005, 22:05
Sie przyplątał :evil: .Ale jak Długi tomusi być sympatyczny :P
Chociaż ja wolę być przez małe "d" :wink:

rrmi
18-08-2005, 22:11
ja tak z szacunku do Ciebie przez duze D napisalam :lol:
nawijaj jak masz jakies newsy o zielonej , ale chyba raczej juz wiem , ze marzenia musze zmienic (te kolorystyczne) :-?

długi
19-08-2005, 07:29
Ten przez duze "d" to nie ja . Podszywa się jakiś podemnie a nawet się nie przywitał o jakimś pifku nie wspomnę??
Dziś będę cóś wiedział o tej zielonej.
jest też inna metoda - kup czerwoną posadź blisko domu drzewa i za kilka lat będzie zielona :wink: marzenia się spełniają :lol: :lol: :lol:

statek
19-08-2005, 09:26
W miarę korzystnie może wyjść zielona angoba E32 von Muellera (kształt identyczny jak Sirius). Po solidnym rabacie ok. 52,78 netto m2.
Zielone dachówki ceramiczne występują przeważnie w glazurach i są dużo droższe.

[email protected]

Michal Dabrowicz
19-08-2005, 18:40
A ja zaproponuję ROBENA CIEMNOZIELONEGO w cenie 40,49 netto i od tego duzy rabat.
Pozdrawiam
Michał

rrmi
19-08-2005, 21:45
A ja zaproponuję ROBENA CIEMNOZIELONEGO w cenie 40,49 netto i od tego duzy rabat.
Pozdrawiam
Michał
dziekuje bardzo , przyjdzie czas , ze sie odezwe :)
niemniej wciaz niejasne sa te rabaty dla mnie , bo wciaz nie wiem ile mialabym za te zielen zaplacic
ale to temat , z ktorym napewno bede musiala sie uporac i wtedy zwroce sie do Ciebie
jeszcze raz dzieki za zainteresowanie

długi
19-08-2005, 21:49
No to nawijam. Po wizycie u "sprzedawcy" stwierdzam ,że tym razem nie trafiłem na najtańszego. Zaproponowali mi dachóweczke podstawową w cenie 2.32 brutto.A cały daszek wyceniono o jakieś 25 % drożej od poprzedniej wyceny(podstawowa była 2.25).Właścicielka mimo niewątpliwego uroku(rzadko spotyka się w hurtowniach budowlanych tak młode i atrakcyjne właścicielki) nie zdołała mnie przekonać ,że jest to najlepsza z najlepszych ofert i że utargować już napewno się tu nic ni da.
Mają za to dość tanie rynny i chyba je kupię.
Popytałem o tą zieloną .Jeżeli jest to ta którą oglądałem to niewątpliwie jest śliczna.Zakładkowa nazywa się rubin a kolor sosna-piękna ciemna zieleń.
I piękna cena.
4.60 PLN/szt netto!!!!!!!!!!!!!!!
Po targach cena spadła do 4.30 ale niżej się nie dało.Dachówka jast glazurowana i jest to import z Niemiec, w Polsce się jej nie produkuje.
RRMI powodzenia!!! Bo ja odpadłem.

rrmi
19-08-2005, 22:14
Ja tez raczej odpadam , taaaaka cena
chyba , ze moze tansze beda jak ja bede potrzebowala :-?
dzieki
milego weekendu

długi
19-08-2005, 23:06
Możesz jeszcze spróbować dachówę BOGEN DACHY na zieloną niezła promocja i do każdych 100 m2 dokładają podobno paltę (214szt) gratis a wchodzi ich (chyba) 10 szt /m2.Nie wiem tylko nic o jakości bo w moich okolicach niepopularna :cry:

rrmi
19-08-2005, 23:12
dlugi jestes wielki :lol: :lol:
stokrotne dzieki
niemniej jak pisalam jeszcze mam troche czasu do dachu :wink:
w tej chwili lapie gdzie sie da ceny
staram sie to w glowie ukladac
mam nadzieje , ze wyhacze jednak te zielona ze sporym rabatem (tak zwanym) , bo nie jest popularna
zawsze to jakis argument
chociaz wydaje mi sie , ze prosciej bedzie zmienic upodobania... :-?
mozesz juz moje prosby odpusic , narazie wystarczy i tak sie starales :P
:oops:

długi
19-08-2005, 23:23
dlugi jestes wielki :lol: :lol:



I znów mnie reputacja wyprzedziła :wink:

Dlugi
20-08-2005, 07:49
Ten przez duze "d" to nie ja . Podszywa się jakiś podemnie a nawet się nie przywitał o jakimś pifku nie wspomnę??


Popatrz na daty zarejestrowania i sam postaw to piwko :-))

zaba_gonia
21-08-2005, 11:46
A ja wczoraj dostałam wycenę na siriusa z ruppa ( angoba ciemny brąz, antracyt). Dach. podst. 2.475 zł brutto po rabacie.
Z tego co pisał długi, wynika że to nie jest najlepsza cena.

JózefinaK
31-08-2005, 17:28
Chcemy dachówkę antracytową. Zrobiliśmy wycenę ns siriusa w dwóch miejscach. W pierwszym cena za podst. 2,82, w drugim 3,04:(((( I podobno nie da się sprzedać taniej. MOże ktoś mi coś doradzi, albo podpowie, dgzie dostaliście takie fajne ceny na Siriusa?

długi
01-09-2005, 07:49
Częstują Cię cenami z przed promocjii.W promocji 20 % gratis . Tak jak obiecałem namiary na mojego dostaecę na priv.