PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy - tynkowanie domu!!!



jagaw
24-08-2005, 20:25
potrzebuję pomocy doświadczonych - jaki tynk na dom / na płytę styropianowa/? - akrylowy, silikatowo-silikonowy /nowość!!! kreisel/ czy polikrzemianowy /kabe/ - nie mam pojęcia na co się zdecydować?....

Baru
24-08-2005, 21:09
Ja mam akryla z greinplastu/baranka - o wyborze zadecydowała przede wszystkim możliwość mycia elewacji.

ubek
24-08-2005, 21:21
Silikony i krzemiany oddychają, akryl nie.

Geno
24-08-2005, 21:24
Silikony i krzemiany oddychają, akryl nie.

Oj to trzeba szybko temu akrylowi defibrylator użyć ,może odratuje się :wink: Fak niezaprzeczalny - akryl ma małą paroprzepuszczalność :)

rafałek
24-08-2005, 21:29
Silikony i krzemiany oddychają, akryl nie.

A co ma oddychanie jeśli to i tak idzie na styropian? Ten argument w tym przypadku jest bez znaczenia.

chechlak
25-08-2005, 07:50
Ja mam Kreisela mineralny-czytaj najtańszy poszalałem tyko z kolorem (II grupa cenowa), nie malowałem farbą egalizacyjną, bo położył mi fachowiec bardzo ładnie, jak się zabrudzi za ileś lat to pomaluję może na inny kolor :wink:. Uważaj z paletami kolorów, kolor na tym małym skraweczku nigdy nie odpowiada rzeczywistemu najlepiej jak podadzą Ci w hurtowni adres domu gdzie jest położony taki kolor jak twój, na dużych powierzchniach wszystko wygląda inaczej.

ubek
26-08-2005, 18:40
rafałek napisał:

A co ma oddychanie jeśli to i tak idzie na styropian? Ten argument w tym przypadku jest bez znaczenia.
no fakt, niedokładnie przeczytałem pytanie, sorry, oczywiście masz rację