PDA

Zobacz pełną wersję : Plan zagospodarowania - dom w technologii szkieletowej?



adamrw
22-08-2005, 15:46
Witam,

czy spotkal sie ktos z sytuacja, ze w planie zagospodarowania jest warunek budowy w technologii szkieletu drewnianego? Ostatnio taka dzialke znalazlem, lokalizacja niezla, cena tez, ale wolalbym tradycyjny domek. Czy jest szansa jakos - mimo takiego (jak dla mnie bradzo dziwnego) zastrzezenia - wybudowac cos w innej niz zapisana technologii?
Czy ktos moze podobny temat przerabial?

Z gory dziekuje za ewentualne uwagi i komentarze.

pozdrawiam
Adam

olinek
29-08-2005, 12:25
Witam,

czy spotkal sie ktos z sytuacja, ze w planie zagospodarowania jest warunek budowy w technologii szkieletu drewnianego? Ostatnio taka dzialke znalazlem, lokalizacja niezla, cena tez, ale wolalbym tradycyjny domek. Czy jest szansa jakos - mimo takiego (jak dla mnie bradzo dziwnego) zastrzezenia - wybudowac cos w innej niz zapisana technologii?
Czy ktos moze podobny temat przerabial?

Z gory dziekuje za ewentualne uwagi i komentarze.

pozdrawiam
Adam
A czy mógłbyś zacytować fragment który do tego zmusza ? Może tam ma być zabudowa letniskowa ? Takie warunki narzucano w dawnych czasach w otoczeniu budowli obronnych żeby pole ostrzału było odsłonięte - ale chyba Twoja gmina nie szykuje sie do wojny ? :) To ostatnie to oczywiście żart ale niecierpliwie czekam na cytat. Pozdrawiam.

adamrw
29-08-2005, 12:44
A czy mógłbyś zacytować fragment który do tego zmusza ? Może tam ma być zabudowa letniskowa ? Takie warunki narzucano w dawnych czasach w otoczeniu budowli obronnych żeby pole ostrzału było odsłonięte - ale chyba Twoja gmina nie szykuje sie do wojny ? :) To ostatnie to oczywiście żart ale niecierpliwie czekam na cytat. Pozdrawiam.
Witam,
nie mam przy sobie ogłoszenia, postaram się je znaleźć i zacytować. W każdym bądź razie był w nim zapis, że działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową w technologii szkieletowej. Na miejscu okazało się, że cała okolica (3 ulice) to "kanadyjczyki", więc być może jakiś nawiedzony architekt miejski wymyślił sobie osiedle domów szkieletowych. Jak znajdę chwilę, to sprawdzę sprawę u źródła, czyli w urzędzie gminy.
pozdrawiam
Adam
P.S.
W okolicy brak instalacji militarnych. No chyba, że są doskonale zamaskowane po ziemią :)