PDA

Zobacz pełną wersję : Kto zatrudniał dobrego malarza?



bobo30
22-08-2005, 21:37
Szukam dobrego fachowca, który pomaluje gładkie tynki cem-wap w domu i na elewacji. Będę również wdzięczna za wszelkie rady jak to powinno byc zrobione. Na zewnątrz chcemy połozyć farbę silikonową z Caparola.
bobo30[/list]

pjotrzu
22-08-2005, 22:11
Z tego co wiem z lekcji historii to wielu papieży zatrudniało dobrych malerzy. Leonardo, Michał Anioł i paru innych. Również bogate rodziny w dawnej Wenecji miały dobrych malarzy.
Przepraszam :oops: ale temat został tak prowokacyjnie okreslony, że nie mogłem sie powstrzymać :wink:

bobo30
22-08-2005, 23:01
Śmiej się, śmiej. Jakoś trudno kogoś znaleźć, ale może ktoś mnie poratuje.

rafałek
23-08-2005, 06:46
Mam dobrego malarza, ale raczej nie dojedzie do Ciebie bo na miejscu ma kupe zleceń. Chciałem co prawda sam pomalować domek ale po pierwszej warstwie skończył mi się urlop :cry:

rafallogi
23-08-2005, 12:32
Mój kolega miał dobrego fachowca, który zapytał jedynie, czy ma malować cały domek sam i według swojego uznania dobierać farby, czy ma robić wg. wskazań inwestora. Kumpel zdał się na niego informując jedynie, że optuje w pastelowych kolorach a gdzieś tam ma być stukturalna farba.
Szczęka mu opadła, gdy facet zaczął ręką w świeżo pomalowaną ścianę wcierać jakieś "złociwo". W drugim pokoju zaczął rzucać szmatą w ścianę i takie tam..... Przyznam, że mi także szczena opadła, gdy zobaczyłem ostateczny efekt. Gdybyście zobaczyli to "złociwo" na ścianie, gdy zapalone są kinkiety :o :lol: :lol: Obecnie czekam na tego gościa już 4 miesiąc, cena usługi nie jest mała, ale zdecydowanie warto.

bobo30
23-08-2005, 13:20
szkoda, ze aż w Wielkopolsce, czekam na namiar na "magika" :D dzięki

bobo30
25-08-2005, 22:34
wygląda na to,że wszyscy forumowicze malowali sami :( nadal szukam, mamy około 1000m2 ścian i sufitów do pomalowania, może jakaś ekipa z innych rejonów Polski (niż Mazowsze) by sie skusiła, proszę o namiary

Rafałek, daj namiary na tych swoich malarzy, zadzwonię, co mi szkodzi, dzięki