PDA

Zobacz pełną wersję : Szafeczka na alkohole



Dorota_N
18-08-2005, 14:22
Mam już kilkunaście butelek alkoholi i poszukuję ciekawej szafki, na której mogę je ustawić. Ma to być mebelek raczej w nowoczesnym stylu, ale nic wymyślnego. Może jakiś stoliczek?? Sama nie wiem, nie mam pomysłu. Może ktoś coś doradzi?

pozdrawiam
Dorota

Monika $ Seba
18-08-2005, 19:56
Mam już kilkunaście butelek alkoholi i poszukuję ciekawej szafki, na której mogę je ustawić. Ma to być mebelek raczej w nowoczesnym stylu, ale nic wymyślnego. Może jakiś stoliczek?? Sama nie wiem, nie mam pomysłu. Może ktoś coś doradzi?

pozdrawiam
Dorota

koniecznie zajrzyj na stronkę
http://www.rydzynska.pl/home.html
tam jest fajne zdjęcie "barku" bardzo nowoczesnego musisz wejść na zakładkę "mieszkania prywatne" 2004 Q1, Q2 (jedna z ostatnich zdjęć). Nie wiem czy nie musisz zapytać autorki o wykorzystanie pomysłu, bo to jakaś pani arcitekt- właśnie to oglądam- robi wrażenie!

Dorota_N
18-08-2005, 21:31
dzięki za link, ale to jest przeznaczone na wina, a ja mam rożne alkohole i nie nadaje się, bo tych nie przechowuje się w poziomie. Ale faktycznie bardzo ciekawe... :)

pozdrawiam
Dorota

Dorota_N
19-08-2005, 11:31
Czyżby nikt nie miał w domu ciekawej szafki na alkohole??

Czekam na pomysły :D

Jerzysio
19-08-2005, 20:31
....generalnie Jesteś szczęsliwa, że masz zapas dobrego alkoholu :wink:

Pozdro
J

Dorota_N
20-08-2005, 14:10
Rzeczywiście.... tym bardziej, że zbierałam je przez kilka ostatnich lat :D

Jerzysio
21-08-2005, 17:00
...a jakieś szczegóły :roll:
J

Dorota_N
21-08-2005, 18:56
Różne gatunki... ale chyba nie będę wymieniać :D

ewak39
21-08-2005, 20:58
http://www.drinkstuff.com/productimg/5216.jpg http://www.fbfurniture.co.uk/images/Chateaux_liquor_cabinet_open.jpg http://www.drinkstuff.com/productimg/244.jpeg

Forest-Natura
21-08-2005, 22:14
Witam.
Może nieco odbiegnę od tematu, ale miałem kiedyś zlecenie by połączyć komnek z...barkiem na alkohol. Całośc miała być w klinkierze i drewnie.
Klient był bardzo zadowolony z efektu końcowego.
Nieco pomogło w tym usytuowanie komina i...wnęki która miała być szafą suwaną. Ostatecznie szafa stanęła w całkiem innym miejscu, a ja byłem później na "otwarciu barku". W tej chwili nad barkiem jest jeszcze zabudowa z drewna i calość wygląda oczywiście o wiele efektowniej.

http://foto.onet.pl/upload/15/53/_519965_n.jpg

Pozdrawiam.

Teska
22-08-2005, 08:31
Mam już kilkunaście butelek alkoholi i poszukuję ciekawej szafki, na której mogę je ustawić. Ma to być mebelek raczej w nowoczesnym stylu, ale nic wymyślnego. Może jakiś stoliczek?? Sama nie wiem, nie mam pomysłu. Może ktoś coś doradzi?

pozdrawiam
Dorota

hmm..Tylko zbierasz??? Czy jednak czasem otwierasz te butelki??? pomysl..ustawisz w widocznym miejscu...i co jak przyjda goscie??? chyba ze otwierasz...

Teska
22-08-2005, 08:32
u mnie flaszeczki stoja w kredensie....otwieram.....piję ze znajomymi...uzupełniam....ale na widok raczej nie wystawiam......

Dorota_N
22-08-2005, 09:04
Oczywiście, że alkohole są otwarte.No, może nie wszystkie, ale kilka z nich. Zresztą niektóre się powtarzają, szczególnie te któe najbardziej lubimy. My z mężem nie mamy zwyczaju opróżniać butelki we dwoje, ale wieczorem lubimy czasem wypić jakieś dobrego drinka.
Znajomi którzy nas odwiedzają, wiedzą jakie alkohole mamy, więc bynajmniej nie po to chcę mieć barek, by się nimi chwalić...

