PDA

Zobacz pełną wersję : Promocje



Becik
02-12-2002, 11:02
Spotkaliśmy ostatnio jednego człowieka, który mieszka w pewnej miejscowosci, niedaleko pewnej fabryki znanych materiałów budowlanych. Opowiedział nam, jak to na wiosnę tego roku w tejże fabryce naprodukowano jakiegoś szmelcu ( b.duża ilość towaru z wyjątkowo złej jakosci surowca ) no i żeby się tego pozbyć, ogłosili jakąś tam super-promocję, po czym pod tą fabryką ustawiła się ogromna kolejka tirów.... Na tę właśnie wspaniałą promocję załapaliśmy się również i my :sad:, uzyskaliśmy 30% upustu, z czego do niedawna byliśmy baardzo dumni.
Celowo nie podaję nazwy firmy ani miejscowości, żeby nie siać znów fermentu na forum. Mam nadzieję że mój dom, mimo, że użyliśmy do jego budowy czegoś tam z takiej właśnie promocji, trochę postoi, może nawet nas przeżyje. Rozbiórki nie planujemy :smile:. Ale myślę, że gdybym tak miała raz jeszcze zaczynać, pewnie omijałabym już tego rodzaju okazje.

tczarek
03-12-2002, 08:43
Oczywiście wiadomo, że w promocji nikt nikomu nie daje nic za darmo! Więc nie ma co się łapać na to że tu jest ten towar tańszy o parę groszy. Wiem że podczas budowy liczymy każdy grosz. Ale mimo wszystko jeśli coś jest tak drogie jak nowy dom to niewolno budować go z materiałów niepełnowartościowych. Mam nadzieję że Wasz dom napewno postoi długie lata. Pozdrawiam

Wowka
03-12-2002, 11:46
Niestety, nie jestem pewien czy kupując coś bez rabatu kupujemy to jako towar pełnowartościowy. Brak rabatu czy też wysoka cena z pewnością nie jest gwarancją wysokiej jakości, podobnie jak zniżenie ceny nie powinno być odbierane jako próba "wypchnięcia" jakiegoś bubla. Mam tylko nadzieję, że wytwórca materiału o którym pisze Becik miał przynajmniej minimalny poziom odpowiedzialności i nie rzucił na rynek czegoś co może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników.