PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wewnetrzne InterDoor - prosba o opinie



AndrzejZdzis
24-08-2005, 07:33
Witam

przymierzam sie do zakupu drzwi firmy Interdoor. Interesuje mnie model Manhattan

http://www.interdoor.com.pl/s.php?a=2&s=1&i=3

co myslicie o produktach tej firmy ? moze ktos z Was ma model tych drzwi i moglby zamiescic jakies zdjecia

pozdrawiam

charbon
18-12-2008, 12:49
Kupiłem skrzydła drzwi i był to błąd. Nigdy więcej! Okleina po kilku latach się odkleja i jedyne co Interdoor proponuje to skorzystać z ich oferty okleinowania. Szkoda czasu i pieniędzy!

porta
29-06-2010, 10:30
naprawa przez producenta 250 zł netto/sztuka oraz dowóz do sklepu, z domu nie odbierają.

Whitemag
29-06-2010, 12:44
Ja mam Interdoora i jestem zadowolony, nawet bardzo. Czas pokaże, jak tam z ich trwałością, jednak nic nie wskazuje na to, żeby się miało z nimi cokolwiek niedobrego zacząć dziać.

finlandia
30-06-2010, 11:09
Poszukaj na tym forum. W ciągu ostatnich 3 lat sporo było o tych drzwiach.

Charlie
30-06-2010, 21:07
wszystko co tanie to lipa. Porządne, drewniane drzwi wewnątrzlokalowe zaczynają się od 1500 PLN/skrzydło a zewnętrzne od 3500 PLN/skrzydło.

bartbb3
03-09-2010, 13:32
Interdoor to nie są drzwi drewniane:) Uważasz je za tanie???

M a r s
02-11-2011, 18:48
Moim zdaniem na tle ogólno dostepnej oferty drzwi Porta, POL-SKONE, DRE itd. drzwi tego producenta charakteryzuje niebanalny design i bardzo dobra jakość. Mam i użytkuje od czterech lat. Znajomi zawsze pytają co to za drzwi? Ja polecam.

zdzichuPoKielichu
10-11-2011, 14:12
Moim zdaniem drzwi powinno się zamawiać u stolarza lub w specjalistycznym salonie, nie w wielkiej firmie gdzie idą na ilość. Miałem ostatnio przyjemność kupować drzwi w firmie Interior która reklamuje się na naszym forum, i jestem w 100% zadowolony. Zapłać trochę więcej ale będziesz zadowolony.



Kupiłem skrzydła drzwi i był to błąd. Nigdy więcej! Okleina po kilku latach się odkleja i jedyne co Interdoor proponuje to skorzystać z ich oferty okleinowania. Szkoda czasu i pieniędzy!

irena456
10-11-2011, 14:14
Masz rację najlepiej u stolarza, interdoor to drzwi z papieru szkoda czasu i pieniedzy

Pozdrawiam



Moim zdaniem drzwi powinno się zamawiać u stolarza lub w specjalistycznym salonie, nie w wielkiej firmie gdzie idą na ilość. Miałem ostatnio przyjemność kupować drzwi w firmie Interior która reklamuje się na naszym forum, i jestem w 100% zadowolony. Zapłać trochę więcej ale będziesz zadowolony.

finlandia
10-11-2011, 14:55
Szanowny salonie.
Na nudę polecam przeczytanie regulaminu forum:
http://forum.muratordom.pl/media/pdf/Regulamin_portale_Murator_Muratordom.pdf
Łamiecie go w punkcie 2.4 b i c a przypuszczam że takze w 2.3 (posiadanie tylko jednego konta, bo przypuszczam ze Pan Zdzich jest Waszym wymysłem. ) co dość szybko wyłapie moderator.

Aśka W
08-12-2011, 07:02
Kupiłam drzwi Interdoor 8 lat temu za konkretne pieniądze ( 14 sztuk ). Teraz we wszystkich po kolei odchodzi okleina. Nie polecam. Firma chce za każde skrzydło 300 zł i należy dowieść samemu. Nie kupujcie, dramat.
Aśka