PDA

Zobacz pełną wersję : stary róż czy pasuje do mebli olchowych?



Heliodor
18-08-2005, 17:38
Mam kuchnię z litej olchy ma kilka lat,ale nie zniszczyła się z wyjątkiem blatów i chcę ją przenieść do nowego domu.Architekt spojrzawszy na podłogę w kuchni -swieżo położoną /beż i myślałam,że jaśniejszy beż/ stwierdził,ze najlepszym kolorem do niej jest stary róż.Zdębiałam - ale przyłożywszy płytki w salonie faktycznie harmonia ze starym różem.
Miałam koncepcję oliwkowej kuchni z kamiennym blatem lub litym dębowym lub olchowym-są tak iw Ikea i Castoramie.I w sumie znalazłam mocno oliwkowe z cerkoloru i ze dwa zestawy starego różu.Obawa: czy olcha mocno drewniana-przody są wysokie-nie będzie mdła?Do tej kuchni chcę domówić szafki wiszące/stojące na nżkach .Może wybarwić im przody?dodac przeszklenia?

Heliodor
18-08-2005, 17:39
Acha-kuchnnia zamknięta -robocza 16m2 od wschodu .Nie łączy się z salonem i ma też duży olchowy lity stół.

Mohag
18-08-2005, 18:11
Stary roz pasuje do kazdego drewna 8) Byl kiedys czesto uzywany do robienia obic kanapowych w kanapach z elementami drewnianymi, byl to jeden z bardziej uniwersalnych kolorow ktory mozna bylo laczyc z prawie kazdym innym kolorem. Nie mowiac juz o wszedobylskich dywanach w starym rozu. Pozniej poszedl w zapomnienie, ale teraz wraca.