PDA

Zobacz pełną wersję : odstająca blachodachówka



mysia
17-08-2005, 15:44
właśnie wróciłam z budowy - robią nam dach z blachodachówki. zauważyłam że w kilku miejscach blacha widocznie odstaje :o nie wyglada to ładnie...zaczęłam coś tam narzekać dekarzowi że jest brzydko i czy to bedzie jeszcze wykonczone..a on mi na to, że "tak ma być bo jak to przyczepi bardziej to woda nie bedzie miała jak odpływac z dachu".

nie wiem co o tym sądzić, widziałam już w swoim życiu kilka dachów, ale czegoś takiego, co przypomina odstający zadzior nie widziałam ani razu :o

i teraz juz nie wiem, czy mam mu jutro dalej marudzić, czy dekarz miał rację? powiem szczerze że chętnie bym mu pomarudziła bo po prostu coś mi z tym "zadziorem" nie gra... :(

invx
17-08-2005, 18:38
eee zadnych zadziorow nie ma byc, blacha nie moze nigdzie odstawac, bo moze i woda bedzie odplywac, ale rownierz wplywac podczas deszczy, jak i zacinac snieg. Blachodachowke przybija sie do lat, i pomiedzy nimi jest wolna przestrzen dla wentylacje i ew. wody.

a gdzie sa te "zadziory" ? gdzies przy kraedzi, czy na srodku polaci ? opisz dokladniej, moze jakies fotki, to cos poradzimy :wink:

mysia
17-08-2005, 20:08
a gdzie sa te "zadziory" ? gdzies przy kraedzi, czy na srodku polaci ? opisz dokladniej, moze jakies fotki, to cos poradzimy :wink:

zadziory są przy krawędzi, ale masz rację , jutro strzelę fotki i sam zobaczysz

pozdrawiam

invx
17-08-2005, 21:23
przy krawedzi to powinna byc obrobka :wink:

ale zobaczymy co zdjecia pokaza 8) :)

ALF
18-08-2005, 14:51
JAKIE ZADZIOTRY!!! Ma być równiutko, płaściutko. Niech Ci ten fachowiec nie wciska kitu. Woda to niech mu z mózgu odpłynie.
pozdro.