PDA

Zobacz pełną wersję : Prad -czy nie zamala moc ??



Matti
21-08-2005, 19:12
Co do pradu mam jeszcze jedno pytanko nasze przylacze: moc szczytowa 20KW mocy zainstalowanej 25KW (w tym sila 8KW) jest to typowe przylacze do domu jednorodzinnego .
Jeszcze raz dziekuje

rafałek
21-08-2005, 19:36
Co do pradu mam jeszcze jedno pytanko nasze przylacze: moc szczytowa 20KW mocy zainstalowanej 25KW (w tym sila 8KW) jest to typowe przylacze do domu jednorodzinnego .
Jeszcze raz dziekuje

Zaraz zaraz... czo do energetyki czy do WZiZT? Jeśli do WZiZT to zapytaj czy to jest im potrzebne bo u mnie ich to nie interesuje więc zostawiłem puste.
Jeśli chodzi o energetykę to po co rozbijasz 2 fazy i 3 fazy? U mnie chcieli tylko ile planujesz i tyle. Mam przyłącze na 12kW i jak na budowę to dużo za dużo. Na dom w moim przypadku wystarcza - ale nie wiadomo co Ty planujesz (ogrzewanie, grzanie wody, płyta ceramiczna itp.)

Matti
21-08-2005, 19:40
rafalek
te dane ktore podalem to jest nasze istniejace przylacze.Mamy wszystkie papiery odbior itp.myslalem ze moze jest to znajac moje szczescie znowu przylacze do altanki a nie do domu jednorodzinnego. :o
Dzieki

Matti
21-08-2005, 19:42
Juz bym zapomnial ogrzewac chcemy sposobem Legalett.
Dzieki

rafałek
21-08-2005, 19:46
rafalek
te dane ktore podalem to jest nasze istniejace przylacze.Mamy wszystkie papiery odbior itp.myslalem ze moze jest to znajac moje szczescie znowu przylacze do altanki a nie do domu jednorodzinnego. :o
Dzieki

W moich papierach jest tak:
moc przyłączeniowa 12 kW na napięcie 0,4 V
zabezpieczenie przedlicznikowe 20A
Zabezpieczenie zalicznikowe 16A
We niosku miałem się określić czy chodzi ni o jedną fazę czy trzy (powyżej chyba naisałem omyłkowo 2 :oops: ). Jeśli więc masz przyłącze 3 fazowe to po co się bawić w moc dla jednej fazy?

Matti
21-08-2005, 19:48
Teraz wiem bede spal b.spokojnie dzieki :D