Ew-ka
24-08-2005, 09:44
a moj barek jest na pograniczu kuchni i pokoju

http://www.kotowicz.info/24_08_05_a/PICT1844.jpg

u góry w sianku -leżakuje wino
na dole -głęboka szuflada -podświetlana na mocniejsze alkohole

Dorota_N
24-08-2005, 12:21
O, moze to dobry pomysl z ta szuflada, tym bardziej,że mam wnękę którą planuje zabudowac.

Dzięki :D

Tomasz M.
24-08-2005, 13:14
Gość spod Grodziska Maz., u którego kupowaliśmy pianio dla dzieci mówił, że niektórzy klienci kupują stylowe piania, takie których wnętrze nadaje się wyłącznie na śmietnik (np. pęknięta płyta rezonansowa), w celu przerobienia na elegancki barek.

24-08-2005, 15:26
Pamiętam barek u rodziców mojej koleżanki.
Szafka pod radzieckim telewizorem była po prostu obrotowa.To był czad.
Niby zwykła szafka a tu pyk i cała bateria.

Miała jeszcze takiego pudla zrobionego na szydełku z odkręcaną głową.

Przepraszam,że nie pomogłam,ale przypomniały mi się dawne czasy.

Dorota_N
25-08-2005, 09:12
Dzięki za propozycje i zdjęcia. Myślę, że zrobie szfkę typu Cargo we wnęce z przeszklonym frontem. Powinno być ok. Nie będzie na pierwszym widoku, ale lekko schowana...
No chyba, że jakaś wasza propozycja powali mnie na kolana :lol:

Ew-ka
25-08-2005, 10:55
Dorota- zrób cargo ( ja tak mam :D ) a dodatkowo przy otwieraniu zapala sie światełko ,ktore gaśnie jak sie zamyka ( acha ,mam zastosowane hamulce w cargo coby nie trzaskać butelkami :wink: )
muszę sie przyznac ,że szafka robi wrazenie ...... :D
i jeszcze jedno ...szuflade zrób na tyle głęboką , aby zmieściła sie np . butelka szampana .....

Dorota_N
25-08-2005, 12:35
A czy masz mozliwość zrobic zdjecie?? bylabym wdzięczna :D

Ew-ka
25-08-2005, 12:55
A czy masz mozliwość zrobic zdjecie?? bylabym wdzięczna :D
przeca jest troszkę wyżej :D

Dorota_N
25-08-2005, 13:05
hehehe przeoczyłam, że to Twój. Ale jak widzisz pomysł mnie zainteresował...Myślę, że tak własnie zrobię!!
To jest dość duża wnęka w kształcie trójkąta, zwężająca się z tyłu. Jest na całą wysokość pokoju. I myślę sobie, że na dole zrobię barek a u góry drugą taka, już nie oszkolną, na wszelkie segregatory, dokumenty itp. Mam nadzieję, że będzie ładnie

Baaaardzo Ci dziękuję Ew-ka z podsunięty pomysł.
Chyba już zdecydowałam :D

Dorota_N
25-08-2005, 13:09
A przy okazji... Masz piękną kuchnię i kostka przed domem też super. Pewnie sporo kosztowały co?
No i labradorek prześliczny, kocham te psy :D Też taki z niego "niszczyciel"??

Ew-ka
25-08-2005, 14:06
No i labradorek prześliczny, kocham te psy :D Też taki z niego "niszczyciel"??
Nasza Dora - ( Twoja imienniczka) jest nagrzeczniejszym pieskiem na swiecie !!!! NIC -kompletnie nic nam nie zniszczyła :D

a kuchnia ...... ? nie tak powalająca !!!!! lekko ponad 10 ....

Dorota_N
25-08-2005, 14:08
Ciekawe....:) Może dlatego że suczka, a może po prostu taki ma charakter :D
A krzewy w ogrodzie nie ucierpiały ??

Ew-ka
25-08-2005, 14:30
Ciekawe....:) Może dlatego że suczka, a może po prostu taki ma charakter :D
A krzewy w ogrodzie nie ucierpiały ??

masz racje ,że suczka - kobitki zawsze sa grzeczniejsze :wink:
a krzaczki ? tylko psy podsikuja krzaki

Dorota_N
25-08-2005, 21:10
No to mnie pocieszyłaś. Jak tylko nasz synek podrośnie to kupimy sobie Labradorkę!! Mieliśmy krótko pieska, ale nasz synek go nie zaakcptował, może dlatego że był czarny? A może po prostu to baaaaaaaardzo żywe pieski? Niestety musieliśmy go oddać, ale wiem, że jeszcze będę miała Labka.

annol
17-02-2014, 08:14
243203Czy ktoś wie gdzie mogę dostać taki barek jak ten przedstawiony na zdjęciu dolnym